Widok

Koleżanka

Poznajmy się Temat dostępny też na forum:
Hey ;) chętnie poznam jakąś nową koleżankę , koleżanki , z którymi można spotkać się , pogadać, wyjść na jakieś piwo, imprezę ..która tak samo, jak ja nie bardzo z kim ma spędzić wolny czas..moi znajomi albo mają już rodziny albo gdzieś powyjeżdzali albo zwyczajnie siedzą i zamulają w domu - jeżeli masz podobną sytuację i masz już jej dość , napisz :) !! Ps. Mam 28 lat, więc mile widziane dziewczyny w podobnym wieku, najlepiej z Gdańska :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam podobnie i też z Gdańska Podaj meila ;) albo napisz emka1821@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak z Zaspy to przynieś mi jutro obiad do pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
witaj! także mam 28 lat :) poznam nowe koleżanki. mój mail to manieczka878@wp.pl napisz do mnie albo podaj swojego emaila to się odezwę ;) pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam na imie justyna mieszkam na Siedlcach mam 25 lat pisac justycha12@wp.pl tez szukam kolezanki na kawe lub wpasc do kina i spacer
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kolega w wieku 43 nie może być? z miłą chęcią bym cię poznał
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gadu 57447353 ! Zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny podaję do siebie maila :) - natalinkanatalinkawasi@wp.pl - widzę, że nie tylko ja jestem w takiej sytuacji, więc chętnie poznam jakieś nowe koleżanki :) , na forum jestem rzadko, więc raczej na początek preferuję maila :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam 26 l. Też z Zaspy :) Chętnie bym wyszła z tb gdzieś na piwko ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry