Widok

Kobiety graja w rugby.

Mam pytanie do Panow z PZR .
W wielu krajach z powodzeniem kobiety graja w rugby i maja swoje rozgrywki.Jesli sa drozyny damskie rugby w Polsce sa checi i jest zainteresowanie,dlaczego nic sie nie robi ,by stworzyc lige kobiet ?
Dac kobietom rowne szanse na wspolzawodniczenie jak mezczyznom.Jesli ktos ma to w d.... w zwiazku to mozna tu sie doszukiwac dyskryminacji naszych pan.
A moze ktos inny ma cos do powiedzenia na ten temat?
Napiszcie co o tym sadzicie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kolego o czym ty mówisz my mamy problemy znajprostszymi rzeczami .
trenerzy nie dostająpensji nie ma kasy na sprzęt na wyjazdy, a ty mówisz o dupach- bój się boga chłopie. nie blużnij i nie narzekaj .

borman z wyrazami szacunku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawa jest prosta w PZR tak naprawde nikomu sie nic nie chce..a osoby, ktore tam sa sie juz czesto wypalily (siedza na stolkach od kilku albo kilkunastu lat) i nie maja juz zadnych pomyslow.
tak samo jest z kobietami - nikt nie chce sie poprostu nimi zajac. wszyscy maja to totalnie w d...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja mam do Ciebie pytanie....
Jesli juz pomogliscie nam stworzyc druzyny i pozwoliliscie wejsc nam na boiska to o jakim bluznieniu tu mowisz????
Czy Twoja wypowiedz aby troche nie zalatuje dyskryminacja? Czy kiedykolwiek widziales jak trenujemy? Uwazasz , ze tylko wam sie wszytko nalezy? Ze niby my nie potrafimy nic zagrac i nie mamy prawa do tego aby nam stworzyc lige.... A postaw sie na naszej sytuacji gdybyscie to Wy tak mieli , chcialbys? Mysle ze nie.... I nie wprowadzaj tu teorii ze To WY jestescie jako plec meska najwazniejsi... bo my tez mamy pojecie co to jest RUGBY i tak samo jak wy wkladamy to swoje serce i czas....
A jesli juz ZWIAZEK POZWOLI NA STWORZENIE KOBIECYCH DRUZYN TO NIECH SIE NIMI CHOCIAZ ZAINTERESUJE A NIE SPAUZOWAL NA LAURACH....


POZDRAWIAM ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawo zwierzątko

Bardzo się cieszę, że tak piszesz bo przynajmniej widać, że komuś na tym zależy. Co do tych rejestracji to jak sądzę w Arce też ich nie macie. Teraz szefem kobiecego rugby (wybrany mimo woli) jest pan Wiśniewski, który odpowiedzialny jest za siódemki. Urzęduje w tym samym budynku, gdzie mieści się siedziba Ogniwa. Trzeba się jakoś zgadać i pójść do niego razem z kimś od was, z Jarkiem i może Eweliną (bo to chyba wciąż wasz kapitan) i z nim pogadać. Myśmy dostali jakieś tam formularze (ale to te stare) i kij wie czy je wypełniać, czy nie, skoro teraz mają być zgłoszenia licencyjne. Pozdrawiam Ciebie i całą waszą ferajnę, jak pomysł się podoba to odpisz a ja się już jakoś skontaktuję z Jarkiem i Wiśniewskim i w przerwie zimowej całą tę sprawę postaramy się załatwić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekujemy za pozdrowienia, pozdrawiamy rowniez.. ;) postaram sie zalatwic ta sprawe jak najszybciej( jutro na treningu porusze temat licencji i opowiem o pomysle wspolnej "przechadzki to pana "WIŚNIEWSKIEGO")... i napisze co zesmy uzgodnili ;)...
POzdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj poruszylam ten temat na treningu, apropo rejestracji pomysl sie spoodobal, zeby miec licencje , ale nie za taka sume jaka nam teraz proponuja bo nikt tego niepokryje ;) . Ale najlepiej jesli w tej zimowej przerwie zadzwonil bys do naszego trenera i zgadalibyscie sie jakos i postarali sie cos zalatwic w sprawie kobiet ;)
Z gory dziekujemy i zyczymy powodzenia
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sie robi

W tym albo przyszłym tygodniu się skontaktujemy, to w sumie tyle, miłego lepienia bałwanów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DZIĘKUJEMY !!!!!!

