Widok

Kościół MBR w Demptowie

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Szukam kontaktu z parami które bedą miały udzielany ślub w Kościele MBR na Demptowie.
Proszę o informacje dotyczącą ofiary za udzielenie ślubu, w tym również opłata dla organisty oraz ewentualny wystrój kościoła.
Nie miałam jeszcze okazji rozmawiać z proboszczem o kosztach a chciałabym mieć orientacje.
Proszę Was o informację
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem, to w tym kościele jest cennik. A za ceremonię ślubu kasują 300 lub 350zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, muszę podpytać przy okazji .
A może orientujesz się coś na temat wystroju koscioła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety, o tym nie mam pojęcia. Być może wystrój jest wliczony w tę cenę, ale musisz się dokładnie dowiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bede miala slub w MBR, ale jeszcze nie bylam u proboszcza. Wydaje mi sie, ze ofiara to 350 zl. A kiedy masz slub?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ślub mamy 16.09 (w piątek), spisaliśmy już wstępnie protokół ale zupełnie wyleciało nam z głowy żeby podpytać o cennik i dekorację.
Następne spotkanie z proboszczem będzie dwa tygodnie przed ślubem, ale najprawdopodobniej będę zmuszona pojechać tam wcześniej i podpytać żeby nie organizować wszystkiego na ostatnią minutę
A Wy na kiedy macie zaplanowaną uroczystość ?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My slub mamy 27 08. Mamy juz wszystko zalatwione, ale do ksiedza pojdziemy dwa tygodnie przed slubem. Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem już ponad rok po ślubie. Parafia MBR była moją parafią, ale nie zdecydowałam się brać tam ślubu. Załatwiałam tylko licencję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hm to była rozmowa o wyrabianiu dokumentu? rodowodu? czy o przystąpieniu do sakramentu?

Ps.

Jestem ciekaw czy te pary są jeszcze razem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co sądzicie o nowym księdzu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taki jakis bez ikry ale poczatki sa zazwyczaj takie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktorego masz na mysli ? Są dwaj nowi
Jeden wysoki szczupły, łysawy - Michał
a drugi niższy, bardziej przysadzisty - Waldemar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę o tym niskim Waldemarze,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry