Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
trudno nazwac to masazem wątek zamknięty ponad miesiac temu, poszedlem na masaz do tego ,,szumnie nazwanego salonem,,,...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

Nie polecam! wątek zamknięty Kupując kupon na strzyżenie nigdy się nie spodziewałam, że zostanę tak...
~Rozczarowana
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

TRAGEDIA!!!! nigdy więcej..... wątek zamknięty kupiłam kupon na manicure. umówiłam się z Panią na konkretny dzień i godzinę,...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 stycznia 2015

Brak odpowiedniego podejścia do klienta wątek zamknięty Chciałam skorzystać z grupona, na szczęście nie doszło do realizacji, gdyż...
~Katherine
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 grudnia 2014

UWAGA NA DŁUGIE WŁOSY !!!!!!!!!!! TNIE BEZWZGLĘDNIE! wątek zamknięty poszłam z długimi włosami,sięgały za łopatki! a wyszłam z włosami do...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2014

jedna wielka tragedia wątek zamknięty zakupiłam kupon na strzyżenie u tej pani, po wejściu do salonu się...
~kasiakasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lipca 2014

FATALNY PSEUDO-FRYZJER. UNIKAĆ!!! wątek zamknięty Kobieta kompletnie nie zna się na fryzjerstwie. Tnie jak leci, nie patrzy czy...
~Ofiara koszmarnego fryzjera
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lipca 2014

nie polecam wątek zamknięty Wnętrze salonu straszne, właścicielka nie wygląda jak fryzjerka, jest...
~stokrotka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2014

UWAGA BO NISZCZY WŁOSY!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Jednym słowem KOSZMAR. Wstydze się z domu wyjść z tym, co mam na głowie....
~ODRADZAM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lutego 2014

Nawet zadowolona wątek zamknięty Gdyby nie godzinne opóźnienie i rozmowy przez telefon, to by było OK. CO do...
~MMM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

TO FRYZJER z doswiadczeniem CZY JAKIS ZART????!!!!! wątek zamknięty To co przeżyłam w zwiazku z wizytą u tego fryzjera,to po prostu jakis żart....
~KOSZMAR NA GŁOWIE
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lutego 2014

fatalnie wątek zamknięty Z kobietą zero kontaktu. Kupiłam kupon z grupera i najpierw przez trzy dni...
~Joanna
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2014

ODRADZAM!!! wątek zamknięty Fryzjerka, pani po 60, przemądrzała, niemiła. Wiedziała lepiej, czego chcę i...
~Niezadowolona!
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 stycznia 2014

nie polecam wątek zamknięty nie polecam tego salonu. Zaczynając od tego że jest brudny, a po podłodze i w...
~wan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

GODNIE-POLECAM; wątek zamknięty WSZYSTKO44POLECAM -GODNIE CHODZE JUZ 20 LAT I NIGDZIE BYM NIE POSZEDL BO...
~STALY- KLIJENT-
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 października 2013

FRYZJERSTWO I MASAZE I KOSMETYKA wątek zamknięty JESTEM STALYM KLIJENTEM OD 20 LAT ,CENIE SOBIE WSZYSTKIE USLUGI W TYM...
~JAREK
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry