Widok

Kosze na śmieci

Są wszędzie potrzebne a dlaczego ich nie ma na osiedlu Karczemki. ? Szczególnie to widać latem jak dzieci lody jedzą; )
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy można z radą osiedla dogadać się na forum by załatwiła śmietniki wdluz Azaliowej np. ? Dzieci strasznie śmiecą mi pod domem!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja poproszę śmietniki na Jaśminowy Stok, szczególnie od skrzyżowania z Azaliową w stronę bloków, oraz na Kalinowej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
myślę że jest to dobry pomysł na następny budżet obywatelski - Ławki i kosze na śmieci na terenie osiedla.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na terenie trzech osiedli : Kokoszki,Karczemki,Kiełpino Górne. Trzeba działać zespołowo - efekty takich działań widoczne w tym roku :D :D :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko do Rady Dzielnicy należą też Bysewo i Smęgorzyno o których zapomnieli może wkońcu ktoś pomyśli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy w ramach finansowych obecnego budżetu nie można postawić paru śmietnikow? Czy następny rok trzeba czekać a dzieci śmiecą strasznie a do tego dojdą nowe sklepy na kalinowej i nowe śmieci; )do kogo zadzwonić by to załatwić. ? Bo w na partyzantów powiedzieli że nie mają na to pieniędzy. ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba chyba zadać pytanie Radzie Dzielnicy. Bo poza budżetem obywatelskim, rada ma jakiś własny budżet na działanie w ramach dzielnicy. Nie wiem tylko czy te pieniądze mogą być przeznaczane na inwestycje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze w tym roku powinna się pojawić ławka i kosz w okolicach skrzyżowania Kalinowa/Jaśminowy Stok.
Wiem, to na razie mało, ale w przyszłym roku Rada Dzielnicy planuje właśnie na takie "inwestycje" przeznaczyć więcej funduszy.
Problem jest taki, że ZDiZ marudzi na stawianie ławek/koszy przy prywatnych działkach, a u nas trudno znaleźć inne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co to znaczy marudzi przy prywatnych działkach. ? ? Przecież metr od ulicy to zawsze jest miasta, to czemu na swoim terenie nie mogą postawić śmietnikow. ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co to znaczy marudzi przy prywatnych działkach. ? ? Przecież metr od ulicy to zawsze jest miasta, to czemu na swoim terenie nie mogą postawić śmietnikow. ? Chodnik przy Azaliowej jest miasta, po co ławka. ? ! Czy przy każdym śmietniku musi być ławka. ? ! Kto to wymyślił. ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po prostu marudzi. Ja też tego nie rozumiem.
Ławek u nas też nie ma. A są osoby, które np. z wózkiem spacerują i chciałyby na chwilę przysiąść. Można nawet to forum przejrzeć, żeby znaleźć tego typu wpisy.
Ale, oczywiście, obowiązku stawiania ławki nie ma. Możemy tę sprawę przedyskutować. Podobnie jak lokalizacje kolejnych koszy/ławek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żeby urzedas marudzil to szczyt Wszystkiego! Ale cóż jak widać nawet do zwykłych śmietnikow potrzeba debaty narodowej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moim skromnym zdaniem postawienie śmietnika to nie jest problem. Problemem jest jego regularne wypróżnianie.

To co, że na przystanku autobusowym Karczemki (w stronę Gdańska) śmietnik owszem stoi. Ale jest wiecznie pełen. Śmieci leżą dookoła niego nawet w promieniu metra. Do sprzątania dochodzi dopiero wtedy gdy wysyłam zdjęcia do ZTMu.
Niestety nie będziemy drugą Japonią:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oczywiście że trzeba opróżnić śmietniki, czyli trzeba oprócz śmietnikow zorganizować składkę na etat dla bezrobotnego. ...bo to takie trudne jest do zrobienia dla zdiz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A może mi ktoś powie gdzie na Karczemkach są śmietniki do segregacji śmieci. ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
skrzyżowanie ulic Jaśminy Stok i Storczykowa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
rownież dziękuję
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja także dziękuję. Dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry