Widok

Korki z Banina?

Witam mieszkancow Banina,

planuje zakup mieszkania w tym miejscu i chcialabym zapytac mieszkancow czy sa straszne korki w godzinach porannych?
Ja dojezdzam do Arkonskiej (Przymorze) i jestem bardzo ciekawa ile by mi to zajelo z Banina.
Oczywiscie biore pod uwage auto, ale gdy sie zapsuje w razie czego to przyda sie i autobus:)

Bede wdzieczna za odpowiedzi,
pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jezdze do pracy do wrzeszcza na 7 , wyjezdzam ok . 6 25 - korki ew. na budowlanych , ale nei zawsze , potem sie zdarza chwile postac przed rondem de la sala , powrot o 15 tez jest neizle - kolo 40 minut. Wczesneij jezdzilam na 8 i bylo duzo gorzej ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżdżę do Wrzeszcza na 9. Wyjeżdżam o 8:20 z Banina i nie ma problemu żeby zdążyć. Powrót po 17 też raczej OK.
Myślę, ze na 8 jest jednak trochę gorzej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak wyjazd o 6:00 to na opolskiej na przymorzu to namiejscu 6:30 gorzej jest juz miedzy 7:00 a 8:00 potem z gorki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jadę na 8 na Zaspę
Wyjeżdżam ok 7.10. Korki wiadomo na Słowackim, czasami już na Budowlanych.
Zwykle dojeżdżam o 7.45, 7.50 choć czasami trwa to dłużej. Wyjątkiem są ferie/wakacje kiedy śmiga się znacznie szybciej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyjazd przed 6:15 z Banina daje niemal pewność na szybki przejazd samochodem do Wrzeszcza do grunwaldzkiej, bez problemu dojedziesz w okolo 25 min nie szalejąc na drodze. Względnie dobrze jeszcze pojedziesz wjeżdżając do 6:30, lecz jeśli wyjedziesz okolo 7 to masz zapewnione korki na budowlanych i Słowackiego oraz Ż.Wyklętych i pierwsze wydłuża się o 15-30 min. Z powrotem do Banina okolo 15-tej jest ok, tzn. jedziesz okolo 35 min. Przejazd w późniejszych godzinach po 15:00, zazwyczaj oznacza wydłużony czas przejazdu o okolo 15 min.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super, bardzo dziekuje Wszystkim za opinie! Sa bardzo pomocne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do Oliwy na okolice 8:00 - 8:15 wyjazd 7:20 jedzie się około 40 - 45 minut przez Barniewice i Spacerową, do Arkońskiej myślę tą trasą trzeba by doliczyć 10-15 min...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak wyglada sprawa na dzien dzisiejszy. Co bedzie za 2 lata ? 5? 10?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W planach tez są nowe drogi np obwodnica metropolitalna. Może też będzie jakiś dojazd do PKM, myślę że nie będzie tak źle
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
rzeczywiście, trzeba się zastanowić czy w świetle ostatnich wydarzeń na Ukrainie Gdańsk, czyli miejsce naszej pracy będzie istnieć, Wladimir atomówką przywali i gdańska niet...
kobieto...
kolej metropolitalna
OMT, jest sporo inwestycji które odciążą drogi wlotowe do trójmiasta, ale spoko, zawsze można wybrać mieszkanie w centrum :D niokt nie broni kisić się w kawalerce za cenę stu metrów tutaj :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po atomówce korki powinny się drastycznie zmniejszyć ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Śmiejecie się...pierwsze bomby polecą na lotniska.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
no i?
mniej sie bedziemy meczyc :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry