Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Skuteczna Policja III komisariat wątek zamknięty Witam ,chciałam podziękować za bardzo szybkie i sprawne załatwienie sprawy....
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 grudnia 2016

Czas oczekiwania+ wątek zamknięty Rzeczywiscie czas od mojego zgloszenia do przyjazdu policjantow byl bardzo...
~Przemyslaw A.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 września 2013

Hamstwo!!!! wątek zamknięty Dnia 12.02.2015r okradziono moja firmę w związku z miejscem zdarzenia...
~Zażenowana
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

"Zbrojny incydent" w sklepie spożywczym we Wrzeszczu wątek zamknięty Od chwili zgłoszenia do pojawienia się w miejscu interwencji pierwszej z -...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

patriotyzm zawodowy wątek zamknięty Jedna trzecia zatrudnionych funkcjonariuszy policji w III komisariacie nie...
~zatrzymany
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lutego 2014

Zakłócenie porządku publicznego - ul. Wyspiańskiego/ pl. Komorowskiego wątek zamknięty Barany, którzy wynajmują mieszkania studentom, powinni się jeb**ć w głowę...
~Zatroskany
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 marca 2014

Sposób przesłuchania wątek zamknięty W nocy zostałem napadnięty. Pobity i okradziony. Owszem interwencja...
~maciej.mgm
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 listopada 2013

Przeszukanie pokoju z atrakcjami wątek zamknięty Podczas przeszukiwania mojego pokoju (bez mojej obecności) atakowali słownie...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 listopada 2013

Długo ? wątek zamknięty Mam od komisariatu dosłownie 2 min a czekałem na interwencje 2 godziny ...
~OBywatel
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2011

Brak alkomatu wątek zamknięty Nie polecam nikomu współpracować z tym komisariatem. Pani siedząca przy...
~Marcin Hermanowski
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 listopada 2012

Dziwne za co placa spiacemu policjantowi. wątek zamknięty Witam panow policjantow którzy wysypiaja sie na sluzbie.26.02.2013 godz 17:15...
~Mariusz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lutego 2013

Podziękowanie wątek zamknięty Moja żona została napadnieta w mieszkaniu . Zgłoszenie i przesłuchanie na...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 marca 2012

Odzyskana walizka wraz z zawartością , Podziękowanie dla Komisariatu ul. Biała 1a wątek zamknięty Serdeczne Podziekowanie dla Pana Naczelnika i osób współpracujących przy...
~wb
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

Podziekowanie wątek zamknięty Serdecznie dziękuję za bardzo szybką i skuteczną pracę przy czynnościach...
~Jerzy Cieślak
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 grudnia 2011

zero reakcji dosłownie! wątek zamknięty zgubiłem lub skradli mi (nie jestem pewien) portfel w którym miałem...
~zrozpaczony!
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2011

Dobry człowiek, dobra Policjantka wątek zamknięty Witam! Tak się zlozyło, że w ubiegłym roku zgłosiłam interwencję.Moją...
~Bożena D
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 marca 2011

ok wątek zamknięty kilka razy musiałem prosić o interwencję i wszystko było w porządku, chłopaki...
~jerzy
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 października 2010

w sumie ok wątek zamknięty No cóż...pewnie mogłoby być lepiej ale nie jest źle.
~interesantka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

18

wątków

do góry