nowy wąteknowy wątek
Komunia cena kucharki

Robie komunie w domu na 35 osób.Kucharka zaspiewała mi 600zł z kelnerką bez ciast i tortu.duzo czy nie duzo?!To nasza pierwsza komunia i tak sie zastanawiam czy mam kucharkę z wyższej "półki" czy taka normalną:):)Ile wy płacicie kucharką

Re: Komunia cena kucharki

ja znam kucharza, który bierze 400 ale bez ciast i kelnerki

a ja znam kucharza, który bierze 200, ale bez ciast, kelnerki i gotowania.

ja wezmę 150, ale nie jestem kucharzem

a tak na poważnie to 2 lata temu mieliśmy przyjęcie w restauracji w hotelu Gdańsk**** i budżet zamknęliśmy w 1500zł:

ale ugotujesz obiad?

ha ha ha ha ha

Cena jest ok. Jeślibyś chciałabyś z ciastem to ok. 20 zł za osobę + tort ( do uzgodnienia ) . Ale jeśli 600 zł z kelnerką to nie jest wcale najdrożej. Zależy oczywiście jakie menu. Za taka kwotę to jakieś 2 dania na gorąco + zupa , sałatki , pieczone mięsko i inne przystawki .

Menu juz uzgodnione:) jestem zadowolona bedzie troche tradycyjnych dań i troche tych nowatorskich:)

image

27 października 2007:)

Moim zdaniem praca w kuchni jest bardzo wyczerpująca,wymaga umiejętności gastronomicznych w szerokim zakresie,dlatego uważam,iż ta kwota nie jest wygórowana.Ja osobiście wolałabym dopłacić i zatrudnić taką kucharkę,która robi wszystko,łącznie z ciastami i tortem:)

CENA WYDAJE SIĘ OK , JA BIORĘ OK 20-25 ZŁ OD OSOBY Z TYM , ŻE WSZYSTKO PRZYGOTOWUJĘ U SIEBIE A NA MIEJSCE DOWOŻĘ W DNIU KOMUNII . KELNERKA WLICZONA W CENĘ .W RAZIE PYTAŃ : viesia2@op.pl

witam skad pani jest i czy pani ma wolny termin na 19maja,prosze o odpowiec na mejla oliwia18.84@o2.pl

Hej a możesz podać namiary tej kucharki, to nie jest dużo jak na taką liczbę osób. Mój email: madziag25@gmail.com. Dzieki z góry za info

518707952

Za kucharkę 600 zł ? Sama ;se przygotuj ; na tyle osób.

taaa..........i bede siedziec w kuchni przez cały dzien a goście sami sie sobą zajmą......

image

27 października 2007:)

ja płacę 350 zł z tortem i ciastami

normalna stawka

jak rozumiem to była cena za robociznę + produkty? :) czyli za całość?

co miało być zrobione za tą cenę? ile rodzajów mięs na ciepło, surówek itd.?

robiłam Koleżance chrzciny na 20 osób :] 5 rodzajów mięs (z tego 1 mógł być na zimno lub ciepło wg uznania/potrzeby), 2 sałatki i 1 surówka - nad mięsami spędziłam 12 godzin :] surówkę i sałatki robiłam następnego dnia rano, przed odbiorem :] zakupy wolałam mieć dowiezione do domu ;)

za robociznę :) policz sobie sama składniki . zresztą cena jest do uzgodnienia :)

to ładna stawka jak tylko za robociznę ;)
Vika - akurat pytałam o te 600zł z 1 postu ;) a nie Twoją ofertę za osobę :] (tak dla jasności)

cena bardzo niska..ja biorę z kelnerką 30 zł od osoby bez ciast i tortu,w tym strojenie sali lub domu ..

robiłam Forumce chrzciny dla 25 osób :] z zakupami produktów zmieściłyśmy się w ok 500-600zł :] były 3 rodzaje mięs na ciepło, surówka i 2 sałatki :] + z mięska mielonego, które zostało zrobiłam jeszcze maleńkie kotleciki - mogły być jako przystawki (takie na 1 kęs) lub na ciepło :)

ale to było kilka m-cy temu ;)

Uwazam ze cena dobra.
Ja biore 30 zl od osoby z ciastami bez tortu.

Aga a ile bierzesz za robociznę za takie chrzciny w lipcu też będę mieć chrzciny dlatego pytam. Zakupy zrobiłabym ja i dostarczyła ?

Anka - tak się umawiałam z Agag ;) że zakupy i dostarczenie produktów są po Jej stronie :] napisz do mnie na maila: agusiagda@o2.pl ;]

ty myslisz ze za calosc 600 zl produkty i gotowanie?? skad ty spadlas???

600 zł to nie jest az tak źle

tak Aga ale u siebie z dowozem do klienta i obsługą w domu. Także czyściutko :)
No i menu jest ważne. 30 zł to max. Za wielodaniowe menu.

I na brak zleceń na przyszły rok nie narzekam :)
I referencje na życzenie.

ja robilam makaron pieklam ciasta dwa torty komunijne ozdoby do wlosow i 300 zl to chyba chore

Jeśli te 600zł to za samą robociznę i to bez robienia ciast i tortu to chyba lepiej zrobić w lokalu, bo jak się doliczy produkty to wyjdzie mniej więcej to samo, może odrobinę taniej w domu,ale niewiele.

Postaw makaron na stol - wystarczy, po co rozpieszczac rodzine?

600,00 zł za tę ilość osób to bardzo dobra cena, ja za 20 osób ostatnio płaciłam z kelnerką 600,00 i byłam bardzo zadowolona. to ciężka praca, ta Pani wszystko przygotowała i było pięknie podane nic nie musiałam robić.

w hotelu sobie zrobcie komunie, przynajmniej jak wrocicie do domu to bedzie porzadek

na 35 os - smiech tyle to dobra - srednia gospodyni cyknie sama .

Chodzi tobie paniusiu o przyjęcie po sakramencie Komunii św.

Idz do baru mlecznego będzie po taniości.
Jak każdy przyniesie z domu sztućce i talerz oraz kubek to możecie liczyć na rabat.
600zł panie dzieju to na prezent dzieciakowi wstyd dawać :-).

Cena przystępna. Wiesz z czego jak masz wszystko zrobione.
Pracuję w firmie kateringowej i u nas za jedzenie (całość: obiad, kolacja, tort i desery) dla 30 osób trzeba zapłacić ok 2500 zł.

sama se ugotuj.. co to za matka co gotować nie umie ? a mąż ? wszyscy jecie zupki chinskie ? jak macie tyle szmalu i bogaci to kupcie netboka dzieciakowi

A ja płace mojemu kucharzowi 1600 zl miesięcznie czyli 70 zł na dzień.

70 zl/ dzien... to jakas paranoja...dlatego wlasnie rzucilem gotowanie chociaz z opini innych podobno bylem nawet niezlym kucharzem..a tych co robia takie przyjecia za 15-20 zl /osobe , to goraco pozdrawiam !!! to jest zanizanie cen na rynku a stawki musza byc wysokie zeby sie jakos krecilo

Ja w zeszłym roku zapłaciłam 500 zł, przyjecie na 15 osób. Kucharka była w piatek, sobotę i w niedzielę po obiedzie posprzątała i skonczyła pracę. Jedzenia było na max, ale ciasta zamawiałam oddzielnie. W sumie wydałam z 2 tys.

Polecam FOODCATERING z Gdańska. Zamówiłam u nich catering na komunię córki w tym roku, bo poleciła mi ich znajoma. I powiem...REWELACJA, goście zachwyceni, najedzeni. W cenie było wszystko, od dań, po torty, ciasta, zastawa, a nawet stoły i krzesła.

A ja Foodcatering czytaj (pizzeria krolewska) nie polecam!
Kiedyś może i rzeczywiście było smacznie -lat 2 wstecz, lecz od dawn nie zachodze, a ni nie polecam rodzinie, znajomym .
Zmiencie kucharzy, obsluge to moze wrócę:D

A ile w tym roku za obsługę na 1 osobę?

20-30 zł od osoby

Bardzo dziękuje za informację:)