Widok

Knajpka Smacznego

Dopiero zaczęłam korzystać wraz z rodziną z knajpki Smacznego w Baninie i muszę przyznać, że jedzonko super. Na razie jadłam makaron carbonara, pene z kurczakiem, koktajle i deser z serkiem maskrapone i było przepyszne. Przy tym fajny, prosty wystrój,no i spokój, który cenię przy jedzeniu. A co najważniejsze nie wychodzę stamtąd w oparach oleju i frytek...jak z innej banińskiej knajpy. Brawo dla kucharza! Na pewno będziemy stale smakować Wasze jedzonko!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 18

Niestety ale jedzenie jest dużo gorsze niż na początku. Zurek sama woda nie polecam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak dla mnie , jedzenie paskudne , właścicielka zawsze z mina obrażona , .jedzenie jak w barze mlecznym a ceny jak w przecietnej restauracji . Zgadza sie ze sie nie śmierdzi olejem i to jedyny plus
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dla mnie też spoko jedzenie. Polecam hamburgera Farmerskiego. SUPER!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Peany pochwalne z pierwszego postu wyglądają na radosną twórczość własną właścicieli knajpy. A w rzeczywistości jedzenie mocno przeciętne, a ceny dość wysokie. Lepiej podjechać do Cegielni w Miszewku.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ceny wysokie , jak na na dania z podgrzewaczy . Byłem kilka razy ale mi nie pasuje . Więcej tam nie pójdę .
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem tam raz z żoną i córkami wiek 5 i 3, zamówiliśmy dwa drugie dania dla dorosłych + 2 x makaron z sosem truskawkowym dla dzieci. Kwota 94 zeta, lekkie przegięcie. Już tam nie wróciliśmy
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cegielnia jest w Miszewie, w Miszewku zaś Mulk
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

I to jest Twoim zdaniem wysoka cena? Za obiad dla 4 osób? Hmm, ludziom z Banina nie da się dogodzić :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

Pizzeria u Braci Pepowo:
danie dzieciece 9,99
najdrozsze danie obiadowe 25
razem 70 pln

expressja
danie dzieciece 14
najdrozsze obiadowe 24
razem 76 pln

speedy gonzales zukowo
danie dla dzieci 12
danie obiadowe 22,5
razem 69 pln

a wiekszosc knajp danie obiadowe sa po 18 pln
co by nam dalo 60 pln za obiad dla calej rodziny

zatem cena jest wysoka CNU
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest różnica między BAREM, gdzie mają sosy z wiadra 10 litrów i sałatki kupione w hurtowni, oraz frytki z paczki, a restauracją, gdzie kupują warzywa w warzywniaku/na giełdzie a mięso ma więcej niż 50% MOM i sami robią dania, nie porównuj.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Smacznego restauracja ? Proszę Cie to jest bar ... w restauracji nie ma jedzenia z pod lampy , w 2 minuty . To ze ktoś urządził z ikei a nie giełdy nie mianuje go restauracja . Ceny są za wysokie zdecydowanie . Jedz do Max pizzy w Gdańsku gdzie jedzenie jest robione na bierząco nie z pod lampy i zobacz ceny i jakość
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1

kwestia definicji, ale restauracja posiada obsluge kelnerska, serwuje dania obiadowe, desery, napoje gorace oraz alkohole w tym wina.
zaden z omawianych wyzej lokali nic z tego nie oferuje, natomiast smacznego ze swoim profilem dzialanosci to nawet pod garkuchnie moze podchodzic :)
kazdy ma swoj gust i upodobania, moj gust mowi, ze jedzenie w okolicznych pizzeriach jest niegorsze od smacznego, jest natomiast tansze, a w speedym przynosza talerze do stolika, wiec nawet podchodzi pod restauracje! :D
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

a w Uroczysku w Małkowie każdy naje się do syta - surówki robione, ziemniaki podsmażane ile kto sobie życzy, kompocik i zsiadłe mleko. Może nie jest to Wersal ale smacznie i zawsze chętnie tam wracam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Każdy jeździ gdzie chce, a my z żoną do Mulka jezdzimy. Polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jak chcecie tanio to radze gotowac w domu ;) a tanie produkty kupicie w biedronce.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nikt nie mówi, że chce najtaniej. Tylko trzeba być (pardon) niespełna rozumu, aby za produkt gorszy płacić drożej, prawda?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

W baninie brakuje restauracji , ale mam na myśli restauracje ... nie bar pod nazwa szumna restauracja . Mieszka tu dużo ludzi którzy chętnie pójdą na obiad z winem , uśmiechniętym kelnerem . Mulk ma zawsze full , jedna karczma to mało . I najważniejsze dla mnie widok nadzorującej wladcieleki w miejscu bar, restauracja itp to abstrakcja . W smacznego tylko ktoś wejdzie wychodzi z tych drzwi kowbojskich i sprawdza kto przyszedł z mina w szpic . To jest okropne . W mulku wchodzisz a kelnerki stoją uśmiechnięte . Zawsze sympatyczne a ja bywając tam często do tej pory nie mam bladego pojęcia kto jest właścicielem .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co za problem- masz pole do popisu. Weź sprawę w swoje ręce -Otwórz własny lokal
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

dziekuje za poradę ... Wezmę ja do siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten post przypomina mi inny o tym samym tytule. Czy w baninie nie można normalnie konkurowac? Trzeba zawsze obsmarować a może kogos przekonam zeby nie poszedł.
PS mi smakuje w smacznego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie obsmarować tylo ceny z d.y za przeproszeniem. Zwykła zupa 12 zł w barze
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

No, ale zamiast 'marketingu szemranego' typu "przez przypadek zaszedłem do baru i to zmieniło moje życie' można napisać. Zapraszamy otworzyliśmy, mamy nadzieję że Państwu sie spodoba...

Normalni ludzie jak chwalą znajomym to mówią "bylem w szameksie i był spoko barszcz" a nie dostają orgazmów jakie to szczęście ze tam trafili :)

więcej subtelności
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Burgery są niejadalne w tej restauracji.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wręcz przeciwnie Burger jest zarąbisty. Nigdzie w okolicy nie macie go dobrego, ale oczywiście tu chodzi o gust. Jednemu smakuje w baninie dla drugiego najlepszy jest mc.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Popieram. Byłem w smacznego 2 razy właśnie na burgerach które są bardzo dobre, na pewno najlepsze w okolicy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

A gdzie w okolicy są jeszcze burgery? Bo chyba są najlepsze, bo jedyne w okolicy ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

w Mulku właściciel Cię podgląda na monitoringu w swoim biurze:))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Burgery są w Miszewie w Małej Cegielni
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

poczytałam w necie a mieszkam w Baninie od dwóch miesięcy i byłam na tych burgerach - obrzydliwe jak dla mnie, mięso stare reszta tez do bani nie polecam była raz pierwszy i ostatni
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie jadłam burgerów ani tu, ani tu, aby móc porównać, ale jedzenie "obiadowe" jest o niebo lepsze w Cegielni. I nie z podgrzewacza.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pomysł baru z podgrzewaczami gdzie można tanio i szybko zjeść jest trafiony w dziesiątkę .
Smacznego miało dobry pomysł ale wykonanie słabe , jak dla mnie bardzo drogo .
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo moim zdaniem powinni iść bardziej w bar mleczny -pierogi, leniwe, naleśniki, ze 2 mięsne dania - i w cenach jak w barach mlecznych np. Kmar czy inne.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy burgerach w ekspresji to nawet te do mikrofali w Biedronce się wydają dobre :) Ale jak ktoś jadł np. z takich miejsc jak Carmnik czy Original Burger, no to wie, jak może burger smakować i to jest nie przepaść, a rów mariański.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez poczytałam tu zachwyt burgerów i się wybrałam z mężem . Burger w smacznego to pomyłka . Paskudne . Tez uważam ze gdyby nastawili się na bar mleczny typu kmar syrenka zulawski to więcej by zyskali klientów i dofinansowanie do posiłku by mieli bo przecież tak działają bary ml są tanie bo państwo dopłaca .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dziwi mnie tylko jedno, że ktoś z jednego adresu najpierw pisze mu nie smakuje, później odowiaduje sam sobie ze potwierdza że jest paskudne. Na końcu pisze ze poczytałem o Burgerach i poszedł je sprawdzić. Czy naprawę nie można normalnie w baninie żyć? Tak mnie ciekawi czy to miejsce zmienia czy ten ktoś tak dla sportu? Jaki jest cel w tym? A może tak z nazwiska kto by się podpisał?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Najpierw to się naucz pisać po polsku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak z jednego adresu ponieważ znam smacznego , jadłam nie raz nie dwa i nigdy mi nie smakowało, jeździłam tam kilka razy na początku kiedy sie otworzyło ale skoro nie szło ku dobremu jedzenie ( bynajmniej dla mnie) przestałam odwiedzać . Naczytałam sie na forum o burgerach i postanowiłam odwiedzić i znów mi nie smakowało , czy jest tu cos skomplikowanego p.Rychert ? Raczej nie , proste jak 2+2 . Nie jestem konkurencja , ba z gotowaniem tez nie mam nic wspólnego , jestem zwykłym jadaczem chleba który lubi dobre jedzenie oraz adekwatne do ceny , bo za ta kasę ( nie twierdze ze wielka ale ) można zjeść na świeżo zrobione a nie z lampy . Także Sherlock Holmes wyluzuj bo to zupełnie normalny post bez drugiego dna .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam Roda restauracja w Tokarach Przodkowo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

drogo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Odzież bhp (34 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Wykończenie domu 75m (od Chmary) (107 odpowiedzi)

Drodzy Sąsiedzi, rozważamy zakup domu od Chmary (odbiór kwiecień 2017). Zastanawiamy się ile...

do góry