Myślę, że powinniście coś załatwić "większą" Sopocko_Gdyńską ekipą niż w "pojedynke" ....
(Bałwana jak bałwana, ale wojnu śnieżne to jest to....)...
POzdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cieszę się że w sopocie, gdyni, sochaczewie grają dziewczyny .ale w sytuacji jakiej znajduje się rugby w polsce jest to bardzo skomplikowana sprawa.słuchaj córeczko "wodzu" już 10 lat temu robił babskie rugby.
ja w swojej szkole też mam parę dziewczyn które grają i wcale nie są przez moja osobę dyskryminowane, ale jak mam z nimi jechać na zawody jak ledwo starcza na chłopców.
chyba sobie nie zdajesz sprawy o czym mówisz,pewnych spraw nie przeskoczymy ale fajnie że możemy sobie pogadać.
chłopcy których trenuję2xwygrali kategorię15latkOw i myślisz że kogoś to interesuje,najlepiej jak bym spasował to by nie było problemu z rugby-rozumiesz mnie.
nasza sekcja jest problemem w klubie i działacze mają to w nosie, więc jak mówisz mi o dupach to mnie to śmieszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sluchaj borek po pierwsze dziewczyny to nie dupy. Tu rozmawiaja powazni ludzie, ktorzy maja szacunek do dziewczyn. Moze dla klubu jestescie kula u nogi, wtedy musicie wiecej sami dzialac, szukac pieniedzy, gdzie sie tylko da. Czesto rodzice maja jakies firmy i zawsze moga cos dorzucic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przede wszystkim przepraszam, ale Ojca juz mam i 2 nie potrzebuje ;) ___ po 2. nie nazwywaj nas dupami.... bo na takie hasla to swiadcza tylko o Twojej niskiej kulturze ;)..... PO 3. jak zauwazyles sam prowadzisz jakas druzyne, wiec wiesz jak to jest... sam zapewne jestes zawodnikiem wiec wiesz jak jest ciezko wywalczyc "cokolwiek" . ...
A Rugby to jest w tej chwiwli taka dyscyplina w ktorej to My ( zawodnicy) jesli chcemy uzyskac cos musimy, sami zakasac rekawy i o to walczyc....
My nie oczekujemy od Zwiazku jakis gory pieniedzy na wyjazdy, kadry itd.... My chcemy przede wszytkim Aby zwiazek, ktory pozwolil i tak sie szczycil tym ze utworza sie Damskie druzyny, zaczal ZWRACAC NA NAS SWA UWAGE.... i nie poprzestal na laurach .....
Wiec prosze Cie o troche kultury, bo my jako Zawodniczki nie mamy wygurowanych prosb, prosimy tylko o troche zainteresowania ze strony PZR...
Chcemy sie poczuc pełnoprawnymi Zawodniczkami tak wspaniallej dyscypliny jaka wszyscy reprezentujemy ;)

Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
KOBIETA - OGÓLNIE MÓWIĄC POWINNA SIĘ ZAJĄĆ BUDOWĄ OGNISKA DOMOWEGO A NIE GRAĆ W RUGBY. CO SIĘ TYCZY MOJEJ KULTURY, TO CIĘ NIE OBRAŻAM A TY NIE JESTES W STANIE TEGO OCENIĆ BO MNIE NIE ZNASZ.
NIE OBRAŻAM WAS KOBIET TYLKO W SPORTACH WALKI WYGLĄDACIE EGZOTYCZNIE I ŚMIESZNIE
RUGBY- ZALICZAMY DO GIER SPORTOWYCH O CHARAKTERZE WALKI- OBECNIE JEDYNEJ- KIEDYŚ ISTNIAŁA PALESTRA POTEM CALCIO ITD.
WIEC SIĘ NIE OBRAŻAJ , MAM PRAWO MIEĆ SWOJE ZDANIE, ALE NIE MÓWIĘ ŻE NIE MASZ KULTURY
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
weź nie pi***ol borek kobiety w podnoszeniu ciężarów są zaj**iste!
to co te laski wyprawiają na pomoście to się w głowie nie mieści
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ZADAM CI PYTANIE OŻENISZ SIĘ Z TAKĄ NAKOKSOWANĄ DZIEWCZYNĄ?
CZY CHCIAŁBYŚ MIEĆ Z NIĄ POTOMSTWO ?
JEST TO ROBIENIE KRZYWDY KOBIETOM- GDZIE PIĘKNO WDZIĘK UROK ITD.
MAM PRAWO MIEĆ SWOJE ZDANIE CZY CI TO SIĘ PODOBA CZY TEŻ NIE.
POZA TYM SKUTKI STERYDÓW W ORGANIŻMIE KOBIET SĄ KATASTROFALNE WIESZ COS NA TEN TEMAT , WYDAJE MI SIĘ ŻE CHYBA NIE.
MÓJ KOLEGA OSTRO SIĘ KOKSOWAŁ I URODZIŁO MU SIĘ NIEPEŁNOSPRAWNE DZIECKO- WIESZ JAKI TO DRAMAT ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
SPORTY WALKI SĄ ZAGOSPODAROWANIEM DLA WSZYSTKICH WYBRYKÓW NATURY W POPULACJI KOBIET.
BUDOWA ANATOMICZNA KOBIET NIE PREDYSTYNUJE ICH DO JAKIEJKOLWIEK WALKI.

P.S. NIE PROWADZĄ WALK, WOJEN, NNIE MAJĄ TEGO W GENACH KIERUJĄ SIĘ EMOCJAMI - MYŚLĄ NIESTETY ....................
I CZY CI TO SIĘ PODOBA CZY NIE , NIE ZNAJDZIESZ ARGUMENTÓW PRZECIW.

DZIEWCZYNY NIE OBRAŻAJCIE SIĘ ALE TAKA JEST PRAWDA. PRZT KOKSIE STAJE SIĘ NIEPŁODNA .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do borka

Drogi borku,
Nie wiem, czy znasz jakieś dziewczyny grające w rugby, bo jeśli nie(tak) to
może zechcesz przeczytać wypowiedź kogoś, kto zna ich wiele i jest ich
trenerem. Kiedy kiedys jedna z nich powiedziała mi, że zakłada zespół
to nie mogłem zrozumieć po co im to, ponadto nie myślałem, że znajdą
się chętne. Ale w ciągu roku przewinęło się przez nasz zespół ponad 30
dziweczyn z czego 12 trenuje dość regularnie i chce grać dalej. Żadna
z nich nie bierze sterydów i żadna nie wygląda jak Agata Wrobel, a są
to naprawdę ładne i fajne dziewczyny. Czemu trenują? Odpowiedź jest
prosta: bo lubią!! Tak samo jest pewnie w Gdynii i Sochaczewie, są to
dziewczyny, niektóre naprawdę drobne (jak kiedyś wpadniesz do Sopotu
na nasz trening albo mecz to się przekonasz) które lubią walkę!! Co
więcej należy im się ogromny szacunek bo ciężko pracują a związek ma je
gdzieś i nie za bardzo mają kiedy pograć, ale kiedy już grają to jest
to prawdziwa walka, takie już są i to je rusza.
A czy są kobiece? Pewnie, że są! To tak jakbyś mówił, że każdy rugbista
to facet, który leje się w knajpach z byle kim, bierze koksy i klnie
jak szewc,a to przecież nieprawda. Stereotypy mijają się z prawdą,
szczególnie, jeśli się nie zna tzch dyiewczyn osobiście!

Pozdrawiam wszystkie zawodniczki i ludzi, którzy z nimi pracują!
Ciebie też borku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do Wróbel ona wygląda jak wygląda od urodzenia i sterydy nie mają tu nic do rzeczy-ale opamiętam jaka była zahukana jeszcze na olimpiadzie, a teraz w wywiadach jest pewna siebie i wogóle własnej wartości-powiedz mi jaką inną dyscyplinę mogła by uprawiać na światowym poziomie(poza sportami walki?)?
co do sterydów wśród kobiet masz rację-uwierz mi doskonale wiem jakie zmiany w organiźmie kobiet powodują włącznie z anatomicznymi wstydliwymi szczegółami(NRD się kłania) ale kto ci karze się hajtać ze sterydziarą-albo jej z tobą?;-)
pozatym u facetów zmiany posterydowe teź nie są kożystne-ile lasek podnieca ginekomastia?
PS jeszcze jedno w profesjonalnym sporcie obecnie trudno jest żreć sterydytak jak robią to kulturyści więc i szkody są o wiele mniejsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W gdynijest tak samo.......... Wszystkie sa naprawde zgrabnymi i bardzo ladnymi dziewczynami , ktore unikaja sterdydow jak ognia i na boisku walcza sila serca i ducha , bo to co wypracowaly pprzez wszystkie treningi jest dla nich duma ......
A to ze nie kazdy rugbista to koksiarz to najlatwiej zobaczyc nie wszyscy wygladaja jak 4 drzwiowe szafy...... POzdrowienia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zaprzeczam
Chociaż mam jedno ale, więcej grajcie a mniej się bijcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Sylwestra

A kiedy ty widziałeś bijatykę? W Toruniu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na MP 7 w Sochaczewie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I można wiedzieć kto się tam z kim bił??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaś z Małgosią ciemnniaku!
Ślepy nie jestem, jak nie widziałeś to spox z taką wadą wzroku długo nie pograsz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli nie wierz to jestesmy na forum, na ktorym rozmawiaja rugbysci, wiec jak ci sie to nie podoba to nie dopisuj glupot i wrzut na innych. jesli nie umiesz argumentowac swoich przekonac normalnym jezykiem to lepiej juz nic nie pisz. Wyzwiska zostaw dla siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słuchajcie !!!!
Przestanmy tu sie sprzeczac, bo prawda jest taka, ze nie bierzemy , zadnych" wspomagaczy...... Musicie uwierzyc nam na slowo, nie chcemy brac tych swinstw i wrecz ich unikamy, al enie da sie przekonac na sile tego co przekonanym byc nie chce.....
PO 2 Na zadnych meczach sie nie bijemy, bo poza bosikiem traktujemy sie jak kolezanki, moze dlatego ze jest nas malo......
Wiec jaki sens przywalic kolezance na boisku, tylko dlatego ze gra w przeciwnej druzynie, jak moge "czysto i fair play" pokazac jej ze jestem od niej lepsza?????????!!!!!!!!
Po 3.... Przykro nam, ze co niektorzy nas "dyskryminuja" i szukaja pretekstu by pokazac ze Rugby nie jest dla kobiet i jest to czysto meska gra........
Ale gdzie to jest napisane? Zapraszam tych niedowiarkow, ktorzy nie wierza ze kobiety tez potrafia grac na trening.......
Moze wtedy uwierzycie i zoabczycie ze my tez wkladamy w to "cala siebie"
POzdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak piszesz pier**** to pogódź się z tym że ktoś nie mogąc cie przekonać inaczej da wyraz swojej irytacji i użyje słów uważanych powszechnie za obraźliwe(choć "ciemniaku" zbyt mocne nie jest, nie sądzisz?-jakoś forum mi jego nie zablokowało)
I proszę nie mów mi co rugbista może a czego nie- wbrew temu co niektórzy chcą nam narzucić na tym forum nie jesteśmy szkółką niedzielną
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny z Arki sa naprawde spox. Czasami mamy trening na tym samym boisku co one i trzeba przyznac ze bardzo sie staraja. Poza treningami sa to normalne ladne dziewczyny. Nikt nie poznaje ze trenuja w Rugby. Na imprezach swietnie sie bawimy i jest ogolny looz :)

:: TYLKO ARKA GDYNIA ::
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli lubisz jak nazywaja ciebie ciemniakiem to super. Forum nie jest szkolka niedzielna, ale ma byc tutaj konstruktywna rozmowa, na ktorej padnie kilka pomyslow w jaki sposob zmienic polskie rugby na lepsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
calkowicie sie zgadzam.. gram od paru miesiecy w szkolnej druzynie.. dziewczyn jest wiecej chetnych niz facetow ktorzy twierdza ze rugby niszczy ich umiejetnosci do gry w football amerykanski... co za idiotyzm.. naprawde, zwiazek powinien w polsce stworzyc lige kobieca.. i kto do cholery mowi ze jestesmy za slabe??? tu wazna jest technika a nie rozmiar....
muchos gracias...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobiety w rugby to zły pomysł jak z będzie ktoś chciał sie j......... a ona nie będzie chciał to jeszcze przyłoży12 ptk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sluchaj nawet zabardzo nie wiem czy jestes wart tego by nazwac Ciebie mezczyzna , wiec suchaj chlopcze!!!!
Szczerze mowiac ja tez bym przylozyla takiemu komus kto nie umie sie wyslowic a nadodatek jest cholernie wulgarny i to nie ma z rugby nic wspolnego... a to taki sam sport dla kobiet jak dla mezczyzn
pozdrowienia....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na www.forum.rugby.prv.pl jest zrobiony oddzielny dzial o Kobiecym Rugby takze zapraszam do dyskusji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę Cię, dziewczyny,które grają w rugby w GDYNI,(SOPOT,GDAŃSK I nie tylko)TO BEZNADZIEJNE PASZKWILE,B A B O C H Ł O P Y!NIGDY NIE CHCIALBYM MIEĆ TAKIEJ KOBIETY,a CO DO IMPREZ TO NAPRAWDĘ DOBRE ZAWODNICZKI-W TEJ DZIEDZINIE,WSZĘDZIE SIĘ WBIJAJĄ GDZIE NIE TRZEBA I NIE WYPADA PORZĄDNYM DZIEWCZYNOM,A PRZY TYM ZACHOWUJĄ SIĘ JAK ZWYKŁE BYDLAKI,SZCZEGOLNIE JAK TROCHE PROCENTOW UDERZY DO GLOWY!JAK SWĘDZĄ JE P**** TO NIECH IDĄ ORAC W POLU BO TAM PASUJĄ JAKO KONIE POCIĄGOWE.I PARANOJĄ SĄ TEKSTY O TYM ŻE SĄ TAKIE "ładne" i "zgrabne","szczupłe"i wogóle...SPÓJRZCIE W LUSTRO.NIE MACIE NAWET ODWAGI ZEBY SIĘ PRZYZNAĆ ŻE NADAJECIE SIĘ TYLKO DO TARCIA CHRZANU I NIE POWIEM DO CZEGO JESZCZE BO KAZDA Z WAS TO TEMAT R Z E K A,A SZCZEGÓLNIE wasz-"KAPITAN".TAK SIĘ POCZUŁYŚCIE ZE WYGRAŁYŚCIE ZŁOTO???WYŻEJ D*** MACIE NIŻ s****IE-"rugbistKI" OD 7BOLEŚCI.ALE JEDNO MOGĘ WAM PRZYZNAĆ D*** TO WY MACIE WIELKIE,ALE NIE ZAŁAMUJCIE SIĘ NIEKTÓRZY MĘŻCZYŻNI LUBIĄ BABOCHŁOPY...Buaaaahaha.W Enzymie to może nawet znajdziecie SOBIE dziewczynę...GRAJCIE JAK SOBIE CHCECIE I NIE PROWOKUJCIE LUDZI TAKIMI JALOWYMI GADKAMI O SWYM WYGLĄDZIE"KRUSZYNKI"BO I TAK WSZYSCY NA OKOŁO ZNAJĄ REALIA.(BEZ OBRAZY DLA DZIEWCZYN KTORE MAJĄ CHLOPAKÓW) J**** BABY-RUGBISTKI!!! TYLKO ARKA GDYNIA!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co z ta pania kapitan jest nie tak???????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zartujesz?!Jeśli nie to chyba z Gdyni nie jesteś...Wszyscy wiedzą,ale to temat rzeka! :-) :-) :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem ktora to jest ta "pani kapitan" ale w dlaszym ciagu chce wiedziec co z nia jest tak? oprocz jej "czeeeeeeesc" do wszystkich i buziakow w policzek !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TO BYLO DOBRE Z TYM "CZEEEEEEEEEEEEŚĆ"NA PRAWDE BEKA,BEZ KITU TAK JEST...I TE JEJ CAŁUSKI...GDYBY SOBIE WYOBRAZILI ILE BENÓW MIAŁA W MO*DZIE TO BY INACZEJ REAGOWALI!WIESZ DZKODA MI AKURAT MARNOWAĆ CZASU I SOBIE ZAPRZĄTAĆ GŁOWĘ JAKIMŚ PUSTYM BYDLAKIEM,NO ALE SKORO TAK TO CIĘ BARDZO INTERESUJĘ TO CI POWIEM-PRUJE SIĘ JAK STARE GACIE OD 14 ROKU ŻYCIA,PRZEZ JAKIŚ CZAS RÓWNIEŻ W SWOIM BARWNYM ŻYCIORYSIE "PRZYJAŹNIŁA SIĘ"GĘSTO I CZĘSTO Z HOOLIGANAMI Z TĄD MOŻE NAZWA ZESPOŁU HOOLS GIRL...HE HE HE!Z TEGO CO KOLEDZY MÓWILI TO BARDZO BY CHCIAŁA WBIĆ SIĘ NA JAKIEGOS BENA,ALE JUŻ NIKT NAWET NIE CHCE JEJ RU**AĆ,COŻ NIE WRÓŻĘ "KOLEŻANCE" ZBYT UDANEJ PRZYSZŁOŚCI...NARA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
choc nie bylem w sochaczewie to slyszalem o zachowaniu rugbystek. niestety nie tylko ich gra jest zalosna ale jeszcze bardziej ich kultura. z cala pewnoscia wszyscy, ktorzy byli na meczu slyszeli jak sie wyzywaly (na meczu facetow nigdy nkit takich slow by nie uzyl) to bylo podobno zalosne. A przy okazji zamiast zaczac grac to tylko sie "trzaskaly". Zalosny obraz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda ze niektorym brakuje na tyle kultury ze pozawalaja sobie na zachowanie takie, gdzie pozniej cierpi cala druzyna ...
Ale co mozna wymagac od druzyny skoro pani kapitan, ktora uwaza sie za swieta, zachowuje sie jak najwiekszy prostak, ktory pozjadal wszystkie rozumy???????!!!!!!!!!!!!
Szkoda rowniez, ze z tego co wiem,wypomina i strofuje wszystkich,moze czas PANI KAPITAN zabrac sie za wlasna opinie i wlasne zachowanie!!!!!!!!
Bo czas pomyslec nie tylko o sobie ale rowniez o dziewczynachy z druzyny ktore sa normalne i nie zasluguja na opinie totalnych idotek tylko dlatego, ze ich pani kapitan do takich nalezy i jak twierdzi polowa seniorow to jej braciszek, wujek, kuzynitd....
Zastanow sie dziewczyno co ty robisz bo niszczysz dobre imie klubu!!!!!!
TYLKO ARKA GDYNIA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To panie refie jak coś to ja jak najbardziej zapraszam na pogawędkę i chętnie tego i owego posłucham, pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wiesz,pomijając temat Q- ewelinki to tam nie wszystkie są takie święte...tylko pare jest normalnych bab,ale to wyjątki.Większość z nich przyszło do klubu szukając wrażeń tudziesz z nadzieją na wspólne imprezki,no ale że seniorzy mają na nie wy**bane to zaczęły masowo terroryzować młodych rugbistów,później wymianki partnerów i te sprawy.Zresztą nie jedna juz z klubu odeszła...szukając innych bolców...może teraz będą chciały zostać bokserkam,piłkarkami,lub siłaczkami i utworzą strongwoman...he he he-Zenada!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Albo niektore odeszlyz kluby zeby ich nie utozsMIAC Z PANIA kAPITAN... TO DOPIERO JEST WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wstyd ze nie klub nie ma pozadnego kapitana tylko zwykla SCIERE... delikatnie mowiac!!!!!!!!
Pozdrowienia...............
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIE,zapewniam Cię że NApewno nie poodchodziły z klubu dlatego żeby nie utożsamiano ich z panią Q*** kapitan...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze zmadrzaly??????????
Zreszta niewazne, a poco wogole stworzona druzyne kobiet jakjomaskotki meskiej czesci zespolu?????????? w arce?????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz racje ale na drugi raz nie podpisuj sie moim nickiem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wątpię.A co do niby tych "maskotek" zawodników ARKI to nie ośmieszaj siebie ani zawodników takimi stwierdzeniami bo to obraza.No chyba że chodzi o juniorów-to inna sprawa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wątpię,że zmądrzały,bo q****** ma się we krwi.A co do niby tych "maskotek" zawodników ARKI to nie ośmieszaj siebie ani zawodników takimi stwierdzeniami bo to obraza.No chyba że chodzi o juniorów-to inna sprawa...Zresztą dlaczego mowa tylko o rugbistkach Arki...z tego co mi wiadomo reszta to też niezłe bydlary!!!Bez kitu stworzenie drużyn "kobiecych" to gruba POMYŁKA!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie chce tu nikogo osmieszyca jesli tak sie staLO TO PRZEPRASZAM BEZ URAZY;))))................. W kazdym razie dziwne dla mnie jestto ze tworzy sie KOBIECE rugby a pozniej staje sie to czescia posmiewiska, a dlaczego rozmawiamy glownie o "dziewczynach" arki........ a moze dlatego ze w innych klubach np; w ogniwie nigdy nie dane mi bylo uslyszec ze ich "dziewczyny" to q*** itd................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do zawodników z Gdyni

Zajmijcie się swoim ogródkiem i bawcie się dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przestancie prac swoje brudy na forum zwasnione babsztyle.obrazacie mnostwo ludzi takimi opiniami.nikomu to w niczym nie pomorze,a wrecz przeciwnie.doooooosyc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kto tu jest kobieta?????????????????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak nie byles w Sochaczewie ,to nie mow nic o naszym zachowaniu na meczu,bo nie widziales. i nie pisz,ze sie lalysmy,bo to nieprawda

Sz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do zwierza

zwierzątko napisał(a)
> "Szczerze mowiac ja tez bym przylozyla takiemu komus"

OTO wypowiedź jednej z "rugbystek"

TO KOLEJNY DOWÓD NA TO ŻE" RUGBYSTKI" TO B A B O C H Ł O P Y !!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie gram w Rugby.. juz.......... i nie czepiaj sie mnie bo nic o mnie nie wiesz............
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sam jestes babochlopem,szkoda juz slow na was wszystkich,to co wypisujecie o nas to stek bzdur,skad wy to wszystko bierzecie,nudzi sie wam,znajdzcie sobie jakis inny temat do pogawedek i przestancie nas obrazac,

Sz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chciałabym grać w rugby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to kaman na nastepny trening GOSIR poniedziałek 7ego na 20stą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a następny trening? nie wiem czy będe w 3 mieście w poniedziałek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to bedzie nasz ostatni trening,bo bedziemy mialy przerwe,zostaw swoj numer,to napiszemy kiedy beda nastepne treningi,

Sz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedy zaczynacie treningi bo też bym chciała trenować rugby.Tylko jeszcze nie wiem czy w Arce czy w Ogniwie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do :bonanza

trening mamy dzisiaj na 17.30 w szkole w Gdyni nr4-gimnazjum ul.Okrzei,w sobotr na 10 w tym samym miejscu

Sz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam do Ciebie jeszcze tylko jedno pytanko, twierdzisz, ze kobieta uprawiajaca sport nie moze prowadzic ogniska domowego?
Zauwaz ze wiekszosc pan trenujacych cokolwiek. ma dom, rodzine i swietnie daje sobie rade ;)
A o piekno i urode, wdziek sie nie martw, mamy go tyle samo pomimo tego, ze gramy i walczymy calym sercem na boisku......
Potrafimy tez odruznic, kiedy jest czas na "TRENING, GRE- nasze ukochane RUGBY" a kiedy jest czas na "DOM".........
Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Zwierzątka o Sylwestrze i borku

Wiesz co Zweierzątko, nie przeżywaj tak tego, że ktos jest burakiem, nie siedzi w temacie ale myśli, że wie wszystko, olej ich. Ja wiem, Wy wiecie i ci co bywają na meczach też wiedzą a jakiś tam burak niech siedzi cicho. Głupio, że z takich rzeczy trzeba się tłumaczyć na forum, by komuś coś udowadniać!! Ciekaw jestem kiedy przyjdzie czas na facetów!! Pozdrawiam Cię serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja poprostu bardzo nie lubie jak ktos wypowiada sie o "nas" nic na ten temat nie wiedzac ;) i wpatrujac sie tylkow swoje sterotypy...
Przykro mi tez, zezapatrzenie w siebie maja tak wielkie, ze nie dociera do nich PRAWDA
Dziekuje za Pozdrowienia i Pozdrawiam Rowniez Cieplutko.. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Zwierzątka

Mam dla Was dobrą wiadomość, rozmawiałem z sekretarzem na temat licencji i tak naprawdę wystarczy wziąć z klubu wnioski licencyjne i je wysłać, koszt to 5 zł.!! A co do rozgrywek, to najpierw wszystkie kluby muszą wysłać takie raporty do Związku, by w W-wie mieli jasność ile was jest (jakby nie wiedzieli) i wtedy pokombinują. W każdym razie na wiosnę powinno juz coś ruszyć. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam sie w 100% ze"zwierzatko" chcemy trenowac i bedziemy gdyby nie NAsz trener nie osiagnely bysmy tego co osiagnelysmy i to nie zasluga Zwiazku.....niestety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoś wie o której zaczyna się sobotni mecz arki z lechią, oraz olsztyna z ogniwem???
za pomoc z góry dziękujebonanza napisał(a):
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Nie czytałam całej dyskusji, aczkolwiek mam 20 lat i chętnie nauczyłabym się grać w rugby! Podoba mi się ta gra. Kompletnie nic nie umiem, ale chyba ważne są chęci ;) Czekam na wiadomość gdyby coś jednak z tego wyszło ^^ GG: 1009215
Pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rugby to świetny sport dla mężczyzn!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry