Widok

Knajpka Smacznego - proszę o opinie

jak jedzonko?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8
Dzis bylismy i jest przepysznie ,super pomysl na restauracje i bardzo ladne przytulne wnetrze , polecam warto sprobowac :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 17
Gdzie to jest?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Na lotniczej. W tym budynku gdzie jest BaniaLuca i elektryczny. Vis a vi domu seniora.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Potwierdzam Całkiem smacznie dobra jakosc dobra cena
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 14
Czysto, smacznie, można wytrzymać, jeśli chodzi o ceny. Jest to jednak bardziej jadłodajnia niż restauracja, samoobsługa, bez kelnerów na sali, ale smaczniej i estetyczniej niż w barze Daniela
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 13
Zwykła garkuchnia.
Co to ma wspólnego z restauracją???
Trochę lepsza wersja Daniela.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 17
Ania
zbyt miła to nie jesteś, niech to będzie Bar ale jest fajnie zrobiony a jedzenie klienci przyszli zapewne ocenią.Podobny jest w IKEA i wiecznie tam tłumy. Mam wrażenie ,że niektórych szlag trafia jak widzą ,że ktoś coś swojego zakłada. Wieli korpoludków sfrustrowanych jak najemnicy pracują u innych.
I żeby była jasność nie mam nic wspólnego z tym barem czy restauracją ale nie lubię takich wrednych komentarzy.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 9
Ania jest pewnie z typu "ą" "ę" i trzeba jej usługiwac.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13
Nie ą ę , tylko nie lubię przerostu formy nad treścią :)
Restauracja to restauracja, a bar z benarami to bar z benarami i tyle ...
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 7
z bemarami, Pani Aniu, z bemarami, ech ......
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Ania, juz zamilcz kobieto i idz do Hiltona
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 16
może i przypomina to bar z IKEA (śliczny wystrój typowo skandynawski) ale za to forma podania tego na talerzu jest o niebo lepsza niż w IKEA.
Ponadto kto komu zabroni w jakiej formie chce mieć swoją restauracje czy też jadłodajnie lub bar.
Ważne żeby było czysto, świeżo, smacznie i miło. Zawsze interes otwiera się na potrzeby rynku. Mozna otworzyć super Hiltona z cenami z kosmosu ale kto tam będzie chodził?- no własnie. Więc jak nie zarobi to się zamknie, a tak ma szanse na przetrwanie. I dla nas mieszkańców jest alternatywa na inne okoliczne restauracje.
Teraz można wybierać:
- żurek w Mulku
- pizza u Przyjaciół
- deser w Smacznego
aaa cooo :-) kto biednemu zabroni bogato żyć
3-mam kciuki za restauracje :-)
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 9
Wikipedia prawdę Ci powie
Garkuchnia (z niem. Garküche) jadłodajnia wydająca jedną lub kilka prostych potraw przygotowywanych na zapas w dużych kotłach.

Restauracja lokal gastronomiczny, w którym konsumpcja odbywa się przy stolikach, zwykle z obsługą kelnerską. W restauracji dania przygotowywane są na indywidualne zamówienie, produkowane głównie z surowców (rzadziej z półproduktów i gotowych potraw).

A więc: widział tam ktoś kelnera, Widział dania na indywidualne zamówienie, ja nie widziałem ale gary z gotowymi potrawami do wydania widziałem więc jak dla mnie jest to garkuchnia/bar mleczny.
I nie ma tu się o co spinać. i dopisywac sobie że mieszka się we wsi usłanej restauracjami.
A po za tym to obiad w restauracji kojarzy mi się z lampką wina, a takiej opcji też nie ma.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 9
Przemądrzalcy wyprowadźcie się do miasta i zostawcie naszą uroczą wieś w spokoju!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 9
no turlam sie ze smiechu nie ma to jak ludzie co wyzej sr... niz pupy maja :D
Mysle ze jednak osiedlajac sie w taniej mieszkaniowo wiosce na obrzezach wielkiego miasta raczej braliscie pod uwage ze na knajpy z gwiazdkami michelina to nikla jest tutaj szansa?
Moze to nie problem z barem tylko z waszymi glowami jest :)
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ten co tą wikipedię cytował, zrób nam tę przyjemność, rozpędź się i przywal głową w ścianę popijając to winko z restauracji... Skąd się tacy ludzie biorą u licha
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8
mieszkają w tej wsi od urodzenia i bawi ich nazywanie wozu kastowego mercedesem, utwardzonych duktów drogami oraz ogólnie bawi mnie wasze roszczeniowe stanowisko jak to się Wam wszystko należy.
Razem mieszkamy na wsi. I jakby tu tego nie nazywać to jest wieś gdzie na szczęście zostali jeszcze rolnicy, którzy gospodarką rolną się zajmują. Ale szlachty z miasta to nie interesuje i tylko rozpacza, że śmierdzi, że byki, że pastuch, że błoto, że psy, że sąsiedzi...
ło Matko Boska. Ja się pytam zmuszano Was do zasiedlania Banina?
Widziały gały co brały i teraz mi tu beczą.
Pozdrawiam
Ps nie ma tak wytrzymałej ściany :)
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nikt tu nie beczy oprócz was , ludzie myśleli ze wprowadzili się do spokojnego miejsca i miłych ludzi a nie sfrustrowanych wariatów ( już nawet był o tym artykuł w gazecie ) , którzy myślą ze jeżeli mieszkają tu dłużej to wszystkich można segregować i wyzwać i opluwać , a cale zło zwalać na przyjezdnych ,to nie średniowiecze i każdy rozumny nie wierzy w wasze wiejskie zabobony , zamiast się dzielić cały czas ustanawiacie nowe granice . A Pani cytująca wikipedie nie ma własnego zdania ani rozumu i będzie hejtowac wszystko co nowe i niezrozumiale .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9
Ale ja nie mieszkam tu dłużej, Ja mieszkam Tu całe życie, a jestem już dość stary. Cytując wikipedie chciałem zwrócić uwagę na fakt nazywania rzeczy ważniejszymi niż są. Mógłbym cofnąć się do Słownika Języka Polskiego ale efekt byłby ten sam, a nie ukrywam nie chce mi się. Wydaje mi się że miły jestem, co nie zmienia faktu że mam prawo mieć zdanie własne/odmienne. Czasy jedynego słusznego zdania słusznie minęły. Nie wydaje mi się abym kogoś segregował czy opluwał. Po prostu im bardziej ktoś nowo zamieszkałym wytyka niekonsekwencję tym bardziej się go oskarża o brak rozumu.

zmieniając źródło: dobryslownik.pl:
hejter to osoba, która umieszcza w Internecie wpisy, w których źle o kimś (rzadziej o czymś) pisze, obrażając tego kogoś i nie zamieszczając przy tym żadnej konstruktywnej krytyki; słowo potoczne

Jeżeli cytowanie wikipedii bądź innego słownika uważa się za hejtowanie to ja faktycznie nie umiem chyba czytać ze zrozumieniem.

A jakie w tej wsi mamy zabobony bo jako wieloletni mieszkaniec nie zauważam ich, więc skoro jakieś faktycznie są to oczekuję conajmniej ich wskazania. Opis znajdę sobie w słowniku i tu przytoczę :)

Pozdrawiam i życzę więcej dystansu do siebie i innych
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6
Dokładnie tak jest.Jedlśmy z ciekawości.Nie powala
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Brawo Aniu za krótkie i jakże prawdziwą opinię.
W 100% się z nią zgadzam!!
Oczywiście, (tu przypomnienie dla tych, którzy rzucili się na Anię)
nikt nikomu nie zabrania tam się stołować, smacznego.
Warto jednak zauważyć, że wpis Ani był jedynie oceną (zresztą pozytywną) tego miejsca.
Pozdrawiam,
JJ
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
wracając do sedna - byliśmy wczoraj, rybka przepyszna, porcja duża, czyściutko i milutko, i ceny niezbyt wygórowane. Jakby tak jeszcze coś grało cichutko ...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Drodzy
dziś ponownie odwiedziłem Smacznego.
Krytykiem kulinarnym nie jestem. Większość życia jadłem u mamy więc nie mam doświadczenia kulinarnego rodem z salonów dlatego jedyne co mogę napisać ze smaczne to było co jadlem
Gdy jadłem to myślałem o tych wszystkich heyterah co czekają na jakieś wieści lecz chyba was zawiodłem.
Przykro mi ale nie znalazłem włosa.
Przykro mi ale jedzenie było ciepłe i ładnie podane.
przykro mi ale obsługa była bardzo miła.
przykro mi ale cena też nie była wygórowana.

Ale nie załamujcie się jutro też tam pujde wiec jest szansa ze natrafie na jakąś gafe i będę mógł opisać na forum.
Do tego czasu zalecam modlitwe jak poniżej:

Gdy wieczorne zgasną zorze,
zanim głowę do snu złożę,
modlitwę moją zanoszę,
Bogu Ojcu i Synowi.
Dopi..lcie sąsiadowi!
Dla siebie o nic nie wnoszę,
tylko mu dosrajcie, proszę!
Kto ja jestem?
Polak mały! Mały, zawistny i podły!
Jaki znak mój? Krwawe gały!
Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna!
Zniszczcie tego skur.a!
Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada!
Żeby mu okradli garaż,
żeby go zdradzała stara,
żeby mu spalili sklep,
żeby dostał cegłą w łeb,
żeby mu się córka z czarnym
i w ogóle, żeby miał marnie!
Żeby miał AIDS-a i raka,
oto modlitwa Polaka!

Pozdrawiam
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 8
Jak jutro ''pujdziesz'' to wstąp po drodze po słownik...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 14
oko wpadniemy do Ciebie na korepetycje ;)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wpadniemy? To ilu Was jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Hehehe klasyka
ja też pozdrawiam heyterow

PS dołączam do akcji szukania włosa w jedzeniu i tez się tam jutro pojawie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
Byłem ,smacznie ,miło ceny ok . Faktycznie muzyczka by się przydała.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
ładnie, schludnie, czysto - oby tak było cały czas
smacznie, ceny konkurencyjne, choć mięsa wydają się być trochę drogie, ale może się mylę
w sumie za dwie osoby dorosłe zapłaciliśmy 30zł, bez picia, także ok
dobrze, że powstała konkurencja dla Daniela

mankament - brak wywieszonego cennika
Pani wyjmowała w sumie ponad 10 kartek formatu A4, by poinformować nas ile co kosztuje - także pod tym względem słabo

ale ponieważ było to kilka dni po otwarciu, rozumiem, że ze wszystkim można nie zdążyć

reasumując - polecam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8
Jeszcze nigdy w knajpce Smacznego nie widziałam klientów .
Dopóki nie zrobi się tam ruch to nie pójdę .Sami Państwo wiecie w knajpce co nie ma ruchu ...........
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8
Może i tanio, ale niesmacznie.
Byłam raz i wystarczy.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6
Hmm , ciekawi mnie takie zjawisko , ze jeżeli ktoś się pyta w pierwszym poście jak jedzonko ? to otrzymuje za to 5 minusów ?. Może ktoś to wyjaśnić :) tylko na lejcie bez spinki proszę:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Odpowiedź jest dość oczywista
Konkurencja
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Byłam z mężem który jest bardzo wybredny i smakowało . Na pewno będziemy częstymi klientami.Były zajęte 4 stoliki około godz. 19
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
to niezle, bo my wczoraj w porze obiadowej ledwo co miejsce dorwalismy ....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12
jedzonko bardzo dobre:) polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11
Nie konkurencja tylko ja pytałem bo miałem zamiar się wybrac i byłem i polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ja też byłam wczoraj. Jedzonko domowe, miła obsługa i przystępne ceny - najadłam się za dwóch :) POLECAM

p.s teraz muszę przetestować "U PRZYJACIÓŁ" :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
a za co minusy? że ludzie chwalą
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie pozwola byc szczesliwym :) dlatego minusy
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jedzonko, rybka, porcyjka z restauracyjki....
Dzidzie!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja też nikogo tam nie widziałem jeszcze , pewnie te minusy od ludzi co przejeżdżają obok .
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
Byłem, wybrałem danie, zjadłem i dziękuję.
Lokal to zwykły bar z daniami obiadowymi, podobny do tych w których stołowałem się pracując w Szwecji i Norwegii.
Dania niewyszukane ale smaczne, niestety trochę za drogie. Obiad jednodaniowy dla dwóch osób - 38zł ( ryba, klopsy , 2x ziemniaki , 2x surówki i 2x kompot).
Jeżeli dla kogoś bar w sklepie IKEA jest restauracją to może za takową uważać tą nową Banińską stołówkę.
Sam bar jest dobrym pomysłem dla ludzi którzy pracując lub ucząc się w trójmieście nie maja czasu na sporządzanie posiłków w domu .
O ile ich na posiłki w tych cenach stać.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Skoro pracujesz w Norwegii to chyba znasz ceny np.kawy ok 25 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
Co za durny komentarz. Skoro znasz ceny kawy w Norwegii, to podaj jeszcze zarobki...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
durny komentarz , ktos się chwali,ze ceny norweskie zna to cena kawy w knajpce tyle wynosi. Co za drogo? Taka jest Norwegia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znam ceny kawy w Norwegii i innych produktów też. Po twoim komentarzu widzę, że więcej w nim jadu niż wiedzy na temat norweskich zarobków. Niestety pracując za granica trzeba myśleć realiami kraju w którym się przebywa , niestety nie wszyscy potrafią się przestawić..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pewnie ktoś pracuje w Norwegii😉
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@~-:
Ciekawiuteńkie, kiedy czasowniczki, przysłóweczki i przyimiątka zaczniusią zdrabniutkać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nasza bar-knajpka Smacznego spoko i oby tak dalej i życzę wszystkiego naj a Pan z cenami z Norwegii niech się stuknie w pusty sagan bo co innego bar dla robotników a co innego u nas. A ceny dla Jaśnie Państwa w Norwegii za kawkę w Restauracji to faktycznie od 25-30 zeta i taka prawda i co tu porównujecie, po co te wtręty skoro Norwegia to najdroższy kraj skandynawski i i o kant d.y rozbić porównania. Dobrze Ci ktoś napisał, skoro znasz ceny te się nie wychylaj.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Co was z ta Norwegia? Mmmmmm Dowiem się więcej we wsi .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Knajpka wczoraj odwiedzona.
Lokal czysty, ładnie urządzony, klimatyzowany.

Jedzenie bardzo smaczne, porcja którą można się spokojnie najeść - duży devolay i góra frytek (robione z ziemniaków, nie serwują mrożonego świństwa).

Cena akceptowalna, nie uważam żeby 18-19zł za porządny zestaw obiadowy to była wygórowana kwota. Jeżeli tylko utrzymają poziom serwowanych potraw to klientów nie zabraknie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7
Banińska stołówka powiadasz. To wracaj do Norwegii i tam wcinaj w barze dla robotników za niższą cenę.Nikt nikogo nie zmusza do jedzenia w Smacznego. Innym się podoba i oby im się powiodło.
A jadać można jaśnie Panie owszem w Sztokholmie za obiad w centrum jakieś 450 zł za 2 osoby kosztuje. I nie pitol ,że ludzie cen nie znają. Wszystko zależy ile chcesz zapłacić i gdzie zjeść.
Komentarz skierowany do osoby o niku Dolne miasto
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jest smacznie, ceny dobre, makarony sami produkują i są bardzo dobre. Ogólnie ok
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11
do Ja chyba ich pomyliłeś z U Przyjaciół tam robią makarony
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
W Smacznego też robią sami makarony ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 11
Ha ha ha ha . W samolocie ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oj tam, mysle ze sie nie wzoruja. Inny rodzaj kuchni maja.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie przesadzajcie z kuchną U Przyjaciół. Może jest ok z pizzą, ale polędwiczki wieprzowe podano lekko przeterrminowane, z niezdrowym zapaszkiem!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 24
Oj na tym "przybytku" bym się nie wzorowała-niestety nie mam dobrych wrażeń
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Od dnia otwarcia razem z mężem jadamy tu kilka razy w tygodniu i muszę przyznać ,że ani razu się nie zawiedliśmy. Jedzenie bardzo smaczne,nie przekombinowane,co ważne dla mnie świeże! Polecam makarony, zwłaszcza ten z suszonymi pomidorami. Ceny nie wysokie,adekwatne do jakości. Strona estetyczna lokalu bardzo mi odpowiada: jasno,prosto i przyjemnie. Obsługa uprzejma. Co ważne dla mnie i dla mojej rodziny-jest klimatyzacja- nie śmierdzimy fryturą tak jak po wyjściu np z Baru u Daniela. W 100% Polecam i mam nadzieję,że właściciele nie zmienią kierunku w którym idą.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 23
Byłam spróbowałam ale często wracać nie będę. Knajpka urządzona ładnie ale to tyle nic ciekawego, klima to fakt plus , ale już porcje w porównaniu do ceny takie sobie choć nie ujmę mięsa smaczne reszta ok. Generalne stanowczo lepiej niż u Daniela tylko za drogo za ilości jakie się dostaje jak na mój gust
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2
a mi się podoba. Jadłam tylko raz devolaya był to najbardziej niedobry devolay jakiego kiedykolwiek miałam okazję zjeść. Pozostałe dania były ok.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
do user może już dośćś chwalenie knajpy pt. Smacznego , którą prowadzicie wraz z mężem
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
to brzmi jak by user miał męża a ty to piętnujesz - w polsce nie można być homofobem !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jedliśmy wraz z żoną makaron z łososiem w sosie śmietanowo-serowym: po prostu rewelacja, pyszne też są koktajle mleczne. Miła obsługa, na pewno wstąpię tam jeszcze nie raz.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9
Cóż...... Jedzonko jak jedzonko, bez szału ani złe ani dobre, raczej świeże ale za to kompletnie nie doprawione. Przypomina jedzenie w barze mlecznym, gdzie nie używa się przypraw a tu nawet soli. Za to rachunek nie przypomina już baru mlecznego, gdyż 80 dych za obiad jednodaniowy dla 3 osób + napoje to chyba duża przesada. Nazywanie tej stołówki restauracją jest też nie na miejscu nawet w Baninie. Jak obniżą ceny może być ok, jak się komuś w tygodniu nie chce gotować, raczej nie polecam na niedzielny obiad.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4
Knajpka Smacznego to bar mleczny w dzisiejszym wydaniu czysto,schludnie ceny oczywiście dla jednego wysokie a dla drugiego niskie ale napewno produkty świeże i wysokiej jakości nic nie jest z poprzedniego dnia więc musi jednak troszkę kosztować dla mnie jest OK często tam jadam i narazie nie mam wielkich zastrzeżeń .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10
Smakuje
Polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12
Ważne że zawsze świeże , ja polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
jedzenie dobre, ale bez rewelacji, ceny troszkę za wysokie jak na Banino i ten standard "restauracji", natomiast mimo klimy zapach ryby nie do wytrzymania... masakra, fakt, nie śmierdzi spalonym olejem, ale mimo że lubię ryby, to nie mam ochoty nimi prześmierdnąć... Ale na wynos kiedyś pewnie jeszcze skorzystam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
Knajpka ok. obsługa miła, właścicielka też. I na tym koniec pochwał. Zamówiłem tam catering dla 20 osób. Do jedzenia nadawały się jednak tylko śledzie, a szaszłyk z polędwicy wołowej oraz karkówka i pierś z indyka to totalne nieporozumienie. Wszystko wysuszone i nieapetyczne. Potrawy były odgrzewane przed przywiezieniem, a sądząc po tym, że półmiski były gorące, zaś potrawy zimne, musiano je trzymać wcześniej długo w lodówce. Kiedy były przygotowane, tego nie wiem, bo próba skontaktowania się z właścicielką nie powiodła się. Sytuację uratowały pierogi z "Mulka" i własnoręcznie przygotowany schab ze śliwką oraz sałatki. Wyrobów "restauracji" Smacznego nikt nie tknął!! I tak zakończyła się moja radość z otwarcia jeszcze jednej knajpy w Baninie.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3
Gustowne wnętrze , miła obsługa , pyszne jedzenie i rewelacyjne hamburgery .Gorąco polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
nie polecam de volaya.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja też nie polecam. Moja noga już tam nie postanie.
Polecam natomiast pyszne jedzonko w knajpce w Pępowie "U Braci".Jadłam właśnie de volaya (są tam podwójne porcje mięsa) i był bardzo dobry. Do tego zestaw świeżutkich surówek, pieczone ziemniaczki i mała porcyjka risotto.Mniam...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jadłam, żarcie przeciętne, porcje skromne, ceny za dość spore. Reasumując - nie wrocę.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
A to dziwne ,że u Daniela wiecznie pełno ludzi w w Smacznego zawsze pusto....
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bo Daniel ma naprawdę dobre jedzenie,
jego największym minusem wg większości mi znanych osób jest aromatyczność wnętrza knajpki :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7
U Daniela ze smakiem to zależy na co się trafi ale największą zaletą są raczej baaardzo duże porcje
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Czysto schludnie i smaczne jedzenie. Polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
Czy można płacić kartą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mozna tez placic karta. Dla smakoszy: koniecznie sprobujcie u nich zupe dyniowa. Rewelacja!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Zgadzam się, dyniowa to mistrzostwo, aż się prosi o więcej :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum Banino

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

do góry