Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - opinia wątek zamknięty Bylem na pedicure gorącą polecam
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 czerwca 2019

HYbrydka u Edyty :) wątek zamknięty Polecam, robie u niej jakis rok i polecam nastepnym klijentkom
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

POLECAM !! wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi kosmetyczne właśnie w Kobieciarni :) Warto czasem...
~Marzena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

Mezoterapia frakcyjna-warto wątek zamknięty Do pani Edytki chodzę już od dawna. Ostatnio zaproponowała mi mezoterapię...
~Iza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2014

Naprawdę warto spróbować wątek zamknięty Szczerze polecam odwiedzenie i skorzystanie z oferty zabiegów.Każdy znajdzie...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 września 2014

SZCZERZE POLECAM ! wątek zamknięty Jestem bardzo milo zaskoczona po pierwszej wizycie na depilacji pastą...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2014

I ja będę wracać wątek zamknięty Jestem pozytywnie nastawiona po mojej wizycie. Milo i sympatycznie, do tego...
~Pashima
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lipca 2014

Zawsze wrócę wątek zamknięty Wczoraj byłam tam na masażu ciała u pani Beaty Markowskiej. Zaszalałam i po...
~anita
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2014

manicure, pedicure wątek zamknięty Skorzystałam niestety z usług p.Beaty Markowskiej, pani Beata przy manicurze...
~klientka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 maja 2013

Facet w Kobieciarni cd wątek zamknięty Korzystając regularnie z usług Gabinetu Kobieciarnia i Pani Beaty Markowskiej...
~Mario
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

Zawsze wracam wątek zamknięty Nie mogę zgodzić się z moją poprzedniczką w temacie pedikiróww Kobieciarni....
~Maria Jeschke
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 września 2013

Facet w Kobieciarni wątek zamknięty Długo trwało zanim zdecydowałem się na wizytę w gabinecie kosmetycznym....
~Mario
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

Gorąco polecam! wątek zamknięty Do "Kobieciarni" chodzę na pedicure oraz zabiegi na twarz (jak na razie;))....
~Gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

p. Beata wątek zamknięty Polecam, fachowa obsługa. P. Beata jak uważa, że czegoś nie powinno się robić...
~eM
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

~dora
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 stycznia 2012

Moj pierwszy raz wątek zamknięty Na swoj pierwszy zabieg kosmetyczny wybralem sie wlasnie do salonu o...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 grudnia 2011

Gorąco polecam ten gabinet! wątek zamknięty Byłam na zabiegu mikrodermabrazji w tym gabinecie. Jestem bardzo zadowlona z...
~Elwira z żabianki
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry