Widok

Kościelne granie

Czy ktoś już całkowicie oszalał? Jakoś można było przywyknąć do grania o 21, ale w ostatnim czasie ma to również miejsce w okolicach 22, a nawet później. Jest to coraz bardziej uciążliwe. Można coś z tym zrobić?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Można,trzeba zrobić pikietę pod kościołem, tak ,jak górnicy i zażądać ciszy i spokoju!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ksiądz proboszcz ogłupiał (wiadomo nie od dzisiaj). Mnie ta pozytywka czy co to tam jest na dachu kościoła, niesamowicie irytuje. Mój chłopak wczoraj wieczorem pytał kto wpadł na taki durny pomysł umieszczania czegoś takiego na w/w dachu, bo : może ktoś jest niewierzący i go takie bębnienie wpienia, może ktoś sobie nie życzy takich hałasów, a może czyjeś zwierzaki sie tego boją. co do bębnienia po 22 - kiedyś, latem..wyładowania atmosferyczne przy burzy uszkodziły ''grajka'' i hałasował całą noc. Na pewno niejedna osoba przez to nie spała.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
hahaha pamiętam to !!! Jezuu zwariować można było. Tym bardziej gdy mieszka się blisko kościoła
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mieszkam na Wiklinowej więc sobie proszę wyobrazić moje wku.wienie. Całą noc słałam w myślach litanie obfitujace w przekleństwa na to elektroniczne coś. ;/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
To kiedy ta pikieta ? Chętnie przyjdę.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pisaliście na forum o proboszczu to teraz wygrywa Wam na złość.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Antyklerykale - wszędzie ciebie pełno - nie napisze co o tobie mysle bo znowu zaczniesz ziac stekiem nienawisci - d*pku jeden.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
? XMEN- robisz koszmarne błędy ortograficzne, "Ciebie" i "Ty" ,pisze sie z dużej litery,zanim usiądziesz do klawiatury," włącz" myślenie,ono nie jest Twoją najmocniejszą stroną.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wyrazy "ciebie" i "ty" można pisać zarówno z małej jak i z dużej litery. Jeśli piszemy z dużej litery to oznacza, że ktoś zwraca się do nas z szacunkiem.
Co do kościelnego grania to naprawdę warto byłoby coś z tym zrobić. Może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły? :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Ciebie" , Tobie , Ty, Wam" itp. zawsze pisze się z dużej litery natomiast jeśli ktoś chodził na wagary wtedy pisze tak jak mówi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam książkę prof. Małgorzaty Marcjanik, Grzeczność w komunikacji językowej, Warszawa 2007, w której znajdzie Pan odpowiedź na wiele pytań z tego zakresu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niedługo to już wszystko zacznie wam przeszkadzać, łącznie ze śmieciarkami, autobusami, psami, kotami i palącymi się latarniami.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

Inne tematy z forum Pustki Cisowskie

Cis Park (4 odpowiedzi)

Nazwa inwestycji wynika z jej lokalizacji w dzielnicy Pustki Cisowskie. To miejsce położone na...

Wariat w zielonym Mercedesie (136 odpowiedzi)

Co to za wariat w zielonym Mercedesie, który wyprzedza na trzeciego, hamuje przed autami i do...

Jakie wrażenia po kolędzie? (19 odpowiedzi)

Mieszkańcy Pustek Cisowskich, i jak wrażenia po kolędzie? U kogo był proboszcz?

do góry