Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dobra rehabilitacja wątek zamknięty Korzystałem z zabiegów w Merkury. Zgłosiłem sie z barkiem. Efekty przerosły...
~pacjent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

dobra rehabilitacja wątek zamknięty Czynnie uprawiam sport i w związku z tym miewam kontuzje. Wtedy korzystam z...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Absolutnie zadowolona wątek zamknięty Korzystałam wielokrotnie i ja i moje dzieci. Za każdym razem, bez względu na...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

Polecam ! wątek zamknięty W Merkury pracują bardzo sympatyczni ludzie z dużym doświadczeniem i...
~Paula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2016

Świetny Rehabilitant wątek zamknięty Uczęszczam na zabiegi do Pani Doroty jest nie tylko bardzo kompetentna, ale...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2016

rehabilitacja dzieci wątek zamknięty Chodzę z synem 14lat. Chodził jakiś krzywy.Po paru zabiegach, cwiczeniach...
~Krzychu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

fizjoterapia wątek zamknięty Korzystałam z zabiegów, bardzo mi pomogli.Panie Mateuszu dziękuję!!!Jeśli...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

merkury rehabilitacja wątek zamknięty Korzystałem z usług kilka razy. Co tu dużo mówić, miło,czysto,punktualnie....
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

zabiegi rehabilitacyjne wątek zamknięty Bywam tam często bo uprawiam sport i wiecznie przytrafia mi się jakaś...
~Becia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2016

Bardzo mi pomogli wątek zamknięty Dzieki rehabilitacji u Pana Piotra wiem co mam robic, aby moje problemy z...
~Klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 grudnia 2015

Kompetentna obsługa wątek zamknięty Spotkałam się z bardzo profesjonalną, miłą, serdeczną opieką medyczną. Tak w...
~Alina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2015

Rewelacyjna klinika wątek zamknięty Gernialne miejsce! Historia mojej kontuzji trwala rok i zakonczyla sie happy...
~Aleksandra Balachowska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

Polecam ! wątek zamknięty Śmiało mogę polecić to miejsce. Bardzo miła obsługa i świetni fachowcy. Pan...
~Ela P.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

Polecam! Polecam! Polecam! wątek zamknięty Do Centrum Merkury trafiłam z polecenia mojej koleżanki, która wcześniej była...
~Bożena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lutego 2015

Zdecydowanie na plus wątek zamknięty Podczas rehabilitacji kolana zostałam otoczona jak najlepszą opieką. Widać,...
~A.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

Wizyta w Centrum Merkury wątek zamknięty Po wizycie w Centrum Merkury jestem bardzo zadowolona i mile...
~Nina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

PUNKT POBRAŃ wątek zamknięty Cieszy mnie bardzo szeroka oferta,przystępne ceny,miła oraz profesjonalna...
~Julia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 stycznia 2015

2 lata szukałam i w końcu znalazłam!!!! wątek zamknięty Przez dwa lata męczyłam się z zespołem suchego oka. Odwiedziłam kilkanaście...
~Iwona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 stycznia 2015

Absolutny brak profesjonalizmu wątek zamknięty Szczerze ODRADZAM. Pani dietetyk nie ma nawet odrobiny kultury, klasy ani...
~klientka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 stycznia 2015

Wizyta u specjalisty wątek zamknięty Wczoraj korzystałem z usług jednego ze specjalistów centrum. Wizyta odbyła...
~Zbychu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry