Widok

Konsultant Ślubny - proszę o opinie

Śródmieście Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam,
Czy ktoś z Państwa korzystał z usług następujących konsultantów?
Event by Ev
Be my Valentine
Fabryka Ślubów
Zastanawiam się nad wyborem i szczerze mówiac nie wiem komu zaufać przy wyborze osoby o tak waznej funkcji.
Na forum spotkałam się z różnymi opiniami(głównie pozytywnymi), są osoby niezadowolone z pseudo organizacji, skarżą się na to że mimo zatrudnienia konsultanta i tak musiały 3 razy sprawdzać, dogadywać różne sprawy. Słowem - taka osoba wzięła kasę za nic, a stres i tak został na barkach pary młodej.
Gdyby ktoś miała jakieś doświadczenia w pracy z konsultantami, tymi wymienionymi, lub mógł kogos polecić, bardzo proszę o kilka słów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znajome korzystały z Way2Wedding. Teraz poleciliśmy ten kontakt koleżance, która siedzi w norwegi (nie ma jak się zabrać za swój ślub i wesele) bo poprzednie osoby chwaliły. Są już po rozmowie i umowa z tego co wiem została podpisana, więc nie tylko 3 powyższe firmy powinny wchodzić w grę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję,
Z tymi trzema akurat rozmawiałam, mam swojego faworyta, ale też nie do końca przekonuje mnie portfolio.
W sumie każda sugestia będzie przydatna, więc dzięki i przejrzę ich stronę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam Panią Anie Pietruszkę http://www.slubnapracownia.pl/ . Pełen profesjonalizm, opanowanie i głowa pełna pomysłów :)
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kurcze, coś dużo osób poleca tą agencję i tą Panią.
Zastanawiam się, czy faktycznie jest taka dobra i tak wiele par korzystało z jej pomocy, czy może jest to jakas forma marketingu.
Czy mogłabys napisać coś więcej? Ewentualnie - czy mogłybysmy się skontaktować jakos poza serwisem trójmiasto?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Ania jest swietna, widzialam ja i jej pracownice kilka razy w trakcie pracy i Para Młoda po prostu mogla spkojnie swietowac swoj dzien. widac , że lubi swoja prace i sie w niej odnajduje.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje koleżanki korzystały z usług Be my Valentine i Gustowne wesele i obydwie bardzo zadowolone, przy czym druga co miała gustowne wypowiadała się w samych superlatywach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


O! a mogłabyś podpytać ją o Be My Valentine? O Gustownym Weselu tez myślałam, ale koniec końców nie spotkaliśmy się z tymi ludźmi.
Gdyby była mozliwość, żeby Twoje koleżanki chciały co nieco opowiedzieć o swojej współpracy, to mogłabyś nas z sobą skontaktować?
możesz pisać na priva:) - zalogowałam się :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0



udało mi się zalogować:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to może powiecie z kogo nie korzystać? Może doszły do was jakies negatywne opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzien dobry, rowniez szukam konsultanta slubnego do komplesowej organizacji uroczystosci (mieszkamy poza Polska) i mam problem z wyborem. Moglaby Pani napisac na kogo sie zdecydowala i czy jest Pani zadowolona?Dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj,
Niestety, nie pomogę Ci. Nie zdecydowalismy się na żadną firm organizujących wesela. Nie jesteśmy-byliśmy pewni jaki rodzaj wesela chcielibyśmy tak naprawdę zorganizować, czy imprezę z tańczami czy raczej coś bardzo kameralnego-przyjęcie. Jeśłi zdecydujesz się na kogokolwiek - daj znać. Życzę Ci powodzenia!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam konsultantkę z Pracowni Artis w Krakowie. Polecam, bo zajmuje się także organizacją ślubów za granicą. Kobieta ma jakiś szósty zmysł po już po krótkiej wymianie zdań zaproponowała parę rozwiązań i wszystkie w mój gust. U mnie była dodatkowa trudność bo część gości była z zagranicy i potrzebna była tęga głowa żeby to logistycznie ogarnąć, lotnisko, noclegi i tłumacz, który też się przydał. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również miałam przyjemność współpracować z Pracownią Artis i wszystko udało się cudownie, znajomej dziewczyny organizowały ślub w Portugalii, więc działają wszędzie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ślub miałam organizowany w Krakowie, z pomocą https://krakow.wytworniaslubow.pl/pl/, z tego co się orientuje mają też oddział w Trójmieście. Ja byłam bardzo zadowolona, nic nie musiałam sprawdzać, ani nikomu patrzeć na ręce. Przedstawiłam swoje oczekiwania, byłam w stałym kontakcie z konsultantką, a ostateczny efekt był bardzo zadawalający. Warto się zainteresować Wytwórnią Ślubów, bo ja nie miałam żadnych uwag, a jestem osobą bardzo wymagającą i nie lubię, jak coś jest robione na pół gwizdka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystałam z usług Ślub Gwarantowany! Agata to bardzo kreatywna, zorganizowana i konkretna dziewczyna. Liczy się dla niej przede wszystkim zadowolenie i szczęście Pary Młodej. Potrafiła rozwiać moje wszelkie wątpliwości i doradzić. Nie wiem co bym bez niej zrobiła, była dla mnine ogromnym wsparciem, jak najlepsza przyjaciółka. Cieszę się, że wybrałam tą wedding planner i mogę polecić ją w stu procentach.
https://slubgwarantowany.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystałam z produktów na ślub tj. prezenty dla gości , winietki czy zaproszenia z ameliawedding, wszyscy byli zachwyceni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skorzystam chyba z tego AW
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a czy to dlugo trwa zamowienie np jakeigos na probe zestawu zaproszen winetek czy mozna tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tzn no pewnie zależy co tam sobie wymarzyłaś. Ja dostałam w terminie, czekałam 7 dni tak jak się umawialiśmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry