Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
bezskuteczny komornik wątek zamknięty witam, fajnie że mogę również swój osąd dodać a lubię szczerze pisać. Po...
~moniczczka
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 września 2010

potrzebny sprawdzony i skuteczny komornik wątek zamknięty Witam może ktoś z czystym sumieniem (bez autoreklamy) polecić komornika w...
marcinsz28
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

Fachowiec wątek zamknięty W styczniuuu 2013r. musiałem odzyskać piniądze od pracodawcy, komornik Piech...
~Prawcownik5
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 listopada 2013

Olewusy wątek zamknięty Nie potrafią nawet zawiadomić człowieka o tym, że zalega z czymkolwiek,...
~Milena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

najgorszy komornik wątek zamknięty zgadzam się z większością tu osób opisujących swe sytuacje, ponieważ mam...
~kiki
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 września 2012

Omijajcie to miejsce wątek zamknięty Pani komornik, która zajmuje się moją sprawą układa się z dłużnikiem i...
~Leszkoch
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2012

Świetna obsługa wątek zamknięty Miałam do załatwienia sprawę dotyczącą egzekucji komorniczej. W biurze...
~Hanka777
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 listopada 2011

alimenty wątek zamknięty Widzę ,ze nie tylko ja mam kłopot ze ściągalnością alimentacyjną w tej...
~MAGDA R.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 marca 2012

Taki Komornik że do rany przyłóż :-) wątek zamknięty Witam, Miałam przyjemność poznać Pana Stanisława w Kancelarii Komorniczej na...
~Iza (Pruszcz Gdański)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

bardzo szybka egzekucja wątek zamknięty egzekucja została przeprowadzona szybko, a obsługa była miła
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 stycznia 2010

M - opinia wątek zamknięty Będąc pierwszy raz u komornika zostałam potraktowana jak osoba, która chce...
~M
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2010

tragedia wątek zamknięty Osluga jest beznadziejna,a szczegolnie jeden starszy pan p.k i h. .zglaszasz...
~MP
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

12

wątków

do góry