Kobieta Kobiece ploteczki, ale również wiele cennych porad.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
żłobki Witam Przepraszam z góry - zapewne watek ten byl juz poruszany kilka razy,...
magda-jans
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2011

gdzie dostanę farbę do ubrań na zimno Czy wiecie drogie koleżanki,gdzie w Gańsku kupię farbę na zimno do...
~kb
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2011

Mamuśki na spacerki ze Stogów poszukiwane:) Jestem młodą mamą 5cio letniego Kuby i 6cio miesięcznego Maćka.Może znajdą...
~korniczek
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2011

Ankieta do licencjatu - prośba o wypełnienie ;) Witam, jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej. Będzie to praca...
~MM
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 marca 2011

wiosenne porządki w szafie - może się powymieniamy? Witajcie, wiosna za oknem czas na wiosenne porządki :) również w szafie z...
~Didi
6

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2011

moczenie się nocne chłopca -Urolog dziecięcy Witam Mam problem mój synek 4 lata i 3 miesiące moczy się w nocy czasami 2...
tokarka2002
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 marca 2011

Warsztaty wokalne gdzie? Nie bardzo wiedziałam gdzie umieścić taki temat. Szukam informacji na temat...
~ala
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2011

Fryzjer Hej :) Szukam zakładu fryzjerskiego, który doczepia kryształki swarowskiego...
~Marta
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 marca 2011

co zrobic ze 120m2 ? macie fajne pomysly i nigdy ich nie brakuje. wiec pytam, nie expertow tylko...
~emi3city
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2011

Neutropenia u niemowlaka - kto ma też ten problem? Witajcie, mój 4mieś synek ma niski poziom neutrocytów. Podejrzewają...
~do
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2011

Mamy z Małego Kacka lub okolic Czy są tu jakieś mamy z Małego Kacka lub okolic? Nie znam nikogo w tej...
~mamaj
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2011

poszikuwany - garnitur dla 13 latka , kto odda za rozsadna cene prosze o info na maila Dosc intensywnie poszukuje garniturka dla 13 letniego syna wzrost 169 jesli...
~Mamma
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2011

nt szukamy instruktora/instruktorki warsztatów plastycznych Witam, jak w temacie. Osoby zainteresowane proszę o kontakt e mail...
~Marysia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2011

Chetnię poznam młoda mamę prosze pisac gg 17731329 jeśli taż ci brakuje koleżanek z małym...
kicia20
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 marca 2011

Gdzie zrobię badanie krwi w niedzielę Czy ktoś wie gdzie ( najlepiej w gdańsku lub trojmiasto)można zrobić...
~Ola
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 marca 2011

Uwolnij Łacha Witam, Chciałam wyjść z pomysłem zorganizowania w trójmieście takiej...
~ewik467
12

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 marca 2011

Poszukuje przyjaciółki i koleżanek na dobre i złe Hej wam jestem paulina z gdańska zaspy mam 19 lat i mam córke 18miesieczną...
~paulina
10

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 marca 2011

kicia20
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 marca 2011

Czy lekarz rodzinny może dać skierowanie na badania do ksiązeczki sanepidoskiej????????bardzo proszę o pomoc czy mój lekarz w przychodni może mi dać skierowanie na badania do ksiązeczki...
~paulina
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 marca 2011

potrzebuje poradni rehabilitacyjnej dla dziecka w gdansku bardzo pilnie!!!!!!!!!!!!!!! Witam poszukuje dobrej państwowej poradni rehabilitacyjnej dla mojej córki i...
~paulina
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
43213

postów

3751

wątków

do góry