Widok

Kredyty na mieszkanie

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Hey powidzcie mi czy korzystaliście z usług pośredników kredytowych jeżeli tak to jakich polecacie a jakich nie. Chodzenie po bankach to strata czasu każdy z nich twierdzi ze jest najlepszy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam

może Pan do mnie zadzwonic, Home Broker z Wrzeszcza,
667 023 869

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14
Ja korzystałam z doradcy, którego polecił mi developer i jestem zadowolona. Kredyt dostałam jaki chciałam na dobrych warunkach, wszystko wyjaśniono mi łopatologicznie:)

Myślę, że najlepiej jeśli popytasz "żywych" znajomych, takie polecenie zawsze jest pewniejsze niż forumowe:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Home Broker omijałabym z daleka. Dużo wydają na reklamę, ale mało dbają o klienta i jego rzeczywiste potrzeby.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kredyt mieszkaniowy Open Finance
Zobacz szczegóły
bezpłatne porównanie ponad 200 ofert bankowych
dopasujesz ratę kredytu do swoich możliwości
atrakcyjne oprocentowanie
pomoc w załatwieniu formalności
http://m_finanse.systempartnerski.pl/openfinance/mieszkaniowe.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Witam. Jestem posrednikiem w obrocie nieruchomosciami i tez kredytowym.
Dzialam 20 lat na rynku i nie chce mi sie wciskac polskich liter-sorry i krew mni zalewa jak czytam czesc wpisow ludzi zauroczonych netem.
Bedac specjalstą sam mam problemy w oddzieleniu ziarna od plew. Open jest ok, open jest be, masakra -gdzie tu informacja? Internet jest jużśmieciem.. miejscem gdzie nie uzyskasz info tylko potwirdzenie swojego pomyslu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam open finance
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
Witam serdecznie. Pracuję jako doradca kredytowy w znanej firmie doradztwa finansowego. Chętnie pomogę wszystkim zainteresowanym uzyskać kredyty na Wasze wymarzone mieszkanka na najlepszych na rynku warunkach. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 723-189-869
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Tritum. Małe i może dlatego dbają o klienta.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie polecam open finance. Ludzie niekompetentni, duża rotacja wśród pracowników. Facet nie powiedział nam dokładnie co mamy przynieść za dokumenty, itp, przez niego wszystko się strasznie przeciąga. Lepiej samodzielnie się przjeść bo bankach
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak samo jest z OVB po prostu porażka :)

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Omijaj posrednikow szerokim lukiem,zarabiaja na nas dobre pieniadze.My wlasnie jestesmy w trakcie zalatwiania kredytu w sumie to juz koncowka.Zaszlam do 3 bankow i wybralam najlepszy,a do tego Pania ktora jest poprostu stworzona do takiej pracy:)W cigu tyg. dostalismy odpowiedz od analityka o pozytywnej decyzji,dostarczylismy reszte dokumentow,jutro wycene rzeczoznawcy i moge juz myslec o swietach w moim m-2:)pani krok po kroku mowi jakie nalezy dostarczyc dokumenty,jest w stalym kontakcie,bynajmniej my jestesmy mega zadowoleni:)Zycze powodzenia:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja z czystym sumieniem moge polecic Open Finance, na Grunwaldzkiej- jako,ze nie moglam latac sama po bankach, skusilam sie na nich i nie narzekam. Wszystko sprawnie, szybko, wytlumaczone' jak krowie na rowie', doradca wszytskim sie zajal, ja tylko przynioslam dokumenty. Wiem, ze wszystko zalezy od czlowieka- ja polecam pana Jakuba.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
czy to w ogóle ma sens - zmieniać Rodzinę na swoim na mieszkanie dla młodych: http://wwww.budnews.tv/pl/216,13,1622,w_wiekszosci_powiatow_nie_bedzie_czego_kupowac.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram - żadnych pośredników. Najlepiej pochodzić, podzwonić po bankach i wybrać najlepszą ofertę. Nikt się lepiej nie zatroszczy o Twoje interesy niż Ty sam. My najpierw sami wybraliśmy sobie bank, ale niestety daliśmy się namówić na usługi takiego "doradcy". Przez niego prawie straciliśmy dość wysoki zadatek i połowę zapłaty agencji pośrednictwa (bo nie poinforował nas, że mamy dostarczyć jakieś dokumenty do banku i minął termin podpisania umowy ostatecznej). W końcu wzięliśmy kredyt tam, gdzie na samym początku chcieliśmy (bo dostaliśmy najlepsze warunki) i formalności dokończyliśmy sami, tylko niestety nasz "wspaniały" doradca złożył dokumenty w oddziale położonym 30 km od nas... i wiele razy musieliśmy się stawiać tam osobiście.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Popieram przedmówcow - załatwiałem raz przez Open Finanse, a teraz samemu. Lepiej samemu. Minusy: spędzisz więcej czasu bo trzeba iśc w ze trzy wytypowane miejsca. Plusy: dostaniesz pełną informację na temat *aktualnej* oferty banku wraz ze wszystkimi możliwymi opcjami i ich kosztami. Dość powiedzieć że w każdym banku zeszło mi blisko godzinę, żeby wybrać ofertę najbardziej mi pasującą (przy cross-seliingu opcji jest multum). Ale co z tego że tracisz parę godzin jak zyskac można tysiące?

Co więcej mogłem od razu pogadać z osobą która będzie to faktycznie prowadzić przynajmniej częściowo po stronie banku, więc widziałem czy sprawa pójdzie sprawnie czy nie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie racja, bo nikt lepiej nie zatroszczy się o ciebie niż ty sam.
Z drugiej strony, jak ktoś nie ma zielonego pojęcia o kredytach hipotecznych to idzie do pośrednika - najlepiej licencjonowanego, który odpowiada za swoje decyzje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odwiedziliśmy paru doradców, każdy z nich wyliczył nam inną zdolność w tym samym banku, w samym oddziale jeszcze inna kwota Oo Nie mam pojęcia od czego to zależy ale rozbieżność od 40 do 140 tys to trochę dużo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
edi na pośredników finansowych uważaj. Często polecają banki nie te najkorzystniejsze dla klienta, ale takie z których mają najwięcej prowizji. Przejdź się po kilku najbardziej wiarygodnyh Bankach (np. PKO BP SA, PeKaO SA, Kredyt Bank, Milenium, BGŻ, ...) . A zapewnienia, że każdy się chwali to norma. Dostaniesz wydruki ile kredytu, jakie raty, jaka marża, ile odsetek spłacisz i sam zdecydujesz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze miesiac temu pracowalam jako doradca kredytowy, na wlasne oczy widzialam i godnych zaufania i takich do ktorych nigdy bym sie nie zglosila. prawda jest taka ze zalezy na kogo sie trafi- jedni maja sumienie i nie dzialaja na szkode klientow a inni dbaja o wlasne tylki. a co do wizyt w bankach to wydaje mi sie ze nie do konca jest prawda ze lepiej samemu pojsc i sprawdzic- pracownicy bankow tez czesto sa niekompetentni i wiedze maja mniejsza niz taki posrednik, obiecuja zlote gory a potem okazuje sie ze kredytu dany osobnik nie dostanie. pracownicy bankow tez maja prowizje od kredytow i wciskaja swoje oferty niekoniecznie najlepsze. i nieprawda jest ze to klienci placa za prowizje posrednika- placi bank i tu i tu oferta jest taka sama. ja sama korzystalam dwukrotnie z uslug posrednika przy kredycie hipotecznym- pierwszy raz bylam niezadowolona- kredyt strasznie drogi. za drugim razem poszlismy do bankow- w zadnym nie chcieli dac nam kredytu bo zdolnosc nie wychodzila wiec chcac nie chcac zglosilismy sie znowu do tego samego biura z tym ze do innej osoby. nasz kredyt byl bardzo problematyczny i o wlos sie udalo ale sami nic bysmy nie wskorali. ja mam to szczescie ze krotko bo krotko ale pracowalam w takiej firmie i wiem do kogo bym sie zglosila w razie potrzeby a kogo powinnam unikac
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
mazab a kogo możesz polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie chcę na forum pisać więc jakbyś była zainteresowana to mogę przesłać namiary na maila ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A potem zrobisz 3 zapytania, 3 negaty i możesz pomarzyć przez kilka lat o kredycie bo Ci skoring przez własną głupotę się obniżył:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie dawno brałam i moim zdanie jeden bank ma najkorzystniejsze warunki i bez prowizji. Bank na P.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to czy dany bank ma korzystne warunki czy nie zależy też od indywidualnej sytuacji kredytobiorcy, np. czy ma to być 100% LTV czy ma się wkład własny, jeden bank ma najlepsze oferty na 100% a drugi z wkładem własnym, dlatego nie można powiedzieć że taki i taki bank jest najlepszy ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja teraz wzięłam kredyt hipoteczny, załatwiałam przez pośredniczkę z polecenia, dziewczyna działająca niezależnie (nie żadne Open Finance ani tym podobne), my tylko dostarczyliśmy dokumenty ona wszystko za nas powypełniała, informowała o wszystkim na bieżąco,

decyzję dostaliśmy w 2 tygodnie, oprocentowanie 5,16% przy 40% wkładu własnego, ja na działalności a mąż na etacie, kredyt nam uruchomili jeszcze tego samego dnia co wniosek - bank ING

jesteśmy bardzo zadowoleni i wiem że jakbyśmy załatwiali wszystko sami to mielibyśmy dużo więcej latania i nie poszło by tak sprawnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kredyt hipoteczny Doradcy24
finansujemy wszystkie nieruchomości
porównanie najlepszych kredytów w jednym miejscu
bezpłatna opieka Doradcy Finansowego
pomoc przy załatwianiu formalności
http://m_finanse.systempartnerski.pl/kredyty_mieszkaniowe.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
z tymi doradcami jest różnie, chcieliśmy wziąć kredyt hipoteczny mieliśmy doradców: jeden znalazł nam najdroższy kredyt, chcieliśmy się załapać na RnS to taki był koszt kredytu, że lepiej opłacało nam się wziąć kredyt bez RnS w innym banku,drugi doradca rozmawiał z nami na spotkaniach wypełniliśmy dokumenty i później znikł;/, także średnio miłe mam doświadczenia;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłem akurat mile zaskoczony z usług z your finance z Gdańska Oliwy z ul. Czyżewskiego. Właścicielem jest młody ogarnięty koleś, który najpierw zadał mi milion pytań i dopiero na tej podstawie przedstawił mi kilka możliwości. Chodziłem najpierw sam po bankach ale każdy do mnie mówił takim językiem, że nic z tego nie skumałem. Trafiłem do tej firmy przez moją koleżankę, której załatwili kredyt i też jest mega zadowolona także tą firmę mogę szczerze polecić. Kredyt ogarnięty w 2 tygodnie, listę dokumentów dostałem od razu po pierwszym spotkaniu i jestem szczęśliwym posiadaczem mojego wymarzonego mieszkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
to zazdroszczę bo jak pisałem byłem mocno rozczarowany ;/też było miliony pytać i to rozumiem, ale później NIC, KONIEC, CISZA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My sprzedaliśmy stare mieszkanie, potem kupiliśmy nowe od Ganta i wzieliśmy kredyt by móc je urządzić, więc nie był tak wielki jak kredyt na całe mieszkanie, którego uniknęliśmy, dlatego nie było problemu z jego uzyskaniem w Kredyt Banku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
fajnie, no my musimy brać kredyt na całe mieszkanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Samemu chodząc po bankach i sprawdzając swoją zdolność w każdym z nich zostawiasz ślad w BIKu i można sobie tę zdolość obniżyć w ten sposób, a nawet zostać posądzonym o wyłudzanie. Mogę polecić mojego znajomego doradcę, który na podstawie kilku informacji wybiera konkretny bank, z najbardziej optymalną ofertą. Dla zainteresowanych podam mój numer tel: 506 942 561.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
ale nie trzeba przecież wysyłać zapytań o zdolność tylko dokładnie wypytać o warunki, ile marża, jaka prowizja, ile za wcześniejszą spłatę itp. poprosić aby wyliczyli zdolność na swoich kalkulatorach, w domu przeanalizować, wybrać najlepsze i wrócić żeby wnioski złożyć- to dopiero jest zapytanie odnotowane w biku, i jakie wyłudzanie? jak ktoś chce to sobie może składać wnioski cały czas i ma do tego prawo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my poszlismy sami do jednego banku,pierw dowiedziec sie o warunki,potem złożyc zapytanie, decyzje mielismy w ciagu 2 godzin, potem reszta dokumentow, zeczoznawca,i po wizycie zeczoznawcy w 2 dni umowa, warunki ok marza obnizona o 2pp bez prowizji kredyt na 100% plus 30 tys w gotowce wszystko ostatecznie zamkniete w 2 tyg :) bank pekao sa aaa oprocentowanie do czasu zalożenia hipotek i wpisow w kw 6,1 pozniej 5,1 kredyt złotówkowy,wiec myslę ze warunki super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
podobno teraz dobrą opcją stał się leasing domów, zwłaszcza przez te durne przepisy kredytowe... no ja już na ten temat nieco czytałem, wiem, że zajmuje się tym m.in. firma Alians, która akurat jest z Trójmiasta
wg mnie trzeba szukać tanich rozwiązań, bo inaczej pójdziemy z torbami totalnie -.-'
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam namiarów na dobrego rzeczoznawce z Gdańska ktory jest godny polecenia ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam mojego znajomego rzeczoznawcę
Zawsze solidnie i na czas :) a do tego w dobrych cenach
Grzegorz Król
691 836 181
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja polecam firmę YOUR SERVICE.Pan Karol bardzo kompetentna osoba ,mocno zaangażowana w sprawę, której się podejmuje, pomógł mi błyskawicznie wybrać właściwy bank i rozwiązał problem. POLECAM Pana Karola tel. 58 765- 2-29
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,
Jestem doradcą kredytowym specjalizującym się w kredytach mieszkaniowych. W ofercie mam większość banków, w tym również te które udzielają kredytów z dopłatą MDM. Zachęcam do kontaktu 730 015 966
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystałam z doradcy finansowego przy kredycie hipotecznym i jestem bardzo zadowolona. Załatwia wszelkie formalności, także wiele zaoszczędzonych nerwów...

http://www.michal-mazur.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja ostatnio kupiłam wymarzone mieszkanie od https://heweltdeweloper.pl/. Kwestiami kredytowymi kompleksowo zajął się Pan, który jest doradcą kredytowym właśnie u wymienionego wyżej dewelopera. Cały proces przebiegł szybko i sprawie. I przede wszystkim, co było dla mnie najważniejsze - bez stresu. Więc jeśli szukasz mieszkania ale przerażają Cię formalności zgłoś się do nich. Przy okazji polecam cała inwestycja jest bardzo przemyślana i stworzona z myślą o przyszłych mieszkańcach. Teraz też warto skorzystać z tego programu bezpieczny kredyt 2%.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pośrednicy i zarządcy

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

tytuł: czy muszę podpisać umowę z pośrednikiem? (93 odpowiedzi)

witam, mam pytanie dotyczące podpisania umowy z pośrednikiem nieruchomości: znalazłem...

do góry