Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Amatorska gra w koszykówkę. Chętnie pograłabym w koszykówkę, oczywiście amatorsko. Szukam chętnych ludzi...
~Asia
45

ostatnia odp. 15 dni temu

dodano: 1 lutego 2013

Szukam teamu Cześć! Mam na imię Wojtek, 22 lata, 180 cm wzrostu. Szukam teamu do grania...
~Wojtek
0

ostatnia odp. 30 dni temu

dodano: 24 marca 2017

Koszykówka łostowice Cześć Szukam chętnych którzy chcieliby dołączyć do naszej ekipy. Gramy w...
~Piotrek
0

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 marca 2017

Szukam ekipy do gry w kosza Chcialbym dolaczyc do grajacej ekipy. Jestem z Redy,ale gdynia/sopot...
~Jarek
0

dodano: 26 lutego 2017

Chetny do gry w kosza Jestem chetny do gry w kosza jako rozgrywajacy badz niski skrzydlowy. Chce...
~Bizon
0

dodano: 15 lutego 2017

Koszykówka jesień 2016 Witam Czy istnieje miejsce w trójmieście gdzie można po prostu wejść i nawet...
~Zbigniew Wodecki
4

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 30 października 2016

Szukamy chętnych do koszykówki Gramy od października do kwietnia na sali w chłodniczaku w Gdyni Grabowku na...
rafaello2010
2

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 11 października 2016

Zajęcia dla dzieci i młodzieży Sharks Basketball - [URL]http://www.gdyniasharks.pl[/URL] Mamy stały nabór...
~Sharks Basketball
0

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 19 grudnia 2016

szukamy chętnego do gry w kosza średnia wieku u nas ok. 40 lat poziom średni gramy na Chwarznie w...
~Artur
0

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 22 listopada 2016

Chętny do gry w kosza Wysoki, center lub silny skrzydłowy z doświadczeniem w grze w kosza w AZS i...
Moonspell79
1

dodano: 2 października 2016

KOSZYKÓWKA 2016/2017 Witam, Chciałabym dołączyć do amatorskiej drużyny grającej w koszykówkę,...
~kasia_kma
0

dodano: 21 listopada 2016

koszykówka dla dzieci Czy gdzieś na terenie Trójmiasta jest szkółka koszykówki dla chłopców od 6 lat?
Rauma7
2

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 18 maja 2016

Chętni do gry w koszykówkę Hej, Zbliża się sezon wiosenny. W związku z tym pytanko: czy byliby chętni...
~Remes
2

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 11 lutego 2016

Zaczynamy sezon w Gdańsku Sala do koszykówki jest w Gdańskim Liceum Autonomicznym przy ulicy Osiek....
~fabian
0

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 5 września 2016

Amatorsko Suchnino Hej szukam kogokolwiek - facetów, kobitek - wiek nie gra roli tylko chęci -...
~KiKa
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 20 lipca 2016

Koszykówka - szukam chętnych i sali Cześć,jestem w Gdańsku od niedawna i szukam możliwości gry w koszykówkę. Mam...
~Łukasz
5

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 maja 2015

Koszykówka Basket na Hali lub Boisku Witam, Chciałbym dołączyć do ekipy grającej w kosza na hali lub zebrać ekipę...
~Maciej
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 lutego 2016

Wynajęcie hali, gra w kosza. Nie lubisz spędzać czasu w domu siedząc i się nudząc? Masz w sobie dużo...
jbryant
50

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 grudnia 2012

Chętni do gry w koszykówkę Witam poszukuję osób chętnych do gry w koszykówkę. Najlepiej takich które już...
~Mateo
10

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 września 2015

Szukam męskiej drużyny do gry w kosza lub piłkę ręczną Gdynia/Sopot Witam, szukam jakiejś drużyny, chętnej do przyjęcia jednego zawodnika. Gdyby...
~Kiszney
0

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
717

144

wątków

do góry