Widok

Komandorskie Wzgórze- proszę o opinie

Inwestycje i deweloperzy Komandorskie Wzgórze Temat dostępny też na forum:
Bardzo proszę o Wasze opinie na temat osiedla Komandorskie Wzgórze w Gdyni na Oksywiu- jeśli ktoś z was tam mieszka to powiedzcie jaki jest tam standard mieszkań, poziom skomunikowania z resztą miasta, czy w pobliżu są korki? Jak wygląda wysokość opłat (czynsz) - czy są wysokie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
SOiedle b. dobrze skomunikowane, korków raczej nie ma, standard dosyć wysoki. Mieszkania w zakupie dosyć drogie, a późniejsze czynsze (płacisz za ochronę, ogrodnika, utrzymanie garażu itp.) też nie należą do najniższych. Wg. mnie nie jest to propozycja dla osób poszukujących ekonomicznego rozwiązania. Obok znajduje się kościół i jak włączy te swoje bimbały, to może trochę denerwować.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
Cześć:) Dzięki za odpowiedź. Jeśli chodzi o komunikację, to mówisz ogólnie i o miejskiej i samochodowej? Bo z tego co słyszałam to samochodem wszędzie jest blisko, ale nie mam pojęcia jak wygląda tam komunikacja miejska- czy są częste połączenia z resztą miasta?

Co do czynszu to jeśli znasz rząd wielkości tych opłat to byłabym wdzięczna za podanie- wiem, że różnice na poszczególnych osiedlach w tych opłatach są mega duże, w jednych płaci się ok 100- 200 zł miesięcznie, a w innych ok 500 zł za małe mieszkanie:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co za problem pojechać tam samemu i przez domofon zapytać się
kogoś o czynsz? Przy okazji sprawdzisz przystanki autobusowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14
Na razie nie mam możliwości pojechać tam i sprawdzić położenie i komunikację osobiście, dlatego chciałam poznać zdanie osób tam mieszkających na temat "wygody" życia na tym osiedlu.
Kwestii pytania ludzi przez domofon o wysokość ich czynszu nie skomentuję ;)

Gdyby ktoś jeszcze mógł podzielić się swoimi odczuciami i spostrzeżeniami na temat tego osiedla, będę ogromnie wdzięczna:)

Pozdrawiam Gdynian!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czynsz to nie tajemnica :D Więc każdy Ci powie :)
I tak musisz osobiście zweryfikować każdą głupiotę co Ci tu napiszą :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie rozumiem po co udzielasz się na forum, skoro nie masz nic do powiedzenia na tematy, o które pytam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogólnie o czynszu: za m2 początkowo płaci się 8 zł, potem jest weryfikacja tej kwoty po spisaniu liczników. W praktyce można przyjąć, że za mieszkanie 74 m2 płaci się ok. 750 zł (takie tu czynsze realnie są). Komunikacja jest b. dobra także pod względem autobusów. Okolica ładna, ale kościelne bimbały wkurzają...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dzięki za odpowiedź:) Czynsz jest więc baardzo wysoki.. A czy standard mieszkania na tym osiedlu chociaż to rewanżuje? Jaka jest akustyka mieszkań, czy to prawda, że w miekszaniach Invest Komfortu słychać sąsiadów przez ściany? Czy osiedlowe parkingi i drogi pod blokami są odśnieżane zimą? Polecilibyście zakup mieszkania na tym osiedlu, czy raczej odradzacie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam zakup,mieszkania ciepłe,mam za ścianą sasiadów z 2 małych dzieci i naprawdę nic nie słychać.Osiedle zadbane,pełne zieleni,oby tylko osoby robiące zakupy w Lidlu postarały się nie deptac nam trawników
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lola: ja Ci radzę jak podejść do tematu :) Pewnie kazdemu się tam
dobrze mieszka, skoro tam kupił mieszkanie. Jeden lubi standard
jak w hotelu *** a inni nie rusza się ***** :) Jak sobie zrobisz
luksusy w łazience to sama będziesz mieć wysoki standard, a inni nie :)
Wszędzie słychać sasiadów, jak Ci robią disco o pólnocy :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czynsz jest tani, przy kawalerce to bedzie 250zł. Pokaż mi gdzie jest taniej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lola..wprawdzie nie mieszkam na tym osiedlu ale obok...jeżeli zamierzasz "osiadać" w tych okolicach to raczej nie na tym osiedlu..powody? Oto one:
- osiedle jest ciasno zabudowane i cały czas trwają budowy;
- czynsze wysokie bez szans na ich zmniejszenie;
- komunikacja jest taka sama jak w całej Gdyni..tak na 4;
-sasiedztwo kościoła nie ułatwia życia;
- mieszkania na tym osiedlu nie są "sprzedawalne" i dalej pomimo, że zbudowano je już daw3no jest dużo pustostanów;
- na Pogórzu budowane jest nowe osiedle...ja bym tam uderzał ..w razie potopu przynajmniej Cie nie zaleje:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
Powiem tak: czynsze nigdzie nie mają szans na zmniejszanie. Nie mieszkam na tym osiedlu, tylko tak jak przedmówca obok niego, ale ogólnie to okolicę sobie chwalę, nie jest zakorkowana, komunikacja dobra, większość potrzebnych rzeczy (zakupy, poczta, lekarz, szkoły) na miejscu lub w bardzo małej odległości.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moim zdaniem to osiedle nie jest ciasno zabudowane w porównaniu z innymi podobnymi inwestycjami. Nie jest to osiedle dla osób o mniej zasobnych portfelach (ale to w dalszym "pożyciu międzysąsiedzkim" jest dobrą wróżbą). Największą uciążliwością jest kościół na górce. Osiedle na Pogórzu jest tańsze i będzie wkrótce wspaniałym miejscem dla miłośników lotnictwa cywilnego. Do Os. Kom. raczej te odgłosy nie dotrą, no cóż...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
bez przesady z tym lotnictwem....zresztą odległość jest spora a poza tym kiedyś stacjonowały tam odrzutowce i nikt się nie wyprowadzał...po drugie. nie wiem czy przez to, że Komandorskie jest dla tych z grubszym portfelem to są bardziej przyjazne relacje...tu mocno się śmieję...nic tak nie integruje jak bieda...przy Komandorskim mocno uczęszczana ulica jest Bosmańska..wszelkie ołowy zlatują się w dół czyli na domostwa...tez jestem z tym nowym na Pogórzu ...chociażby dla samych widoków.
A do mojego przedmówcy..no cóż..plebs zawsze mieszkał na dole...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jak dla mnie lotnictwo wojskowe i cywilne to duża różnica: migi latały sporadycznie, a nie jak to robią samoloty cywilne, czyli np. z częstotliwością autobusów i to przez całą dobę. Łatwo można zobaczyć jak to będzie na Pogórzu jadąc w okolice Rębiechowa... Co do spalin z ul. Bosmańskiej, to nie wiem jak je porównać z ilością spalin z samolotu... Oczywiście nie można generalizować, że czym sąsiedzi bogatsi, tym spokojniej będzie się z nimi mieszkało. Mam po prostu doświadczenia takie, że tam gdzie np. mieszkania dawali za darmo, to śmietanka towarzyska była dosyć specyficzna. A le to moje osobiste zdanie. Plebs mieszkał zawsze na dole???? Nie wiem jak to skomentować. Chyba nie jesteś moim sąsiadem...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwią mnie Wasze opinie nt. zasobności portfeli mieszkańców osiedla, przecież Obłuże, Oksywie i Pogórze to dzielnice z jednymi z najtańszych mieszkań w Gdyni, czynsze też są relatywnie niskie. Osobiście tam nie mieszkam, ale mam znajomych na Komandorskim Wzgórzu, którzy kupili mieszkanie właśnie z powodu dostępności cenowej i stosunkowo niewielkiej wysokości czynszów. Z tego co wiem, są bardzo zadowoleni, a mieszkają tam już ponad rok.
Osiedle na Pogórzu (Morskie) za kilka lat może być świetną lokalizacją. Na razie jednak dojazd pozostawia wiele do życzenia, jeśli nie dysponuje się samochodem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
najtansze???? opłaty miesięczne mieszkania 46 m2 na oksywiu 560 zł a na Cisowej 350. i to taka taniocha??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja mieszkam na KW, mieszkanie 74 m2 i czynsz ok 500 zł miesięcznie (czynsz całoroczny, bez podziału na okres lato/zima). W blokach z wielkiej płyty za nie całe 60 m2 są takie czynsze i ze średnim sąsiedztwem...A tu w czynszu masz ochronę, ogrodnika (widać gołym okiem jak zadbana jest zieleń) itp. U mnie w bloku nie słychać sąsiadów zza ścian przy takim codziennym życiu.
Na Osiedlu mieszka się bardzo dobrze (mieszkam od pierwszego etapu budowy) i nie mam poczucia że mieszka się na budowie. Generalnie połowa osiedla już istnieje i jest naprawdę ładnie i jest gdzie pospacerować np. z małym dzieckiem.
Osiedle bdb skomunikowane z miastem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
A ile osób użytkuje to mieszkanie przy takim czynszu? Bo jeśli więcej niż dwie to faktycznie nie jest źle. Możesz powiedzieć jeszcze jak ma się sprawa bezpieczeństwa? Czy po zmroku okolice osiedla są w miarę przyjazne np. dla spacerowiczów?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a byc moze kiedys zrobia ta obiecywana kolejke do otniska w babich dolach to zyskasz przystanek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest bezpiecznie, ale generalnie wszędzie znajdziesz nieciekawe sąsiedztwo. KW położone jest wśród starych bloków i bywa różnie. Choć ja mieszkam na Oksywiu od dziecka i nigdy nic mi się nie przytrafiło przykrego.
Co do czynszu to podałam Ci przy dwóch osobach, ale wydaje mi się że nie ma to większego znaczenia bo wszystko liczone jest od powierzchni mieszkania (udziału w nieruchomości wspólnej) a nie od il osób. Oczywiście c.o. czy c.w jest liczone od indywidualnego zużycia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja z kolei też mam tam znajomych i oni za 78 mkw płacą teraz w zimie prawie 780 zł czynszu na dwie osoby. A ja mieszkam na Morskim i przy takim samym metrażu płacę połowę mniej. A dodam jeszcze że różnica w cenie też była spora my nie musieliśmy płacić za balkon i to spory a na KM trzeba. Jeśli chodzi o dojazd to pewnie w godzinach szczytu wszędzie są korki tyle,że my z Morskiego możemy jeszcze zjechać do Chyloni a z KM jest jedna droga.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
oj tak tzreba się liczyć z korkami a bywają nawet ok 20 min samochodem aby dojechać z bosmańskiej do estakady. Najluźniej jest w okresie letnim i w czasie ferii zimowych...Ale teraz to już chyba wszedzie są korki. Obawiam się, że jak nabudują wiecej osiedli a nie dobuduja ulic to może kiedyś być cieżka sprawa i cała polska pewnego razu stanie na amen...

Nie oszukujmy się invest komfort nie jest tanim deweloperem...
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak..czego jak czego ale sasiedztwa iwonki bym nie zniósł..dobrze, że odeszła z Oksywia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
no zgodzę się z xxx i kajagdynia. Ale mieszkając w mieście to w większości dzielnić trzeba liczyć się z korkami... :(
Ale nie przesadzajmy że z KM jest tylko jedna droga :) zawsze są jakieś alternatywy. Żeby nie stać na odcinku Bosmańska-Estakada (a korki tworzą się od ok 15 jak AMW i Stocznia kończą pracę) można jeździć uliczkami przy domach jednordzinnych. W tym samym czasie jadąc z Morskiego można utknąć na Hutniczej i potem na przejeździe kolejowym.
Ale nie ma co się spierać. Na Morskim jest taniej, może to ze względu też na gminę. Ponadto w czynszu to się odczuje - niższe podatki, opłaty za wodę, ścieki itp itd.
Zawsze można się doszukać plusów i minusów każdej lokalizacji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
najwiekszym minusem KW jest to, ze mieszka tam iwonka140...bez niej byłoby tam piekniej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
co się ktoś uwziął na tą "iwonke"
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
O co chodzi z tą iwonką, kim ona jest?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
sama jestem ciekawa :) bo nie wiem o co chodzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
przecież Ty bartek nie mieszkasz z iwonką
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe, że najwięcej wiedzą zawsze osoby nie związane bezpośrednio z tematem. Ja mam tam mieszkanie 53 m.
Ceny zakupu mieszkań na KM w Invest Komfort nie odbiegają bardzo od innych inwestycji w pobliżu. Trzeba tylko trochę się potargować, obniżają całkiem niezłe sumki. Jeśli ktoś nie ma parcia na Gdynię to oczywiście może kupić na Morskim z tym że wtedy będzie mieszkał w powiecie puckim (auto GPU, urzędy w Kosakowie i Pucku).
Każdy budynek na KM ma własną wspólnotę mieszkaniową i to one ustalają niektóre składniki czynszu (np. fundusz remontowy, dodatkowe oświetlenie, ogrodnik itp). W moim budynku czynsz za 53 m wynosi ok 320 zł z ryczałtem za ogrzewanie (rozliczenie raz w roku, może być + może -) plus wg licznika woda zimna i ciepła oraz prąd.
Ogólne wrażenia: osiedle oświetlone, monitorowane i jako tako strzeżone, miejsc parkingowych nie brakuje, dojazd mało kłopotliwy, boisko, kort, plac zabaw, fontanna, sklepy i bank na miejscu. Klatki schodowe przestronne, winda w każdym bloku. Dużo młodych mieszkańców z dziećmi.
Urok osiedla widoczny oczywiście poza zimą.

Adam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważam podobnie jak Pan Adam. Zamieszkuje również mieszkanie ok 55m2 i mój czynsz nigdy nie przekroczył 500! złotych. Latem ok 300, zimą ok 400zł. Codziennie rano dojeżdżam autobusem do centrum - zajmuję mi to ok 15 min i nigdy nie stoję w uciążliwym korku. Sąsiadów nie słyszę - może są bardzo cicho, bo ściany jak wszędzie są cienkie ( z cegły pełnej już się nie buduje). Miejsc parkingowych pod dostatkiem. Osiedle jest dość rozbudowane ale mimo to nie jest klaustrofobicznie. Jest przestrzeń, dużo zieleni, kort tenisowy, boisko do koszykówki i latem jest to całkiem słonecznie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Owszem nie mieszkam na KM, ale moje wiadomości są z pierwszej ręki jeśli chodzi o czynsz. Moim znajomi nic nie wiedzę o ryczałcie na ogrzewanie a rachunki za to mają ogromne. Oczywiście w zimie. Oni też są zadowoleni. Osobiście sama do nich często jeżdżę autobusem inie narzekam bardzo dobra komunikacja. Szkoda tylko, że będą mieli z każdej strony bloki. A widoku n aterminal kontenerowy pozazdrościć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moim znajomi nic nie wiedzę o ryczałcie na ogrzewanie a rachunki za to mają ogromne.

Może źle to określiłem. W moim bloku płacimy zaliczki w równej wysokości (ok. 110 zł dla mojego mieszkania) każdego miesiąca przez cały rok, a raz w roku jest rozliczenie i wtedy wychodzi ile trzeba dopłacić lub jest nadpłaty. W 2010 r. miałem kilkaset złociszy nadpłaty. Ale to już zależy od tego jak kto lubi ciepełko. Może inne wspólnoty rozliczają ogrzewanie inaczej.
Dodam jeszcze jedno. Jakość wykonania mieszkań jest całkiem niezła.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://stalmeb2.newnetwork.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=13&Itemid=12
Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
jezeli przemawia za panem zazdrosc to wspolczuje;
-nie jest ciasno
-budowa trwa bo powstaja nowe bloki
-nie ma pustosnanow,w obecnie budowanych dwoch budynkach 75%mieszkan sprzedano w innych oddanych do uzytku nie ma juz zadnego,wystarczy sprawdzic w tabeli mieszkan
-standard stosunkowo wysoki
-jest 5lub6 autobusow w kierunku centrum w promieniu dwoch przystankoworaz dwa jadace ulica Morska
-kosciol czasem w niedziele zadzwoni bez wiekszego halo
Kto co lubi:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
chamidlo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak popieram że bez Iwonki z Gen Marii Wittekówny 2 byłoby całkiem miło.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
na Chwarznie, osiedle Sokolka II. Za ok 74 m2 (w tym mieszkanie ok 71m2) koszta podstawowe (bez indyw. zuzycia wody i CO) a w tym oplata za miejsce parkingowe wynosi ok. 177 zl. Fundusz remontowy ok 38 zl.

Czy tanio? Porownania czynszu "calkowitego" czy raczej oplat beda niemiarodajne - jeden zima ma w mieszkanku 30 C i chodzi w krotkim podkoszulku, a drugi ma 20 C i skandynawski polar, co przeklada sie na zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to duzy bo ja mieszkam tez na tym osiedlu i przy 60 m płace zima 430 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Pogórzu buduje sie domy na wodzie,dlatego działki tanie,wizualnie ładne ale w polach kapusty i nie jest to juz terytorialnie Gdynia a Kosakowo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
osiedla na pogórzu budowane sa na wodzie,a terytorialnie naleza do kosakowa a nie do gdyni.Żadna rewelacja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
proszę nie przesadzac z ta iloscia sprzedanych mieszkań w budujących sie budynkach,widziałam na poczatku marca ile sprzedano.wczesniej oddane budynki stoją zbyt blisko.Invest Komfort zapewniał nas ,że bedzie piękny park na osiedlu,a jest jedynie skwer z placem zabaw dla dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
kłamstwo,w tych nowo budujących się budynkach,sprzedanych jest bardzo mało mieszkań.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witaj.Jeżeli nie mieszkasz na komandorskim wzgórzu to nie opisuj takich bzur.Mieszkania są sprzedawane jak ciepłe bułki.Nie ma wolnego mieszkania.Co do komunikacji jest b.dobra.Co do czynszu za mieszkanie jest o wiele niże niż w mieszkaniach spódzielczych.Obecnie budowany jest jeden blok.Osiedle jest bardzo ładnie utrzymane i nie widzę aby był ciasno.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na Pogórzu własnie budowane domy są na terenie podmokłym.Byłam swego czasu przy odbiorze mieszkania mojej koleżanki,w hali garażowej od posadzki ok.40 cm na ścianie mokro.A ja mam suchą halę garażową,a mieszkam na ty osiedlu 4 rok.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
NO niestety,ale jest trochę ciasno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
około 330 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czynsze jak wszędzie 320zł,za 42m nowe mieszkanie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieszkam na ul.Wittekówny i naprawdę nie słyszę dzwonów kościelnych,proszę nie przesadzać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mieszkam na Komandorskim.
Mieszka nam się bardzo dobrze , jest bezpiecznie i czysto .Trzeba pamiętać że nie tylko cena się liczy ale też jakość wykonania
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mieszkam na Obłużu od 1978 roku :) Wtedy na terenie KW była jednostka samochodowa ;) Chciałam powiedzieć, że jak zobaczyłam ogrom prac przy budowie Komandorskiego Wzgórza, az głowę się złapałam i pomyślałam "ale będzie tłoczno" :) A dziś - przechadzam się tamtędy nieraz na wieczornym spacerze i muszę przyznać - bardzo przyjemna okolica :) Cicho, czysto, fajnie :)
Pozdrowienia od sąsiadów z Benisławskiego :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajnie i cicho owszem ale i śmierdząco...
nie wiem czy ten zapach dochodzi też do budynków ale czasem w zależności od wiatru to jadąc/idąc ul.Bosmańską to strasznie pośmierduje z kanalizy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
A jak wyglądają codzienne dojazdy do i z osiedla- czy w godzinach szczytu jest tłoczno?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
rano, tak przed godz 8 aby dojechać do estakady trzeba liczyć dobre 10-15 min. to samo w godzinach szczytu 15-18 już we dwie strony, z centrum i do centrum. w okresie wakacyjnym pzrejeżdza się bez problemu,bynajmniej w godzinach porannych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Czytam,czytam i dochodze do wniosku ,że tam wcale nie jest drogo.Ja mieszkam w wiezowcu na Płk.Dabka i za mieszkanie 53m2 latem płacę-420 zł czynszu a zimą 670 zł.
Tak wiec KM wcale nie jest takie drogie,jak by sie mogło wydawac...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
dla porównania ja w redzie za 53m2 i 2 osoby mieszkające płacimy latem 150zł a zimą 350zł...(nowe budownictwo) wiem, że nie ma co porównywać gdyni a redy ale jednak różnica jest.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
nigdy nie zamieniłabym Gdyni na Rede
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Teraz dojazd z obwodnicy na osiedle zajmuje grubo ponad jedną godzinę.
Piszcie prawdę!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
to pisze chyba ktoś naprawdę złośliwy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Uważaj, bo piszą tu reprezentanci dewelopera.
TO KRYPTOREKLAMA!
Sama zobaczysz, że prawda jest bardzo szara a nie kolorowa!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

wszytsko ma swoje plusy i minusy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bo są plusy dodatnie i ujemne ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko żeby te dodatnie nie przesłoniły Wam ujemnych!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Oksywie

Osiedle Gdyńskie - opinie i oceny (125 odpowiedzi)

Osiedle Gdyńskie powstaje na najwyższym, morenowym wzniesieniu Kępy Oksywskiej. Sąsiedztwo lasu...

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

Czy bloki przy ul. Zeglarzy, Oksywie są teraz niebezpieczne? (7 odpowiedzi)

Słyszałem że przy blokach na ul. Żeglarzy, Oksywie zrobiła sie duża patologia. Naprawdę jest tam...

do góry