Widok

Kradzież roweru z fotelikiem - Gdańsk Brzeźno

Rowery Brzeźno Temat dostępny też na forum:
Moi Drodzy!! W nocy ze środy na czwartek skradziono mi rower, do którego był przymocowany fotelik Cross. Czerwony pokrowiec, niebieski kolor. Rower miał 19 lat!!!, choć miesiąc temu wymieniłam w nim wszystkie ważniejsze częsci (linki hamulcowe, klocki, zebatki)Fotelik był duzy, wysoki zagłówek , w bdb stanie. Rower czerwony, damka, miał z tyłu bagażnik. błotnik z tyłu pekniety starszego typu. Z przodu mechanizm mocujący kosz. Bardzo prosze o pomoc.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taki dziadka Ci ukradli?Do czego to doszło,nawet złodzieje na psy schodzą;-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Myślę, że celem nie był rower, ale fotelik. Jednak po odcięciu zabezpieczenia wzięli i rower. Znałam kazde jego zadrapanie, ślepa na nim mogłam jeździć. Był mój. Ukradli mi go dranie!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt nie spytal, bo to nieważne, a bzdurnie sugerujące że ponosisz część winy (a przecież winien tylko złodziej, oby się pochorował)

ale linka/łancuch/ulok? piwnica/garaż/klatka schodowa/przed domem?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mylisz się. Oryginały są coraz droższe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ruszcie się ściganty bo ja mam za daleko. Może Basia masz jakieś foto?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie odpuszczaj złodziejowi i zgłoś kradzież na policję. Jak sprawdzą monitoring, a nóż znajdą winowajcę!
p.s. oczywiście podczas jazdy zwrócę uwagę na mijające rowery.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znowu to Brzeźno :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hejka, ukradli mi rower sprzed klatki. Był przypięty linką-jedną z grubszych. Sprawa zgłoszona na policji, niestety nie mam ani dowodu zakupu, ani paragonów . Koszyk , fotelik rowerowy, no i mój rower. Wstawiam zdjęcie. Wczoraj poszukiwałam wśród działek i pijackich skwerków, lasków, tych w Brzeźnie nie brakuje. Fiasko. Obdzwoniłam też pobliskie złomowce. Bedę dzwonić co dwa dni. Codziennie sprawdzam ogłoszenia, olx, trojmiasto, allegro. Nie byłam na rynku.
Wiecie co, Kochani jesteście, dzięki za wsparcie. Postanowiłam sama intensywnie szukać do 1,5 m-ca a potem powinnam już chyba sobie darować.
Jednocześnie bardzo Was proszę o solidne zabezpieczenia rowerów. Na policji moje zgłoszenie było już drugie. Również Brzeźno.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam mały problem ze wstawieniem zdjęcia , proszę o cierpliwość. Wkrótce wstawię zdjęcie roweru i fotelika.
.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to mój rowerek :(
https://lh6.googleusercontent.com/-0qSWO5BLC7c/VTpzVt71nFI/AAAAAAAAIng/PgvmhjJiDaU/w956-h714-no/rower%2BBasi.jpg
z takim fotelikiem
https://lh3.googleusercontent.com/-cuBaKqnpqc8/VTp0fFCb3cI/AAAAAAAAIno/ISkAMfIYeXs/w268-h470-no/krossCosy.png
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam rower prawie taki sam. Trzymam go na daczy (no bo to damka). Kupiłem go w Londynie za 25£. Rocznik 2000, angielski. Ma obłędny kolor fioletowy metalik. Jak nie znajdziesz, możemy pogadać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
angielski? kierownicę ma po prawej stronie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Prawie. Pytanie za 5 piw: czym się różnią rowery w wersji angielskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po złej stronie ma klamki od hebli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie możemy uznać odpowiedzi. Klamki są odwrotnie, ale w warunkach ruchu lewostronnego (który jest, jak wiedzą ci, co jeździli, naturalny i właściwy) jestt to strona dobra a nie zła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fotelik
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
WOW, gratulacje, rzadko komu udaje się tu tak fajnie wkleić fotkę.

Sam używam właśnie grubej linki. Uważam, że jak złodziej się uprze, pokona nawet ulock NY Kryptonite. Złodziei trza gonić, a nie zwalać na słabość zabezpieczeń. Mam nadzieję, że się znajdzie.

Częściej jeżdżę po Gdyni, jeśli złodziej wywlókł go w mój teren, też może wpaść.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Basia, drugie zgłoszenie, a co z monitoringiem policja sprawdzi?
Jak możesz rozwieś fotki po dzielnicy. Może się okazać, że ktoś kogoś widział, a i niech drań poczuje się zaszczuty i może gdzieś rower podrzuci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Monitoringu nie ma. żadnych kamer. Sprzed bloku zabrali. Ulotki sie drukują. Będę rozwieszać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Basiu, nie myślałem o monitoringu bloku tylko dzielnicy, przejścia, skrzyżowania, deptak jest kilka kamer. To pole do działania policji ....może warto podpowiedzieć, bo wiesz..............mało czasu mają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajne przekroje :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O co chodzi z przekrojem? Kradną stare i nowe modele?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj jakiś żartowniś zadzwonił do mnie z info, że to on mi zwinął rower. Nie był w stanie go dokładnie opisać, żądał pieniędzy. Jak czytasz te informację - to oddaj mi rower -zapłacę albo nie zawracaj d...y.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idź z tym na policję. Nawet jak nie ukradł to jest to próba wyłudzenia jeśli jest nachalny to jeszcze stalking.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie płać! najwyżej zapłać takiemu kajdankami na złodziejskich łapach!

jeśli ci, którzy stracili rowery w wyniku kradzieży zaczną ogłaszać, że zapłacą złodziejowi za oddanie roweru, to się zacznie mafia złodziei rowerów tworzyć, która zechce zarabiać na tym procederze. tak jak mafia samochodowa, która dzwoni do właściciela i proponuje mu oddanie samochodu w zamian za sporą kasę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety dla psów to jest "mienie o nieznacznej wartości"
tym bezkarniejsi byli by którzy by tak zaczęli działać taśmowo

a propos. wszystko już było. Szwejk kradł psy i wyłudzał znaleźne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Flann O`Brien "Trzeci policjant". Lektura obowiązkowa każdego rowerzysty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyżbyś sądził, że to nasi policjanci też osobiście kradną rowery? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No no, widzę, że jesteś co namniej trzydziestoprocentowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
'teoria atomowa' jest przereklamowana (ale ty, zgadł bym raczej ~50%?)

Natomiast wątek jest Basi. Jeśli ma jej pomóc, to nie wolno brnąć. Niestety, w realu nie wierzę że da się znaleźć raz skradziony i szybko nie znaleziony rower, choć akurat mi znaleziono i to w trakcie wyprawy. Ale to było w prawdziwszym kraju, z prawdziwszą milicją. Ech, jak bym chciał to uczucie przeżyć jeszcze raz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Złożyć się. Ten wyglada nawet lepiej. Gorzej z fotelikiem.
http://allegro.pl/rower-gorski-arkus-arizona-shimano-mtb-i5316018324.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

do góry