Widok

Krem po 30-ce

Witam,
Powoli zbliżam się do 30-tki i zaczynam zastanawiać się jaki krem do twarzy powinnam wybrać. Proszę o radę. Jeśli jesteście zadowolone ze swoich kremów to piszcie. Dzięki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aqua - Gelee biotherm i naturalny olej arganowy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A na codzień jaki uzywasz na dzień i na noc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja chwalę sobie serum z witaminą C Synchrovit, a na to krem nawilżający. Fajnie sprawdza się też żel z kwasem azelainowym Sesderma, na to również krem nawilżający (np. Isis Pharma Sensylia24, albo Cetaphil MD, albo Vichy Aqualia Thermal konsystencja lekka). Używam ich na noc, naprzemiennie. Wszystkie produkty kupuję w aptece internetowej. Na dzień nie stosuję kremu, tylko bazę pod podkład z filtrem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Od roku używam kremu arganowego z opuncją figową firmy Arganisme. Jestem mega zadowolona, mam suchą skórę, a on delikatnie nawilża i wygładza. Widzę też, że coraz bardziej widoczne były moje zmarszczki przy oczach i między nosem, a kącikami ust. Od kiedy go stosuję są jakby mniej widoczne. Poza tym zawiera naturalny olej arganowy, a zależy mi na stosowaniu w miarę możliwości kosmetyków naturalnych. Asik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Moda i uroda

Dobrej jakości ubrania (20 odpowiedzi)

Chciałabym poznać wasze zdanie dotyczące dobrej jakości ubrań (i mam tu na myśli...

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

Porost włosów (77 odpowiedzi)

Hej. Stosujecie jakies tabletki na porost włosów ? Ja ostatnio zaczęłam zażywać ProHair. I jak na...

do góry