Widok

Korzystałam z usług laboratoorium

Zero informcji na tablicy o pracy laboratorium, zero informacji na temat cen, laboratorium czynne jedna godzinę, w kolejce na pobranie materiału do badania czeka się godzinę albo i dłużej, Panie bardzo wolno piszą na komputerze, system im się zawiesza, płaczące dzieci w godzinnej kolejce, jakaś masakra. Wyniki powinny powinny byc tego samego dnia po 14 w internetowym systemie do sprawdzenia, system chyba nie działa wyników brak. Najgorsza organizacja z jakiej korzystałam i więcej tam nie zawitam. Nie polecam, jestem rozczarowana.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

wspaniały personel

Nie zgadzam się z powyższą opinią.
Byłam z dzieckiem na pobraniu krwi już dwukrotnie i za każdym razem Panie w laboratorium były bardzo pomocne i miłe, podziwiam pełen profesjonalizm w pracy pomimo obsługi tak różnych ludzi! Moje dziecko wyszło z gabinetu dumne ze swojego osiągnięcia a ja nie wiedziałam jak im dziękować za to jakie mają świetne podejście pomimo pracy pod taką presją.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba pomyliła Pani przychodnie. Cały cennik dostępny jest na stronie internetowej i w rejestracji. Większość wyników jest do odbioru tego samego dnia po południu. Nigdy nie miałam problemu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry