Widok

Kogo wybrać z makijażystek - A.Stykała, E.Skowronek, M.Rogowska, M.Purchla, M.Miazga, D.Śrama-Pieńkowska, A.Kardzis,

Jak w temacie - na kogo byście się zdecydowały lub już się zdecydowałyście? Wiadomo, że można spróbować kilka próbnych makijaży, ale przy wszystkich wydatkach weselnych - grosz do grosza .. Wiem, że każdy ma inny gust, co innego lubi w makijażu, no ale ;)

... chyba w temacie nie zmieściło wszystkich nazwisk:
Stykała, Skowronek, Rogowska, Purchla, Miazga, Śrama-Pieńkowska, Kardzis, Boroszko, Sołoducha.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam Marte Miazga i byłam bardzo zadowolona ( jestem). Makijaż delikatny, dobrany do mojej urody, trwały i piękny. Polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znam tylko jedna, wiec mogę powiedziec, której nie wybierać :) - Anna Kardzis, nie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Martę Miazga. Korzystałam z Jej usług (makijaż, rzęsy) i właśnie Ją wybrałam jako makijażystkę na ślub.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wybrałam Dagmarę śramę-pienkowska. Polecam byłam bardzo zadowolona. Wybrała bym ja napewno drugi raz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania Stykała - zdecydowanie. Jest najlepsza.
FOTOGRAFIA ŚLUBNA
www.aniagrunwald.pl
www.melrose.com.pl
www.ania1410.wordpress.com
ania.melrose@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja wybralam M. Purchle.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też wybrałam M. Miazge. Mój makijaż był piękny, trwały, dopasowany do mnie i czułam się w nim komfortowo. Wiadomo, że każdy ma swoje gusta, ale jak powiedziała założycielka wątku... Ale :) Ja się nie zawiodłam i polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja wybrałam Panią Kardzis i jestem zadowolona z wyboru. Jestem po próbnym. Ślub mam za miesiąc. Też miałam problem w wyborem, bo jedni są mega zadowoleni, innym coś tam nie pasowało. Okazuje się, że nie można ślepo wierzyc opiniom. Ja od jakiegoś czasu obserwowałam kto maluje moje koleżanki i znajome. Najczęściej była to Pani Kardzis. Byłam też na Targach Ślubnych, gdzie osobiście widziałam ta wizażystkę przy pracy. Podobało mi się, więc postanowiłam spróbować u niej. I nie żałuję. Bardzo staranny makijaż i trwały. Najważniejsze, że czułam sie w nim piękna. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry