Widok

Koszt makijazystki I fryzjerki

Wesele Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, chcialabym sie dowiedziec ile placicie za makijazystki slubny oraz uczesanie slubne I czy cena jest z dojazdem do domu czy nie. Tak w ramach rozeznania, bo nie wiem na jaki wydaje I trzeba sie przygotowac. I czy cena dla swiadtkowej/mamy czesaniej/ malowanej w tym samym miejscu jest taka sama jak dla panny mlodej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Fryzjer 80, makijaż 60. Ceny dla wszystkich były takie same. Pierwsze co rezygnowałam z usług gdy osoba odpisywała mi, że np. makijaż ślubny kosztuje 2x więcej niż wieczorowy. Nienawidzę takiego oszustwa.
Wszystkie ceny były z dojazdem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Lena, a kogo miałaś w takich cenach? Ja na razie robię rozeznanie i śpiewają mi 150/180zł za makijaż a fryzjerkę jedną znalazłam co dojeżdża i chce 140zł....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podaj maila to wyśle Ci numery do tych pań :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
60zł za makijaż w Trójmieście?!?! U kogo? Chyba jakiś żart i jakieś najtańsze kosmetyki albo podróby niewiadomego pochodzenia, chyba bym się na taki makijaż nie zdecydowała, bałabym się, że kosmetyki jakieś nieświeże czy coś. Korzystałam z różnych wizażystek i płaciłam 130-200zł, zależy chyba od doświadczenia osoby, która świadczy usługę i od kosmetyków, które używała.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2
Żartem to jest branie za makijaż ślubny takich pieniędzy o jakich pani pisze. Jasne, że interesuje mnie jakość kosmetyków i byle czego nie dałabym sobie nałożyć na twarz.
Kosmetyczka która profesjonalnie maluje osoby i nie bierze takich kosmicznych cen za makijaż szybko może zyskać klientki i dobrą renomę. To, że musi zaczynając pracę w makijażu wydać sporo pieniędzy na dobrej jakości kosmetyki nie interesuje klientkę. A nie oszukujmy się kilka makijaż i kasa się zwraca.
To jest tak jak robienie rzęs, te kępki i klej kosztują grosze a cena rzęs waha się w granicach 75-150zł i wzwyż i tutaj jawnie widać ile ceni się kosmetyczka, żeby je zrobić a ile tak naprawdę kosztują materiały.
Więc drogie Panie nie pozwólmy sobie wciskać przysłowiowego kitu, że makijaż musi aż tyle kosztować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Czy i ja mogę prosić namiary na Twoją makijazystke i fryzjerke? :)
moj mail agatka55@10g.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lena, chętnie spróbuję. Podaję maila: magdalena605@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiadomości wysłane :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poproszę również belle-du-jour@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cena makijażu to nie tylko jakość kosmetyków, ale ich zużycie, koszt dojazdu do klientki, doświadczenie, renoma, koszty prowadzenia firmy - zus, podatek. I tak działa w wielu zawodach. Rozumiem, że Pani u dentysty też bulwersuje się na wysokie ceny? Jak dla kogoś drogo - niech się sam maluje i ma problem rozwiązany.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja placilam 130zl rok temu za makijaz a za fryzjerke 30
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez osobiscie uwazam, ze za to, ze makijaz jest slubny cena od razu 2 razy wyzsza niz za wieczorowy. To samo z fryzjerem. I wydaje mi sie, ze to u nas w Polsce tylko takie ceny z kosmosu. Bylam pare razy na weselach zagranica, gdzie rowniez poszlam skorzystac z uslug fryzjera i makijazystki (normalnie do zakladu) i bylam w szoku, ze takie przystepne ceny - czytaj taniej niz w Trojmiescie. a do makijazu uzywane byly bardzo dobre kosmetyki i makijaz trzymal sie przez cala noc. Czy moglabym wiec prosic o namiary na Twoja makijazystke i fryzjerke girlguide22@hotmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U normalnej wizażystki makijaż ślubny kosztuje tyle samo co wieczorowy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja płaciłam 100 zł za fryzurę (bez próbnej), miałam tylko w dzień ślubu, pokazałam zdjęcie i na tej podstawie fryzjerki wyczarowały piękną fryzurę, makijaż w Douglasie (konieczność wcześniejszego umówienia się) koszt 70 zł ale za ta kwotę kupujesz kosmetyk - makijaż jest gratis:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
U mnie fryzura ślubna 150 zł, makijaż 100 zł z dojazdem do domu w dniu ślubu. Fryzura i makijaż próbny w tych samych cenach z własnym dojazdem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Makijaż wykonywany testerami w sklepie, które wszyscy macają. Wiem bo pracowałam w takim miejscu, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś rzeczywiście otrzymał od ~Lena namiary na usługodawców? Bo ja tylko bezczelną reklamę usług barmańskich. Słaby sposób na wyciąganie adresów e-mail i spamowanie nędzną reklamą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja dostałam od Leny namiary na usługodawców, więc napewno nie wyciąga adresów mailowych :)

A co do reklamy usług barmańskich to oczywiście też dostałam ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Drogie Panie, chciałabym objaśnić Paniom, dlaczego cena makijażu ślubnego jest i powinna być wyższa i na czym polega różnica pomiędzy makijażem ślubnym a wieczorowym. Otóż, makijaż ślubny to połączenie trzech rodzajów makijaży: dziennego, fotograficznego i wieczorowego. Makijaż ten musi wyglądać dobrze w świetle dziennym i nie powinien być przesadzony (raczej podkreśla się urodę delikatnie, bez fantazji typu brokaty , cyrkonie, kolory neonowe) , powinien wyglądać dobrze na fotografii, co to oznacza? powinien być wyraźny (oko obrysowane, konturowanie mocniejsze) kosmetyki użyte powinny być kosmetykami HD, współpracować z aparatem i kamerą , odbijać światło itd ; powinien wyglądać dobrze w świetle sztucznym czyli wieczorem. Wizażystka powinna umieć profesjonalnie połączyć te 3 techniki malowania. Dlatego właśnie cena tego makijażu jest wyższa i ma prawo być wyższa od makijażu wieczorowego ( przy wieczorowym można szaleć, mocne oko, brokaty, fantazyjne kreski, neony itp itd, kosmetyki mogą być mocno kryjące, ale nie muszą). Makijaż ślubny dodatkowo ZAWSZE powinien mieć odpowiednią bazę przedłużającą trwałość makijażu a także fixer w formie spray'u na koniec.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (60 odpowiedzi)

Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na sale/hotele/osrodki...

wieczór panieński (21 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry