Komisariat Policji II w Gdańsku

Policja

Gdańsk, Długa Grobla 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najgorszy Komisariat w Województwie wątek zamknięty Nie można liczyć na współpracę. Policjanci nie odbierają telefonów całymi...
~jacek wasiłowski
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 sierpnia 2018

Czy się stoi, czy się leży... wątek zamknięty Niestety nie polecam tego komisariatu. Poszliśmy z kolegą prosić o...
~Petent
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2017

Słabe podejście wątek zamknięty Odniosłam wrażenie że właśnie komuś przeszkadzam gdy dzwoniłam z zapytaniem,...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 stycznia 2019

Podziękowanie wątek zamknięty Odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach
~Dąbrowska 67
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

Super obsluga petentow,uprzejmie i konkretnie wątek zamknięty Zaangazowani dyzurni znajacy sie na dobrej policyjnej robocie-pelen szacunek.
~Kris
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 października 2016

WSTYD ZA TAKA POLICJĘ wątek zamknięty Bezczelność Hamstwo Nieróbstwo Brak szacunku do ludzi pokrzywdzonych (Można...
~Alicja
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2015

Zgłoszenie - MANDAT! wątek zamknięty Wychodzę z klubu - widzę leżącego, zakrwawionego człowieka leżącego na ziemi....
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 czerwca 2014

Zlikwidować ten komisariat, bo jest absurdalny. wątek zamknięty Mianowicie, kupiłem na allegro telefon. Człowiek wyłudził moją ciężko...
~I tak wiecie kto to po co pytaci
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 marca 2013

Dziękuję bardzo za pomoc i profesjonalizm wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z pomocy jakiej mi udzielono. Mianowicie skradziono...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lipca 2013

Złodzieje kradnijcie !!!Policja i tak was nie złapie!!! wątek zamknięty Skradziono mi rzeczy w miejscu z monitoringiem centrum gdańska !Do dziś dnia...
~Poszkodowany
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry