Widok

Kto pomoże zacząć bieganie? :) [Gdynia]

Bieganie Temat dostępny też na forum:
hej!
piszę z chyba nietypową prośbą - pytaniem :)
ostatnimi czasy, pod wpływaem wielu znajomych zaczęłam się interesować bieganiem, tzn. chciałabym tez spróbować! Tyle, że nie mam o tym zielonego pojęcia. Gdzie mogę "uderzyć" o pomoc w przygotowaniach, zakupie potrzebnych ubrań itd? Czy sa tacy ludzie, którzy mogą na początku mnie poprowadzić? Jak i gdzie ich szukac? Mogłabym poprosić kogos ze znajomych, jednak ktos obcy chyba bardziej mnie zmotywuje do działania. Nie wiem też gdzie biegać jak biegać. A coraz bardziej chciałabym spróbować swoich sił :) mam nadzieje że w jakiś sposób jesteście w stanie mi pomóc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pamiętaj najważniejsze w bieganiu są dobre słuchawki do MP3;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
liczyłam na trochę inne wsparcie, ale doceniam :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak na obecną mroźną pogodę 120zł ocieplane leginsy 150zł kurtka biegowa buty 100-200zł stanik biegowy kilkadziesiąt zł czapka 15zł i jeszcze rękawiczki biegowe
polecam decathlon w Rumi
mieszkasz na działkach leśnych to idealnie, 10 minut truchtem i jesteś na bulwarze, gdzie we wtorki i czwartki o 19:00 zbiera się grupa biegamyrazem.pl (również dziewczyny!)
Zapraszam do dołączenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez chce zaczac gdzies po gdyni. Do 15 stego marca mam cale dnie wiec sie dopasuje. 698245930 to moj nr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wtorki i czwartki o 19:00 na bulwarze, grupa biegamyrazem.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez chcial bum zaczac ale nie ma z Kim.Jestem z Grabowka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również jestem z Grabówka. Aktualne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Działki Leśne

Apartamenty Wolności (7 odpowiedzi)

Apartamenty Wolności, zlokalizowane pomiędzy Śródmieściem Gdyni i Trójmiejskim Parkiem...

do góry