Widok

Kompromitacja - trzymać się z daleka

Miałem dwa podejścia do tej "firmy":
1. Poinformowałem przez telefon, że mam kabel z poprzedniej firmy Biall Net i uzgodniłem warunki umowy : na 18 m-cy, szybkość 100/10, instalacja za 1 zł. Na 1 dzień przed wizytą instalatora przychodzi e-mail z "potwierdzeniem" warunków umowy: 24 m-ce, 30/3 i instalacja za 40 zł. Żeby było śmieszniej, rozmowa była nagrywana (!!!) Ale trudno, niech instalator założy co trzeba, a umowę podpiszemy później. Przyszedł instalator i mówi "o, a tu jest kabel LAN, a my robimy po koncentryku, dzisiaj nic nie zrobię". No żesz k***, wpieniony odwołałem następną wizytę. Ale ceny (niestety) obiecują dobre, więc umówiłem się na następny raz też z Vectrą. I mamy drugie podejście:
2. Przyszedł inny instalator i stwierdził, że musi się podłączyć do gniazda antenowego w ścianie i że "inaczej się nie da"!!! A poprzedni instalator dokładnie mi wyjaśnił, że wiercą w futrynie i ciągną kabel z pionu na klatce schodowej do mieszkania. O co chodzi? Szukają frajerów, którzy dadzą sobie odłączyć TV "osiedlową" i przyłączyć ich kabel? Może, bo wtedy nie masz wyboru, i musisz płacić im za TV? Nie wiem, ale przestrzegam wszystkich, bo to kompletny brak profesjonalizmu.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 4
 
jakość usług: 1
 
awaryjność: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja, podpisałam umowę z nimi jakis czas temu i u mnie wszystko działa sprawnie. Chyba lepiej podpisywać umowę w biurze wtedy jest łatwiej coś wyjaśnić w razie problemów. Poza tym pozytywne zaskoczenie byłam zmienić swoje dane i okazało się że nie ma biura na Morenie i że jest przeniesione do Wrzeszcza, ale warto było sie tam przejechać bo biuro super i nareszcie kiljka osób do obsługi a nie jedna pani do której kolejka dłużyła się w nieskończoność.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry