Widok

Koneser poszukiwany.

Inteligentny (w tym dyskretny), błyskotliwy, małomówny, trochę infantylny, zadbany, klasycznie usposobiony, znudzony prozą życia, obdarzony poczuciem humoru, gotowy wypić kawę o 5 rano na stacji benzynowej. Poszukiwany.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Poszukiwany.

Nagroda jest? ;>
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie ma :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
http://forum.trojmiasto.pl/Dyskretny-pann-35-pozna-dojrzala-kobiete-t690803,1,2.html

Polecam !!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Polecam !!!!

Korzystałeś, zatem znasz i polecasz? ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Sadyl ale ty mi zaimponowales, prawie 50 lat na karku masz a rozumu tyle co 5 latek. Ja z wielu rzeczy korzystałem o których tobie sie nawet nie snilo i nie przysni :).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Proszę nie zaśmiecać mi wątku :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie się podoba pomysł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kawy o 5 rano?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te cechy się wzajemnie gryzą, by nie powiedzieć, wykluczają.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Której cechy Ty Antyspołeczny nie posiadasz? Można negocjować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uparciuch dążący do celu ;)
tylko czy aby cel tu osiągalny ?

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym szczelał, że Anty nie jest dyskretny i małomówny.
Nie wiem, jak z kawą o 5 rano :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Zależy od definicji "dyskrecji", bo pewnie każdy stały forumowicz mógłby wymienić ze trzy forumowiczki z którymi się "spotykałeś".
W przypadku mojej osoby, nie znalazłbyś nikogo, kto by ci wymienił trzy forumowiczki, które poznałem osobiście.
Jestem wylewny, gdy chodzi o mnie, ale mam szacunek do informacji zdradzanych mi przez inne osoby.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
> mam szacunek do informacji zdradzanych mi przez inne osoby

Zweryfikuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Wylewny??...Buhahahahaa..!!
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tymi cechami to zawsze mam taki problem, że nie wiem, gdzie jest punkt odniesienia. Bo to jakby mnie ktoś zapytał, "jak sobie dajesz radę z komputerami?". Moja wiedza w porównaniu z przeciętną urzędniczką jest przeogromna, w porównaniu z programistami Googla to mizerna:d

>Inteligentny (w tym dyskretny), błyskotliwy,

Oceniam swoje szanse na spełnianie warunków dość wysoko:p

>małomówny,

W zależności od okoliczności, ale wychodzę z założenia, że we właściwym towarzystwie człowiek chce rozmawiać.
Małomówność świadczy, że wolimy prowadzić dialog wewnętrzny niż strzępić język dla ludzi wokół.

>trochę infantylny,

Tu musiałabyś zdefiniować oba słowa.
Bo przy standardowym rozumieniu w każdym można się tego doszukać - mnie lub więcej:p

>zadbany,

Też pojęcie względne. Zwykle punktem odniesienie jest nasze własne poczucie bycia zadbanym.

>klasycznie usposobiony,

To byłaby dla mnie obraza:p

>znudzony prozą życia,

Szukasz żonatego?
Nie mam prozy życia, więc nie mogę być nią znudzony.
Ogólnie nudzą się ludzie mało rozgarnięci, reszta potrafi sobie znaleźć zajęcie.

>obdarzony poczuciem humoru,

Wysublimowanym;)

>gotowy wypić kawę o 5 rano na stacji benzynowej.

Szukasz policjanta lub ochroniarza?
Raczej nie pijam kawy, o 5 rano raczej śpię i nie odwiedzam stacji benzynowych...
Ale bywały czasy, że potrafiłem nie spać całą noc, w połowie się ubrać i iść na nocny spacer, by zjeść śniadanie przy wschodzącym słońcu gdzieś na molo, na Górze Gradowej lub na Westerplatte, i później spokojnie wrócić do domu i iść do łóżka:)

>Poszukiwany.

W jakim celu?
Przez kogo?
I o co chodzi z tym koneserem?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zaiste. Jesteś błyskotliwy. Tfu. Błyskotliwie się wyraziłeś. Zapraszam na spacer.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Zapraszam na spacer.

Lubię spacery, z zaproszenia jednak nie skorzystam. Spotykam się z kobietami, które mnie fascynują lub chociaż pobudzają wizualnie. O Tobie zaś nic nie wiem. Małomówność i dobór słów nie pozwalają nawet określić Twojej płci;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
> Małomówność i dobór słów nie pozwalają nawet określić Twojej płci;)

Jest kobietą.
Facet.. nawet pizda czy pedał, tak by nie pisał.

BTW: weryfikacja przebiegła pomuślnie.. tzn.. po mojej myśli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
>Jest kobietą. Facet.. nawet piczka czy pedał, tak by nie pisał.

Przecież nic jeszcze nie zostało napisane.

>BTW: weryfikacja przebiegła pomuślnie.. tzn.. po mojej myśli.

Gratuluję:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sadyl, jak to jest, że Ty piszesz piz*da, a jak Anty skopiował, to wyszła piczka? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ μ:

Kwestia doświadczenia ;]

Witaj ponownie :*
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jak chcesz, to mogę skopiować bez cenzury, ale skoro admin się namęczył i napisał cenzora, to po co psuć mu satysfakcję z dobrze spełnionego obowiązku, bez dobrej przyczyny?;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Po co Ty Panie A. tyle gadasz? To niemęskie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uwielbiam kawę o 5 rano :) Kolejna tak nie smakuje jak ta pierwsza :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja uwielbiam kawę w ogóle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Małomówność jest męska, a gadatliwość kobieca?
Od początku podejrzewałem, że jesteś facetem!;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Antyspołeczny, weź idź lepiej poćwicz, pdchudź się lub pobiegaj. Post nie był adresowany do sfrustrowanych, neurotycznie nadających internetowych pcheł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Baby, ach te baby...
Był w sam raz i same ochy i achy, a gdy odmówił spadł drastycznie na sam dół. Czasem się zastanawiam, płeć żeńska ze mnie, a tak nie potrafię. Dlaczego? :D Bo mi nie odmawiają? ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
W dość tani sposób sprawiłaś, że poczułaś się lepiej :) Idź i umyj lepiej sobie okna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Teraz już coś o Tobie wiem;)
I właśnie po kilku spacerach z takimi osobami, już się nie spotykam z kobietami, o których nic nie wiem.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale za to bez celu i sensu mielesz internetowym jęzorem. Gratuluję konsekwencji :) mam nadzieję, że z godnością opuścisz ten post.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
>Był w sam raz i same ochy i achy, a gdy odmówił spadł drastycznie na sam dół.

Może źle odmówiłem? To raczej domena kobiet, więc może byłem zbyt... hmm... konkretny? Trzeba było napisać, że mnie głowa boli czy coś?;)

>Czasem się zastanawiam, płeć żeńska ze mnie, a tak nie potrafię. Dlaczego? :D Bo mi nie odmawiają? ;)

Gdy ktoś umie zagadać, zafascynować, dostrzec właściwe sygnały i odpowiednio zapytać, to i nie odmawiają... albo nie odmawiają, bo stając z Tobą twarzą w twarz są tak oczarowani, że niczego by nie odmówili?;)

Albo nie odmawiają, bo nigdy nie pytasz?:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pan idealny.. Takie mniemanie masz i sobie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panie A intrygujący jestes
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszane odczucia.. jako kobieta rozumiem kobiety ;) jednak bardziej niż was panów....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jako kobieta nie rozumiem kobiet takich, jak Katiuszka lub Mm.... Ale - z drugiej strony - zdaję sobie sprawę, że normalne kobiety nie zakładają na publicznych forach dziwnych tematów, więc czuję się usprawiedliwiona ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
>Pan idealny.. Takie mniemanie masz i sobie?

Bo cała magia tego mniemania, że i tak wina leży po jej stronie:p

>Panie A intrygujący jestes

Ale intrygujący jak ostatni odcinek Mody na Sukces czy jak lody o smaku kaszanki?:d

>Mieszane odczucia.. jako kobieta rozumiem kobiety ;) jednak bardziej niż was panów....

Facet jest prosty, głównie chodzi mu o seks. I jeśli coś Ci się wydaje niezrozumiałe, jak silnik o wielkiej mocy w miejskim aucie lub sens biegania po boisku jak pies za kością, to po prostu nie umiesz dostrzec procesu, jak dane działanie prowadzi do seksu.

Kobiety zaś nie są tak proste, bo u Was myślenie może odbywać się w trzech sferach: do rozmnożenia, po rozmnożeniu, po rozmnożeniu rozmnożenia;)

>Jako kobieta nie rozumiem kobiet takich, jak Katiuszka lub Mm

A jakie to kobiety i czego nie rozumiesz?

>normalne kobiety nie zakładają na publicznych forach dziwnych tematów

To mówi samo przez się:p W końcu normalne kobiety powinny zakładać normalne tematy;) A o czym zwykle rozmawiają normalne kobiety?
Bo może każdy temat prowadzony odpowiednio długo wkracza w sferę dziwnych tematów?;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bravo Ty!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pobiegałeś dla równowagi Antyspołeczny Mądralo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Pobiegałeś dla równowagi Antyspołeczny Mądralo?

O, i znów dowiadujemy się czegoś nowego. Myślałem, że to tylko nick, ale widać, że nasz język, to nie Twój język;) Co tłumaczy małomówność, jak i poszukiwanie małomównego mężczyzny.
Ale pewnie, mógłby być i gadułą, jakby miał na szafie popiersie Putina?;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Chyba pobiegałeś. Takie głęgokie refleksje zaiste przychodzą pod wpływem dużej ilości tlenu :) Bla bla bla.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do mnie głębokie refleksje przychodzą przez sam akt istnienia mojej osoby:)
A jeśli Tobie pomaga bieganie, to nie mogę się doczekać, kiedy będzie nam dane porozmawiać, gdy już się naładujesz:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pudło. Ładuję się kiszeniem ogórków i szydełkowaniem. Może nawet grzybobraniem.
Masz ego rozdęte do monstrualnych monstrualnych rozmiarów. Że zacytuję klasyka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobieta pachnąca octem, z ostrym narzędziem i potencjalna trucicielka - nic, co by mnie w kobiecie pociągało:d

Ego mam właściwe, to wszyscy wokół mają stłamszone. Taki efekt uboczny chrześcijańskiej cywilizacji i Polskiego patriotyzmu. Z jednej strony źle rozumiana wiara, czyli oczekiwanie bycia skromnym, trzymania głowy nisko, posłuszeństwa, uległości i cierpienia (niesienia krzyża). Z drugiej wpajanie ludziom do głów tylko jednej strony naszej historii, tej pełnej porażek, ucisków, łez i smutku. Z tych dwóch powodów, jakikolwiek przejaw pewności siebie od razu identyfikowany jest jako "rozdęte ego" i traktowany z wrogością lub pogardą.
Szczęście zaś zależy nie tylko od tego, jakim się jest, ale też czy takim się czuje;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ocet i kiszone ogórki? Nie znosze duszącego cynizmu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem zainteresowanyogłoszeniem a jestem jaki jestem z wyjątkiem pica kawy o 5 rano
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brak znaków interpunkcyjnych. Ponadto nie dość elokwentna odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o godzinie 5 to powrot
lepiej rozpoczac 21wtorek.sobota
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niechlujna ta odpowiedz. Zdyskwalifikowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Katiiuszka:

Skoro znalezienie takiego faceta nie łączy się z nagrodą (ani dla niego ani dla znalazcy) to kto sie będzie wysilał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
sadomasochista ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bez komentarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Priwiet Katiuszka, szto u ciebia? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mużcziny nada.
Tolka Katuszka sama nie znajet, katowa ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Katiuszko mam 28lat z Gdyni rafalgdynia.87@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba było przeczytać wątek, zobaczyłbyś odpowiedź nim być napisał:

>Brak znaków interpunkcyjnych. Ponadto nie dość elokwentna odpowiedź.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
O proszę, antyspołeczny społecznym pełnomocnikiem adwokatem :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mariusza,brZmi niezle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm, ale klops tel ienil Katiusza na Mariusza. .... :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>O proszę, antyspołeczny społecznym pełnomocnikiem adwokatem :)))

"zawsze byłem krwiopijcą, musiałem tylko dokupić teczkę";)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
:) wciąż wybucham śmiechem na myśl o kiszonycb ogórkach w occie. Co za kulinarny ignorant.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przynajmniej udało mu się Ciebie rozbawić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wątpię, by to była szczera reakcja, to raczej brak "sposobności" do napisania czegoś więcej.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a jak bylem mlody, to tez bylem murzynem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
" Katiuszko mam 28lat z Gdyni rafalgdynia.87@wp.pl"

I w dodatku szuka dojrzałej, a czy Katiuszka jest dojrzała?

I jak można twierdzić, że Antyspołeczny jest niemęski, czy też za mało inteligentny (piąte przez dziesiąte z wypowiedzi wątku)? Nie, że się podlizuję, nie mam w tym interesu, ale bardzo lubię czytać Jego wypowiedzi, nawet jeśli nie są zbyt miłe. Intelektualnie nie brak Mu niczego, poczucie humoru super. Nie wiem jak wygląda, ale wnętrze na wielki plus. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuje:)
Ciekawi Cię mój wygląd?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Antyspołeczny, zawsze intryguje mnie kto jest po drugiej stronie monitora, a w szczególności ktoś, kto jest ciekawy i ma coś do powiedzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To musi Ci być ciężko, bo póki co internet podąża bardzo rzadko spotykającymi się drogami, gdzie na jednej ludzie pokazują, jak wyglądają, a na drugiej, co myślą.
Oczywiście odrobiną chęci można poznać i drugi aspekt osoby, ale to chyba przeczy idei internetu, aby dostawać wszystko na tacy?;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie chcę dostawać niczego na tacy. To że mnie coś ciekawi nie oznacza, że to muszę mieć.
A czy Ty nie nie zastanawiasz się jak wyglądają osoby z którymi wymieniasz poglądy? Nie wyobrażasz Ich sobie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdy mnie coś ciekawi, to dążę do zaspokojenia ciekawości.

Tutaj skupiam się głównie na rozmowie, na wymianie poglądów. Sporadycznie poglądy sprawiają, że chcę poznać osobowość, próbuję wtedy nawiązać rozmowę prywatną. I gdy przypadniemy sobie do gustu, wtedy po prostu się spotykamy. Wtedy dowiaduję się, jak ktoś wygląda.

Wygląd ciekawi mnie, jeśli jest on istotny dla toczonej rozmowy. Jeśli nic nie wnosi, to nawet wolę nie wiedzieć, by nie tworzyć sobie błędnego wyobrażenia o wnętrzu.

Gdybym wyobrażał sobie ludzi na podstawie ich słów, to zwykle popadałbym w skrajności, a większość ma nijaki wygląd, w niczym nie świadczący o ich poglądach.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może masz rację. Zapewne też nie chciałabym poznać wyglądu wszystkich z którymi rozmawiam w sieci, ale te najbardziej charakterystyczne osoby już tak. I nie tylko mężczyzn, kobiety również. Ale czy nie jest tak, że jak już wiesz z kim rozmawiasz, to trudniej napisać coś bardziej bolesnego, złośliwego? Czy nie łatwiej komuś "bez twarzy" napisać rzeczy, których normalnie, w realu byśmy nie powiedzieli? Czasem tylko mnie wkurza, ze to wszystko jest takie bezosobowe i próbuje sobie wyobrazić jak ktoś może wyglądać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Czasem tylko mnie wkurza, ze to wszystko jest takie bezosobowe i próbuje sobie wyobrazić jak ktoś może wyglądać.

Fakt lepiej gdy ktoś ma w avatarze np Kota - można sobie z kotem pogadać, a w realu nigdy bym do kota nie zagadał ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Avatar potrafi być sugestywny i psujący obraz ;)
a czemu do kota byś nie zagadał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że wielu ma wręcz odwrotnie, gdy wiedzą jak ktoś wygląda, to zaczynają traktować go inaczej. A jak już znają go osobiście, to właściwie już nie czytają poglądów a człowieka;) I człowieka, nie słowa, komentują.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie mogę wyjść z podziwu. Wy nadal tak p@#$#& tu od rzeczy :) trzeba byc już bardzo oderwanym lub odklejonym od rzeczywistosci, żeby analizowac niekrzyzujace sie drogi internetu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaryzykuj - ryzyko popłaca. :-)
24 l. Ambitny chłopak z 3miasta (od niedawna )
Realizuję swoje cele - nie czekam na cuudd..

boolean1or0@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kawa ze stacji benzynowej ?
Też masz gust
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ulżyło? Ty pewnie pijasz wtedy kopi luwak w otwartych o 5 rano kawiarniach :) Czytaj ze zrozumieniem sfrustrowany człowieku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przeciez nie chodzi o stacje benzynowa?
tylko o niebanalne spotkania i pomysły
sie czepiacie!

wracasz z nim na motorze z nocnego rajdu
po obszarze dalekiego zasiegu do mcdonalda
pierwszym fleszem swiateł cywilizacji bedzie --stacja beznzynowa-to jasne!
pusty bak i zmarzniete rece

sciagasz kask ,rozrzucasz włosy
z szelestem skory wkraczasz w podwoje Lotosu(BP?)
patrzysz jak twój facet odziany w sztywny kombinezon zgrabnie wyjmuje miekki kubek z kawa z automatu......

mniam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
metaforą czego jest miętki kubek i sztywny kombinezon ? ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
twardych ramion,szorstkiej skory i delikatnego objecia:)

czy zawsze musi byc tak dosadnie i instrumentalnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przerysowałeś trochę scenariusz isztar, ale czytało się znakomicie :) Punkt za niepopularne słowo "dosadnie".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sceneria wpisała sie dokładnie w tym momencie kiedy wyobraziłam sobie Twoja" kawe na stacji":)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Iśka:

Co się z Tobą dzieje?
Zaczęłaś pisać po polsku.
Martwi mnie to, bo wkrótce moja znajomość isztarowego może się okazać całkiem nieprzydatna :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teskniłam za ojczystym słowem słyszac przez 6 tygodni tylko podwładnych Merkel
jednak..?nie wydaje mi sie abym uległa metamorfozie
to raczej chwilowe zawirowania
:):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Czy feromony działają (74 odpowiedzi)

Zastanawiam sie nad kupieniem sobie feromonów. Ogólnie należę do bardziej nieśmiałych osób i...

Jak bardzo zwierzasz się przyjaciołom? Czy Twoi przyjaciele Ci ufają? (3 odpowiedzi)

Prawdę mówiąc, mam mały krąg dobrych przyjaciół, którzy stali się mi bliscy przez wiele lat i...

ona-feromony (36 odpowiedzi)

feromony jakie i czy dzialaja...

do góry