Widok

Konsultant Ślubny - proszę o opinie

Witam,
Czy ktoś z Państwa korzystał z usług następujących konsultantów?
Event by Ev
Be my Valentine
Fabryka Ślubów
Zastanawiam się nad wyborem i szczerze mówiac nie wiem komu zaufać przy wyborze osoby o tak waznej funkcji.
Na forum spotkałam się z różnymi opiniami(głównie pozytywnymi), są osoby niezadowolone z pseudo organizacji, skarżą się na to że mimo zatrudnienia konsultanta i tak musiały 3 razy sprawdzać, dogadywać różne sprawy. Słowem - taka osoba wzięła kasę za nic, a stres i tak został na barkach pary młodej.
Gdyby ktoś miała jakieś doświadczenia w pracy z konsultantami, tymi wymienionymi, lub mógł kogos polecić, bardzo proszę o kilka słów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znajome korzystały z Way2Wedding. Teraz poleciliśmy ten kontakt koleżance, która siedzi w norwegi (nie ma jak się zabrać za swój ślub i wesele) bo poprzednie osoby chwaliły. Są już po rozmowie i umowa z tego co wiem została podpisana, więc nie tylko 3 powyższe firmy powinny wchodzić w grę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję,
Z tymi trzema akurat rozmawiałam, mam swojego faworyta, ale też nie do końca przekonuje mnie portfolio.
W sumie każda sugestia będzie przydatna, więc dzięki i przejrzę ich stronę.

polecam Panią Anie Pietruszkę http://www.slubnapracownia.pl/ . Pełen profesjonalizm, opanowanie i głowa pełna pomysłów :)
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu

kurcze, coś dużo osób poleca tą agencję i tą Panią.
Zastanawiam się, czy faktycznie jest taka dobra i tak wiele par korzystało z jej pomocy, czy może jest to jakas forma marketingu.
Czy mogłabys napisać coś więcej? Ewentualnie - czy mogłybysmy się skontaktować jakos poza serwisem trójmiasto?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Ania jest swietna, widzialam ja i jej pracownice kilka razy w trakcie pracy i Para Młoda po prostu mogla spkojnie swietowac swoj dzien. widac , że lubi swoja prace i sie w niej odnajduje.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu

Moje koleżanki korzystały z usług Be my Valentine i Gustowne wesele i obydwie bardzo zadowolone, przy czym druga co miała gustowne wypowiadała się w samych superlatywach :)

O! a mogłabyś podpytać ją o Be My Valentine? O Gustownym Weselu tez myślałam, ale koniec końców nie spotkaliśmy się z tymi ludźmi.
Gdyby była mozliwość, żeby Twoje koleżanki chciały co nieco opowiedzieć o swojej współpracy, to mogłabyś nas z sobą skontaktować?
możesz pisać na priva:) - zalogowałam się :)

udało mi się zalogować:)

to może powiecie z kogo nie korzystać? Może doszły do was jakies negatywne opinie?
do góry