Widok

Klub malucha/integracyjny dla 11miesieczniaka - gdzie?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
drodzy rodzice,
Szukam miejsca gdzie moja corka mogłaby pobyć z innymi dziećmi, tzw klubu malucha albo innej podobnej formy spędzenia godziny. Moja corka ma 11 miesięcy i jest bardzo towarzyska, uwielbia inne dzieci i chciałabym ja zapoznać z innymi dzieciakami. Niestety, w naszym towarzystwie i miejscu zamieszkania nie ma dzieci w podobnym/zbliżonym nawet wieku.
Mieszkamy na starówce i interesuje nas taki klub jak najbliżej.
Ktoś coś wie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że dzieci czują potrzebę integracji trochę później :)
Może wybierz się z nią na plac zabaw w Tesco, najlepiej popołudniu. Tam zawsze znajdziecie towarzystwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moze inne dzieci czuja potrzebę intencji pózniej, moje dziecko na widok innych dzieci dostaje spazmów z radości ju teraz😃 dzieki, sprawdzę płac zabaw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mieszkam na starówce i też mam w domu małego, bardzo towarzyskiego brzdąca chociaż ma już 20mc. Chciałam go posłać do jakiegoś klubiku lub żłobka na 2h, 3h dziennie żeby pobawił sie z innymi dziećmi ale nic nie mogę znaleźć tu w okolicy. A jak już znalazłam to okazuje sie że nie chcą przyjąć dziecka tylko na 3h dziennie (albo min 8h albo wcale) :/ Synek jest bardzo spragniony kontaktu z rówieśnikami i szkoda mi że ma tak mało możliwości pobycia w towarzystwie innych dzieci :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Długie Ogrody

Scala (140 odpowiedzi)

Apartamenty Scala ze względu na swoją lokalizację umożliwiają życie w centrum miejskich wydarzeń,...

Waterlane Corner (10 odpowiedzi)

Kolejna w Gdańsku inwestycja Waterlane powstaje na styku Starego i Młodego Miasta, w Śródmieściu....

Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta (163 odpowiedzi)

Czy może ktoś polecić z czystym sumieniem dobrego adwokata w Gdańsku ? Rozwód, podział majątku,...

do góry