Widok

Korepetycje

Kiełpino Górne Praca Temat dostępny też na forum:
Miła studentka Politechniki Gdańskiej udzieli korepetycji dzieciom uczęszczającym do szkoły podstawowej z przedmiotów takich jak matematyka, język polski czy język angielski. Cena za godzinę nauki to 35 zł z dojazdem do ucznia. Zajęcia mogą odbywać się w tygodniu w godzinach wieczornych bądź w weekendy w godzinach przedpołudniowych.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem telefonu 697969166 Oliwia
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
Tu nie jest dział ogłoszeń tylko forum o problemach mieszkancow i dzielnicy. Ogłoszenie zamieść w dziale ogłoszeń.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

To forum osiedlowe można pisać tutaj różne rzeczy. Ja chce tylko dorobić sobie podczas studiów.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Teoretycznie wszystko mozna. Tylko po co jak są do tego odpowiednie miejsca. W ogole oco kaman..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dajcie spokój i tak na tym forum nic się nie dzieje więc przynajmniej ogłoszenia sobię poczytamy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieje sie czy nie, nie jest to dzial ogloszen.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

do góry