Widok

Kompan rowerowy poszukiwany !

Witajcie
Znudziła mi się jazda w samotności. Postanowiłam stworzyć grupę by zjednoczyć nasze grono i w łatwy/szybki sposób móc się umówić na wspólne kręcenie kilometrów.
Osobiście jeżdżę rowerem MTB i preferuje jazdę po zielonych terenach niż po asfalcie.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do przyłączenia się i zapraszania ludzi pozytywnie zakręconych by było nas coraz więcej :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepsiejsze kasztany som na placu pigal, a zuzia lubi je ino jesieniom
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja jeżdże kilka razy w tygodniu po Trójmieście o okolicach, również MTB. W tygodniu często po 22, weekendami trochę wcześniej :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zapraszam do naszej grupy "Rowery Trójmiasto "
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Rowery Trójmiasto " to mi się źle kojarzy bo z komercją, za którą trzeba słono płacić. A propos jeżdżenie po lesie jest niebezpieczne, bo borelioza czyha na każdym rogu i tuż za mim
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Hmmm dziwne masz w takim razie skojarzenia. Grupę sama osobiście stworzyłam kilka dni temu.
Człowieku życie jest niebezpieczne samo w sobie a życie każdej istoty ma tylko jeden cel - śmierć. Czego by się nie zrobiło to i tak cel jest jeden.
Wole korzystać z życia niż bać się wyjścia z domu ;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
@korba daj jakiś namiar na grupe bo przez forum to raczej nie uda sie dolaczyc.
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
ponawiam o kasztanach
grupa jest "nasza" i bardzo bardzo tajna
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Portal robi blokadę na treść jeśli wykryje że jest link lub nazwa innego portalu, dlatego nie mogę wstawić linku bezpośrednio ani gdzie jest bo nawet skróty wykrywa :/
Tak jak pisałam wcześniej grupa nazywa się "Rowery Trójmiasto" i jest na FB
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
A można tam się dostać bez logowania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
No bez konta na FB to kiepsko się dostać na FB grupę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale ja nie mam FB
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
No bez FB będzie kiepsko bo tam będziemy się umawiać z ekipą głównie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na szajs buku w szukajce wpisałem "Rowery Trójmiasto" i pierwszą rzeczą jaką wyrzuciło to "Krzysztof Kochanowicz" ze swoim artykułem na tym tu portalu. Dopiero z pomocą Zubera udało się zapisać do tej grupy na szajsbuku i teraz jestem "oczekujący"
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nadal masz "oczekujący" bo ja to staram się na bieżąco akceptować wiec może trafiłeś do innej grupy.
Niestety nie mogę podać linka bo portal blokuje to jest jego część może jak wpiszesz główny adres FB i to wkleisz to się uda
/groups/1557388034565997/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
już się odnalazłem :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
To po 22 to w jakich rejonach?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
@vvti Najczęściej rejony Matarni, Oliwy, Dąbrowy i Chwaszczyna ale nie widzę problemu żeby ruszyć w innym kierunku.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Eh, to nie moja strona 3 miasta, ja po drugiej stronie Gdańska mieszkam.

Pozdrowerki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli która to strona, bo na jesień często po nocach z sąsiadem się szlajamy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
szukam na kolarkę, żeby robić trasy i treningi. Byłoby dobrze, żeby to był ktoś potrafiący utrzymać ok 55/h przez 3 km, albo średnią 35-40 na 50km
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wejdź sobie na stravę, znajdź płaskie segmenty 2-5 km i zobacz kto ma osobiste rekordy koło 55 km/h. Można też sprawdzić średnie z trasy. To będą Twoi potencjalni towarzysze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem chętny, ale nie wiem do końca jak z tymi średnimi, bo akurat takich statystyk nie prowadzę... jak one są jakieś wysokie, to najwyżej wyjadę się do końca, ale dam radę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oni by nie dali rady utrzymać 55:
http://www.youtube.com/watch?v=iS93xmn6QIo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MP bez publiki oczywiście. Bo jacyś imbecyle zbudowali taki tor w d*podziurze Pruszków jednocześnie doprowadzając do zgnicia Orła.
http://www.twoja-praga.pl/praga/ulice/2240.html
Teraz ten Pruszków też zgnije jak i cała piękna dyscyplina.
Nie pokazuj takich rzeczy bo mi gula rośnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli, że kolega zaproponował niemożliwe? Ale po co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szuka kogoś mocnego, ale nie do końca ogarnia te średnie. Dwaj amatorzy na dystansie 50 km w normalnym ruchu osiągną ile osiągną, czasem wydaje się, że się jedzie 40 km/h ciągle, a okazuje się , że średnia jest o 5 mniejsza, bo to zakręt, skrzyżowanie, górka i w ogóle było z wiatrem. Wrażenie, a rzeczywisty wynik, to dwie różne rzeczy. Nie posądzam o megalomanię, ale o brak skrupulatności w opracowaniu własnych statystyk. Ja sam, jestem poza zasięgiem kolegi, bo stary, bo słaby, ale realne wyniki młodzieży niezawodowej nie są tak wyśrubowane, jak tego żąda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja także z chęcią dołączę się do garstki osób lubiących pedałować.
Albo wreszcie razem wskoczmy na rowery i jedziemy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rowery

gdzie dobry serwis rowerowy? (10 odpowiedzi)

cześć, tak się składa, że dużo jeżdze, ale mam dwie lewe ręce i mało cierpliwości do...

Jaki rower godny polecenia... (23 odpowiedzi)

Pytanie do "specjalistów" którzy chcieliby coś doradzić - szukam roweru , stary został przekazany...

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

do góry