Widok

Klonowicza - czy warto wynajmować, studentka GUMed

Wrzeszcz Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Mam pytanie do mieszkańców - czy warto wynajmować mieszkanko na ulicy klonowicza (tak dokładniej róg klonowicza z kościuszki) ? co to za okolica? bezpieczna czy nie? jakie towarzystwo? z góry dzięki za opinie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
okolica 3/7 = szybko chodzic, nie za bardzo sie afiszowac, generalnie jak sie trafi ale troche patoli jest od strony kochanowskiego i tamtych terenow, wiekszosc lokali nie wykupionych-komunalne.socjalki itd ..... pytanie jeszcze za ile ....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
900zł+czynsz+media (2 pokoje, kuchnia, parter)
a w porównaniu do nowego portu, brzeźna czy oruni - jak wypada ta okolica? podobnie, czy bezpieczniej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
brzezno - zaleznie gdzie, czesciami duzo lepsze niz wrzeszcz, odpada napewno nowy port, letnica i dolny wrzeszcz od strony zielonego trojkąta (czyli blizsze tobie okolice).

Co do parter- ja unikam - latwo stracic co sie posiada.
900 + pewnie ok 550zl zima z ogrzewaniem + prad woda gaz + net + kablowka ok 70-80 zl.

Wg mnie cena samego mieszkania jest dobra, natomiast jezeli sie w czynszu nie myle to w sumie masz juz ponad 1500 i wszedzie za tyle dostaniesz w lepszej okolicy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
bezpieczniej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
bzdury cisza i spokój
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
ciekawe skąd autorka wie ile jest mieszkań wykupionych a ile nie. Moim zdaniem większość to lokale własnościowe zarządzane przez wspólnoty. Socjalnych niewiele a nawet jeśli są to co gorsi są Ci ludzie od innych czy też kredytowych frankowców?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
za tyle samo we wrzeszczu gornym czy oliwa, przymorze z dobrym dojazdem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
wrzeszcz gorny ? hmm to tez sa i dobre tereny i slabe /nigdy okolice partyzantow i topolowa jesionowa, nigdy traugutta i okolice itd..... oliwy za tyle nie wynajmiesz ;) bo czynsze sa wyzsze, przymorze tak , zaspa tak, itd itd....... no morena- z tego co sie orientuje 2 pok to koszt ok 1200+400/450 + media :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
masz blade pojecie i piszesz glupoty
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak faktycznie :D nie mam pojecia :D wynajmuje tam mieszkania :D ty wiesz lepiej :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie zgadzam sie z twoja opinia, wynajmowalam na Traugutta. Spokojnie, cicho. Mialam bliziutko na uczelnie bo tylko 1minutke na piechotke. (Wydz. Ekonomii i Zarz.) Czynsz stosunkowo niski, kawalerka z osobna kuchnia 38m, lazienka z wanna za 1200+prad. Pozostale oplaty w czynszu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
+ ogrzewanie na prąd zapomnialas dodac :) kawalerka za 1200 to nie promocja :D normalna cena - a w tej okolicy wysoka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie, ogrzewanie gazowe. Oplata juz w czynszu. Wiec tak jak pisalam wszystkie oplaty razem to 1200 zl + prad. Ja akurat placilam srednio 50-80zl /m-c za prad.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
warto, miejsce świetnie skomunikowane. Wszystko dostępne tam, bus, kolejka, poczta, biedra, parki, ścieżka rowerowa nad morze. Mieszkańcy zróżnicowani: osoby starsze, trochę młodych, bardzo dużo osób wynajmujących co potwierdza komunikacyjną atrakcyjność tego miejsca, patologi tyle co i w innych dzielnicach ni mniej ni więcej.
Jeśli pasuje lokalizacja to nie zastanawiaj się. Poczytaj trochę na forach o komunikacyjnych porażkach Gdańska czyli dzielnicach południowych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
porownanie dotyczy ULICY a nie dzielnicy - kazda dzielnica ma patologiczne czesci mniej lub bardziej - szczegolnie tam gdzie byly SOCJALNE mieszkania i komunalne bez mozliwosci wykupu, piece jako ogrzewanie itd..... TAM wiele tego pozostalo - i jest to wlasnie okolica od reja przez kochanowskiego ....... do kolonii uroda.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
a Nowy Port i stara część Brzeźna wypada słabo tam nie proponowałabym jeśli szukasz względnego spokoju. Letnica czyli okolice PG Arena podobnie...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez przesady, klatkę obok mnie mieszka 'patola', siedzą w zaułku do wejścia przed blok a nigdy nie bałam się koło nich przejść, po drodze mijam młodsze towarzystwo z alko muzyką z aut itp. i też nigdy żadnej zaczepki. Sorry, ale ja wierzę że jeśli się nikogo nie zaczepia to nikt nie zaczepia i Ciebie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 13
do góry