Widok

Klub utrudnia wypowiedzenie umowy

Klub stwarza ogromne problemy z wypowiedzeniem umowy, co jest niezgodne z prawem konsumenta.
Formularz wypowiedzenia jest pilnie strzeżony przez personel, nie można go uzyskać normalnie jak w innych klubach, ponadto wymagany przy wypowiedzeniu menager prawie zawsze jest nieobecny - to zagranie najpewniej celem uniemożliwienia rozwiazania umowy?? Zero szacunku do klienta, nigdy nie spotkalam sie z tak beznadziejnym traktowaniem.
Mimo ze zaplacilam za calosc z góry oraz zaawansowanej ciąży zrobiono niemal wszystko bym nie mogla podpisac wypowiedzenia, trzy razy musialam specjalnie przyjsc zeby wyjasnic zaistniala absurdalna sytuacje i nie dopuscic do niepotrzebnego przedluzenia umowy.
Nikomu nie polecam.
Moja ocena
Pure Jatomi Fitness kategoria: Siłownie i fitness kluby
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
wyposażenie: 2
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
1.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, zgadzam się, w KLIFIE w GDYNI miałam problemy z rozwiązaniem umowy, MANAGER, który może przyjąć wypowiedzenie NIEDOSTĘNY, kilka nieudanych prób, nie można wypowiedzenia złożyć na ręce żadnej innej osoby w klubie, zostałam poinformowana, że mogę natomiast wysłać wypowiedzenie pocztą... był to ostatni możliwy dzień, żeby umowa się nie przedłużyła na kolejny miesiąc, a do zamknięcia poczty 10 min. Zero szacunku wobec klienta przy wypowiadaniu umowy w KLIFIE, wprost chamskie odzywki, o których nie chcę nawet pamiętać, byłam zażenowana absurdalnością sytuacji i że dzieje się to naprawdę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry