Widok

Którą fotobudkę z Trójmiasta wybrać?

Wesele bez ogłoszeń Wesele Temat dostępny też na forum:
Czym się kierować przy wyborze fotobudki?
Firmy przeganiają się w teorii, ale jak jest w praktyce?
Macie doświadczenia z wybranymi firmami?
Miałyście takie urządzenie na swoim weselu, lub innym przyjęciu?
Czy któraś z firm nie zrealizowała warunków umowy, nie obsługiwała gości, lub wg nikt przy niej nie stał?
Czy są fotobudki, które obsługują wesela plenerowe i wystawiają się "pod chmurką"?
No i to co najważniejsze! Kontakt. Są firmy, z którymi wszelkie ustalenia płyną jak krew z nosa, a to bez wątpienia wiele mówi o dalszej współpracy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja moge polecić Fotobudkę MediaBox https://web.facebook.com/fotobudkamediabox/?fref=ts
Byli w weselu moich znajomych i tak nam się spodobali, miła i profesjonalna obsługa i bardzo dobra jakość zdjęć, że wzieliśmy ich na swoje wesele.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16
A jak wyglądała ta budka? Zależy nam na tym by nie wyglądała jak ta oklejona wszystkim co nie związane z klimatem wesela, a ta tak wygląda.
Najlepiej by ładnie wyglądała na udekorowanej sali w kolorach ecru, bieli, pudrowego różu-coś jasnego. Ma ona stać przez 3-4 godziny przy parkiecie, więc będzie się pojawiać na zdjęciach od fotografa, lub filmie-dlatego to dla mnie ważne.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
My stworzyliśmy sobie dość ryzykowną sytuacje, ponieważ od tak z wyszukiwarki wybraliśmy wolną budke. Podpisaliśmy umowę i spokój. Spokój do pierwszego wesela, na którym byliśmy gośćmi i była budka. Wtedy dotarło, że są też marne firmy. Pan operator stał przez dwie godziny z rączkami w kieszeniach. Gdy pojawiał się kamerzysta, to Pan zmieniał pozę i krzyżował ręce na klacie co widać na filmie. Kilka gadżetów niskiej jakości i już. Przyjaciółka zamówiła spersonalizowaną księgę gości, którą goście prowadzili sami. Mazaki przebijały na sąsiedniej stronie i były brzydkie mazy. Krótko pisząc zapłaciła nie małe pieniądze i otrzymała w zamian masę nerwów. My mieliśmy więcej szczęścia niż rozumu, bo mieli sporo gadżetów, masek, była Pani od księgi, Pan od budki, który sprzątał akcesoria po każdej sesji. Księga gości była zwyczajnie śliczna. Co do kontaktu, to podzwoń i zwróć uwagę jak się z poszczególnymi osobami rozmawia. To bardzo dużo mówi, czy zna się na swojej usłudze. Przede wszystkim nie bój się pytać. My nawet opinii nie czytaliśmy : P
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ok, a ile im zajęło rozstawienie? Czy może budka stała już jak wchodziliście na sale?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
No chyba nie sądzisz, że liczyłam im czas :P Przeżyjesz swój ślub, to zobaczysz jak szybko godziny lecą.
Gdy przyjechali, to się złapałam za głowę, że to już ta godzina.
Tyle co pamiętam, to że rozstawiali się za parawanem.
Panie Crazy-Tragiczna reklama MediaBox. Ile Pan za to dostaje?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
CZyli ryzyko istnieje. Możesz podesłać kontakt do tej firmy co miałaś?
Dosyć pilne, bo czasu coraz mniej, a czasu na eksperymenty i weryfikacje też brak... Podeślij proszę na maila, bo tutaj zostaniesz zlinczowana za reklamę :P
olastankiewicz646@wp.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poprowadziłem w tym roku kilka wesel z foto budką i było 5 różnych Firm.

Najlepszą z 5 firm okazała się MIEDIABOX POLSKA - Super jakość zdjęć - Pełen profesjonalizm , uśmiechy na twarzy obsługujących i podejście do gości niesamowite.
Czapek , Masek i innych przebieranek mają 2-3 pudła , jest tego tyle że można przebrać wszystkich gości weselnych.

Polecam ale nie wiem czy znajdziecie termin na rok 2017 :)

Pozdrawiam serdecznie Ekipę MEDIA BOX POLSKA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 25
No reklama kiepska i perfidna...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Po raz pierwszy z budką miałam do czynienia na moim własnym weselu 27 sierpnia br.

Dziś mija 37 dni od mojego wesela a pamiątka w postaci albumu ze zdjęciami jest, hmm nie wiem gdzie bowiem Kapitan budka nie wywiązuje się z podstawowych postanowień umowy. Do dnia dzisiejszego nie ma dostępnej galerii on-line. Animatorzy przez cały czas najmu sprzętu powinni być na miejscu, powinni właśnie pełnić rolę ANIMATORÓW w przypadku tej firmy możecie o tym zapomnieć ponieważ Panowie wyłącznie zamontowali sprzęt i ulotnili się na zewnątrz i tak spędzili prawie 3 godziny paląc papierosy. Gdy wielokrotnie statyw z tłem przewracał się (budka stała na sali weselnej gdzie goście się bawili), goście i mój mąż sami musieli go na nowo ustawiać, bo Panów nie było. Wiadomo statyw należy umiejętnie ustawić by na zdjęciach było tło a nie ściana na sali. Należy także zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa, gdyby statyw spadł na dziecko to zapewne konieczna byłaby wizyta na pogotowiu!

W umowie był także zapis o nieograniczonej ilości odbitek jednego zdjęcia. Ale Panowie nastawili budkę na wydruk 2 pasków. Zmiana ilości drukowanych pasków możliwa jest wyłącznie wewnątrz z pozycji budki, zatem wiadomo, że ani ja ani moi goście nie będą sami nic zmieniać, bo nie znamy się na tym. Znikoma ilość rekwizytów i zbyt krótki czas między zdjęciami, nie było możliwości na zmianę rekwizytów. Gdyby Panowie pełniący rolę animatorów byli by na miejscu być może taka sytuacja nie miałaby miejsca.

Najgorsze jest podejście właścicieli budki, którzy mimo naszych skarg i pism sami nie poczuwali się do naprawy szkody. Dziesiątki e-maili oraz wielokrotne telefony, sprawiły, że Kapitan Budka zdecydował się wysłać pendrive ze zdjęciami, wydrukuje połowę zdjęć wykonanych podczas wesela (sam wedle własnego uznania wybierze zdjęcia) dostaniemy też podobno album. Ale na to muszę jeszcze poczekać.

Moja ocena dla Nich w skali 1 do 10 to 2 dobrze że w ogóle przyjechali.

Nie polecam.
http://kapitanbudka.pl/
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli spisaliście umowę, to szoruj do prawnika. Po raz drugi wesela raczej nie zrobisz. I tak jesteś stratna o tą księge, bo nawet jak wkleją zdjęcia, to goście się już nie wpiszą.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niezły numer. Zdarzały się też takie cyrki z orkiestrami, kamerzystami...Wszędzie można się natknąć na "specjalistów".
Dlatego trzeba czytać komentarze!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spokojnie, podobno upadają. Raczej nikt już się nie natnie :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może spróbuj całej foto-stacji , eleganckiej ścianki ślubnej. To coś nowego i doda szyku.
http://www.celebritywall.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13
A gdzie tu zabawa?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bardzo zachwalam wszędzie firmę, która była u nas na weselu. Chłopaki z Kartuz, niezmanierowani, punktualni, uśmiechnięci, dużo gadżetów, fajne tła zdjęciowe i szybki wydruk zdjęć na weselu.Całość zdjęć otrzymaliśmy bardzo szybko. Warto, już kilka osób z naszego wesela korzystało z ich usług. Polecam fotobalanga.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13
Poszukiwana konkretna firma, lecz za dużo informacji nie mam. Damsko-męska obsługa w czarnych i czerwonych koszulkach polo z białym okrągłym logo z przodu.
Ktoś ich miał, lub zna i może dać kontakt?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o tą firmę: http://www.fotobudeczki.pl to z własnego doświadczenia szczerze polecam :)
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak, tak, ale z jedną różnicą. Byli dwaj Panowie, ale jeden w czarnej koszulce, drugi w czerwonej z okrągłym logo z przodu. Tak, to oni. Przecież są na fotkach na fb :p
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
O to chodziło. Ślicznie dziękuję ;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Haa.. Miałam ich. Dwóch Panów. Czyli znani i lubiani w 3 city.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dziękujemy za słowo uznania!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
lookpeersphoto może.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak bylam na weselu to byla budka od fotobudki troj czy 3miasto ,nie wiem, nie pamietam dokladnie. Fajnie to dwie dziewczyny obslugiwaly
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
http://www.fotobudkitrojmiasto.pl ? O to chodziło?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Możemy zapewnić profesjonalne podejście, miłą atmosferę oraz rabaty. djgdansk.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
W ofercie:

nielimitowana ilość zdjęć

skrzynia z gadżetami

personalizacja odbitki

2 odbitki w formie pasków---->Dzięki wielkie. O tym pisała użytkowniczka Marysia.
"W umowie był także zapis o nieograniczonej ilości odbitek jednego zdjęcia. Ale Panowie nastawili budkę na wydruk 2 pasków. Zmiana ilości drukowanych pasków możliwa jest wyłącznie wewnątrz z pozycji budki..."
Plus dla Was, że otwarcie piszecie o ilości kopii.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
POLECAM

https://www.facebook.com/PageLookPeersPhoto/?fref=ts

są najlepsi :)
Super obsługa, wysoka jakość zdjęć. PEŁEN PROFESJONALIZM
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękujemy! :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zweryfikujemy za ponad miesiąc :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ja skorzystam z okazji skoro udziela się tutaj firma :D
Szanowni Państwo Fotobudeczki.

Mamy podpisaną umowę z fotobudką, ale oni nie za bardzo są nam w stanie zasugerować o której najlepiej będzie wstawić i uruchomić fotobudke. Prosiliśmy by pozostawić to pole wolne w umowie, bo zwyczajnie nie chcieliśmy na szybko decydowac i później mieć budki podczas podziękowań.
O której najlepiej wstawić fotobudke?
Wstawić ją na sali, czy poza salą gdzieś w kącie?
z góry dziękuję!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Optymalnie 1,5-2 godziny po wejściu gości na sale. Dajcie Państwo czas gościom na zjedzenie, oraz ... rozkręcenie się.
Jeśli chodzi o miejsce ustawienia fotobudki... Jeśli sala jest spora, to można ustawić budkę w narożniku sali-grunt, by nie kolidowała z parkietem. Jeśli jest poza salą jakaś salka, spory korytarz, etc. to śmiało proszę rozstawić tam budke. Grunt, żeby firma współgrała z osobą "z mikrofonem", ponieważ to właśnie ta osoba będzie kierowała gości do fotobudki. Szczerze przyznam, że my osobiście wolimy być poza salą. Daje to nam możliwość na rozłożenie gości w czasie.
W razie chęci uzyskania odpowiedzi na różnego rodzaju zagadnienia związane z fotobudkami zapraszam do kontaktu telefonicznego, lub poprzez formularz kontaktowy na ponieważ temat ten został stworzony w innym celu :-)

www.fotobudeczki.pl
791-156-572

Pozdrawiam,
Piotr Banaszkiewicz
LookPeersPhoto
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Śródmieście

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

Wolny czas - co robicie? (51 odpowiedzi)

Co robicie najczęściej jak macie trochę wolnego czasu?

Marina Office (4 odpowiedzi)

Biurowce powstaną w Śródmieściu Gdyni. Jest stąd blisko nie tylko do instytucji miejskich i tych...

do góry