Widok

Kto zrobi porządek z patologią

Przeróbka Temat dostępny też na forum:
znowu całonocne hałasy,policja wie,urząd miasta wie ,nawet Pan Prezydent wie co dzieje się na Przeróbce,ale nikt nie robi porządku z całonocnym zakłócaniem spokoju.Krzyki ,wyzwiska,wulgaryzmy,pewna mamuśka ze swoim synalkiem kryminalistą popijają i drą geby że spać nie można.Wywieście tą patologie gdzieś na zadupie,bo inni chą spac,a w policji pracuje kolezanka kryminalisty-tak się chwali- i kumoterstwo kto dzwonił itp...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
wielu patoli chwali sie ze ma znajomych na policji, no ale może w patologicznych kręgach zakładanie obrączek na nadgarstki to oznaka przyjaźni.. wiec ja bym sie nie sugerował tym co kozaczki pierdziela.. ich psychika jest dość obciążona ;( piwo, zioło, wódka, zioło, winko, ściecha.. ;) no kto by to wytrzymał ;)))... ja myślę tak : POSŁAĆ PROF. GLINSKIEGO, ON JEST LEKIEM NA CAŁE ZŁO HAHAHAHAH
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
człowieku co Ty piszesz,nie mieszkasz z patologią,nie widziałeś pijanych w szale pijackim to się nie wtracaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sie nie wtrącam... Tylko do kogo ludzie macie pretensje??? Jest taki nr. 997.. I dzwonic, dzwonić az do znudzenia dzwonić i tyle! A skoro jest jak jest to widać większości mieszkańców nie obchodzi co sie dzieję pod ich oknami..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

do góry