Widok

Ku przestrodze!! tabletki MEIZITANG

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Kochani!! Ok roku temu brałam tabletki na odchudzanie MEIZITANG.
Poleciła mi je znajoma fryzjerka, która sama je stosowała i była bardzo zadowolona. No więc kupiłam (koszt ok 120 zł) od ,,zaufanego,, lekarza Chińczyka, który równiez bardzo je polecał i mówił, że dużo osób je zamawia. Opakowanie zawiera 30 tabletek i zazywa sie jedna na dzień....
Po 3 dniach zażywania tego środka zauważyłam straszne problemy ze spaniem, kołatanie serca, nudności wtedy nawet nie pomyślalam, że przyczyna tkwi w tabetkach. W kolejnych dniach było coraz gorzej ..... wymioty, zawroty głowy, omdlenia, ból brzucha. Najgorsze było to, że czułam się jak nakręcona;/ mogłam niespać 3 dni pod rząd i nie czułam sie zmęczona.... hoho żebyście wiedziały jaka to była katorga...w nocy wszyscy śpia a ty się męczysz, nuuudzisz, wytrzymac sie nie da tak energia momentami roznosi;/ wiele razy czytałam na forum wszystkie wątki dla zabicia nudy, a czasmi jak było juz naprawde źle szłam pobiegać do lasu w nocy;/wtedy nawet nie myslalam o strachu a teraz jak to sobie przypomne ło matko ;( ;( ;( ;( Po ponad tygodniu twierdziłam, że kończe z tym świństwem i nie będę się już truć....wtedy dopiero zaczeła się jazda :( Byłam strasznie nerwowa, w takim stanie mogłabym nawet człowieka zabić;/ mama po nocach płakała bo niewiedziała co się ze mną dzieje, znajomi się mnie bali itp :( masakra normalnie!! Po przerwaniu zaczełam bardzo tracić na wadze... schudłam 7 kilo w ciągu 2 tygodni, miałam ciągle zawroty głowy, wymioty. W końcu pojechałam do szpitala.... Lekarze wzieli do analizy tabletki które brałam i wynik był SZOKUJĄCY!!! Tabletki były na bazie amfetaminy dlatego takie były jego skutki. Zgłosiliśmy to na policje, za 1 razem jak policja wparowała do tego chińczyka nic nie znaleźli, w domu żadnych tabletek kompletnie nic jakby to nie on....no i dół ze ktos taki bedzie truł innych ludzi... za pare tygodni znowu zrobili nalot ale wtedy już gościa nie było;/ Babka od której wynajmował mieszkanie powiedziała, że oddał klucze i wyprowadził się. Potwierdziła także, że sprzedawał te tabletki. Obecnie facet jest poszukiwany :( szczerze mówiac nawet nie licze ze kiedykolweik się znajdzie.... moim zdaniem uciekl gdzies za granice;/
Czułam się tragicznie straciłam chęć do życia, zamknęłam sie w sobie i pewnie gdyby nie pomoc mojego kochanego do tej pory bym z tego nie wyszła :( Teraz dopiero dochodzi do mnie co on musiał ze mna przezywac
:( ciagle kłotnie i woglole koszmar ale na szcescie miłosc nasza
przetrwała!!
Dziewczyny prosze was uważajcie na takie świństwa. To, że w składzie na opakowaniu nie ma np niebezpiecznych składników to nic nie znaczy, bo logiczne ze nic złego nie napisza bo wtedy im to nie zejdzie. Zeby schidnąc czasami tak niewiele potrzeba...troche cwiczen np basen, troszke silnej woli i efekt tez jest zadowalajacy bez zbednego trucia swojego organizmu.
W chwili obenej przeżywamy horror..... od 3 miesięcy staramy się o dzidzie :( chcelismy juz ją miec przed ślubem ( ślub został przesuniety dopiero na rok 2008 z przyczyn od nas niezaleznych :( :( :( :( :( :( :( (jednak forum nie przestalam śledzic bo już sie uzalezniłam :)
i nic byłamu lekarza i dowiedziałam sie ze po zazywaniu tego preparatu wiele kobiet ma problemy z zajsciem w ciąze :( ;(
Cały czas sie łudze ze to moze nie od tego...wiele kobiet nie zachodzi w ciaze na pierwszym razem......

Kochane prosze UWAZAJCIE!!!!!!!!!!!

PS. najdziwniejsze dla mnie jest to ze niektore osoby stosujace te tabletki nie mialy zadnych problemow i bardzo je chawlily.....moze na kazdy organizm dzialaja inaczej




image


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale się rozpisałam hoho




image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po co tyle chemii w postaci tabletek. Nie lepiej wiecej warzyw i owocow. Tearz tyle nowalijek. i liczcie kalorie , gwartowane chudniecie , i dieta nielaczenia- bardzo polecam.Chudniecie "z glowa'. 1 kg tygodniowo i praktycznie mozna jesc wszystko- dieta dr Haya. polecam. Nie ma efektu jojo.Ja z 65kg. w 3 tygodnie wazylam juz 61kg.Potem kg stracilam jak zaczelam pracowac. Pozniej 2kg znowu w dwa tygodnia i waze 58kg przy wzroscie 168. Tylko biust mi zmalal-niestety...

imageimage

<a href="http://www.slub-wesele.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
dokładnie!! ja juz NIGDY nie popełnie takiego błędu......




image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja mama wlasnie je zamowila poelnila je kolezanka.....
Wczoraj je widzialam wydaje mi sie ze to te co piszesz takie w zielonym podelku?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak w zielonym (sa tez w czerwonym opakowaniu ale niczym sie nie różnia)




image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem , ze niektorym jest ciezko schudnac bo np. brak silnej woli. ale jeszcze raz -warzywka iowoce ( witaminki).Po co chemia - kiedys byly te koktaile slim fast 9(glupota- sztucznosci w organizmie i nie dzialaly- znajoma miala). Wybor nalezy do was. Ja proponuje- zalozcie sobie taki kalendarzyk ;
_dni ,sniadanie , obiad, kolacja, przekaski i suma kalorii. Zapisujcie skrupulatnie co zjadlyscie i ile to mialo kalorii.1000 max na caly dzien ( czasami mozna zgrzeszyc i zjesc troszke wiecej).I nielaczcie pszennych,macznych produktow z nabialem,miesem. Warzywka + miesko lub rybka.

imageimage

<a href="http://www.slub-wesele.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja znam bardzo fajna dietke :) obecnie na niej jestem :) 5 dzionek leci :) opisalam kazdy dzien w watku ,,dieta,, :) wogole czlowiek glodny nie chodzi :) naparwde super juz ktorys raz ja stosuje :) ale nie dlatego ze przybiera sie przy niej :P poprostu ciagle jest mi mało ale i tak juz nie jestem taki tłuścioch jak byłam :)




image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Milunia, mam prośbę, nie wkleił Ci się kawałek obiadu z pierwszego dnia diety. Czy moglabyś to uzupełnić? I drugie pytanie: czy nie miałaś problemu z nabyciem składników? Np. rabarbar, czy jagody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rowniez przestrzegam przed tymi tabletkami:/ Moja znajoma je brała.Fakt schudła strasznie ale wygladała okropnie skora sie zrobiła cała biała i zaczeła sie strasznie łuszczyc. Te tabletki zeczywiscie maja w sobie amfetamine dlatego nie mozna spac i jest sie nerwowym.Uwazajcie!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kariena wklejam 1 dzień

OBIAD

Danie jednogarnkowe z soczewicy
1 mała puszka pomidorów (230 g), pół plastra gotowanej szynki (30 g), 1 cebula, 75 g świeżych pieczarek, 150 g brokułów, 50 g czerwonej soczewicy, 1 łyżka otrąb, sól i pieprz do smaku.

Pomidory osączamy na sicie (zalewę zachowujemy). Szynkę i cebulę kroimy w kostkę i obsmażamy na patelni bez tłuszczu. Dodajemy drobno pokrojone pieczarki, zalewę z pomidorów, rozdrobnione brokuły i soczewicę. Gotujemy przez 20 minut pod przykryciem na małym ogniu. Dodajemy pomidory, otręby i krótko podgrzewamy. Doprawiamy solą i pieprzem. (Wartość kaloryczna: 400 kcal, składniki balastowe 18,5 g)


Co do tego czy miałam problemy z kupnem składników to owszem problemy są ale w tej diecie mozesz zamieniasz sobie rozne skladniki! Cala tajemnica tkwi w skladnikach BALASTOWYCH! chcac zamienic jakis skladnik musisz zwrocic uwage na to aby mial mniej wiecej tyle samo skladnikow balastowych. Np ja zamiast kompotu z rabarbaru pije sobie koktail truskawkowy, a zamiast malin np. same truskawki




image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
kurde jak czytam twoja masakryczna opowieśc to mi sie reaquiem dla snu przypomina...jeju az mi ciarki przeszły i ...ach czasami lepiej nie myslec...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam jeżeli chodzi o te tabletki,to prawda..mają takie działanie,zażywa je moja znajoma i one nie każdemu pasują... ale nie zawierają amfetaminy,tylko zioła które po zestawieniu je razem w składzie oddają takie działanie.... są niebezpieczne dla zdrowia..ale i tak dużo kobiet decyduje się je spróbować.... żeby tylko szczupło wyglądać... to straszne...ale tak jest... nie róbcie tego,szkoda zdrowia....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znam to z wlasnego doswiadczenia. NAPRAWDE UWAŻAJCIE!!! Lepiej sie pomeczyc i zyc zdrowo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ech skad ja to znam :( tez tak mialam :( Milunia zycze ci powodzenia z zajsciem w ciaze mi lekarz powiedzial ze wczesniej jak za 2 lata wciaze nie mam szans zeby zajsc po tych tabletkach :( :( :( :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Plis nie załamujcie mnie :(




image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dlaczego nie mozesz zajsc w ciaze po tych tabletkach, co milo na to wplyw?
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lekarz powiedzial ze duza dawka amfetaminy jest glowna przyczyna i jeszcze jeden jakis skladnik ale nie pamietamj nazwy :( moj organizm musi sie oczyscic porzadnie z tych wszystkich toksyn bo nawet jesli udaloby mi sie jakisms cudem zajsc w ciaze to dziecko mogloby byc chore :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zajrzyjcie tutaj:
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1708575
........ ile osób się nabiera na ten "lek" !!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie. Zajrzałam na ten wątek bo nazwa tego "leku" mi się już obiła o uszy. Ktoś z moich znajomych usilnie szukał tego specyfiku. Z tego, co pisze Milunia aż włos się jeży na głowie. Boże, jak można być takim głupim (sorry..... Milunia) żeby brać jakieś leki z niewiadomego źródła?!?!?! Ale to nic, chciałam poszukać jakiś informacji na temat tego "leku" i znalazłam forum kobiet, które go stosują...i? Wejdźcie i zobaczcie sami bo nie uwierzycie! (link wyżej) Tam jest dość dużo stron, nie czytałam wszystkiego.. ale to jest dopiero szokujące że te kobiety wiedza jaki jest skład leku - 40% amfetaminy i tak go zażywają. Leki najczęściej mają z niewiadomego źródła, a informacje o nim tylko i wyłącznie z internetu (necie można wszystko zamieścić), od znajomej albo od "lekarki" ze stoiska na rynku .

Szokują mnie takie wypowiedzi:
"Witam Dziewczeta! Prosze o pomoc.. Znalazlam informację po angielsku na chinskiej stronie, ze dystrybutor Andrzej Grudzinski (z tego zrodla mam lide) jest jakims oszustem, a na dodatek koles, od ktorego kupilam na allegro ten specyfik wycofal aukcje."


"Ja też kupiłam kiedyś M na Allegro, zanim do mnie dotarły, aukcja została usunięta przez pracowników Allegro(?). Po 10-u dniach musiałam je odstawić , ponieważ źle się czułam ,a waga ciągle stała w miejscu... Teraz kupuję u Tubetanki na Czerniakowskiej (inne tabletki) i jestem zadowolona ."


"Ja nie ukrywam, że bardzo, bardzo długo szukałam
Całego neta przekopałam i - nareszcie sie udało!!
Kupiłam w chińskiej aptece internetowej- właśnie czekam na przesyłkę" idt .....

Jak można kupować lek na aukcjach czy w "chińskich aptekach". Szok ...

Mimo że powszechnie wiadomo, iż lek jest rozprowadzany przez oszustów (więc coś z nim jest nie tak) i tak kobiety go kupują.
Czy chęć bycia piękną jest aż tak ślepe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam sie!!to sa pochodne amfy!!!tansza forma amfy!!!sa na liscie narkotykow, posiadanie jest zabronione!!! skutki sa oplakane!!!!nie tedy droga!!!!!!!!dziewczyny, nie bierzcie ich!!!ludzie umieraja po tym, skutki : rak, niemozliwosc zajscia w ciaze... to nie zarty!!! jezeli ktos widzi w sklepie zielarkism te tabletki, niech zglosi to na Policje...!!! koniecznie!!oniu sprzedaja smierc, jak dealerzy...pamietajcie o tym!

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marlena85 no wlasnie problem w tym ze kupilam te tabletki ze sprawdzonegp zrodla;/ bralo je przede mna pare znajomych i czuli sie dobrze.....




image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wydaje mi sie ze to zalezy od organizmu jeden czuje sie dobrze a inny zle, tak jest ze wszystkimi tabletkami, pamietam kiedys sie przeziebilam i mama dala mi sprawdzony lek ogolnie dostepny w aptekach "tabcin" wzielam go i dostalam po nim takiego ataku nerwicy, leku i kolatania serca ze myslalm ze umre, dopiero potem przeczytalam ulotke i okazalo sie ze skutkiem ubocznym moze byc wlasnie nerwica, ale innym pomagal i nie mieli zadnych skutkow ubocznych
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bierz je..ale potem, sie nie zdiw!!to swinstow nie ma taestu, nie jest badane cholera wie co lykasz!!a pomysl skoro nie czujesz glodu tzn ze lek dziala na uklad nerwowy...!!to chyba wystaraczajaco ryzkowne , nie sadzisz??teraz sie dobrze czujesz, za 5 lat nagle rak, albo inne schorzenie ... i wtedy bedziesz zalowac tego!!!!DZIEWCZYNY nie tedy droga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
amsta ale ja wcale nie napisalam ze to wezme wrecz przeciwnie nigdy bym nie kupila zadnego leku od adresu meilowego za ktorym nie wiadomo kto stoi.
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla mnie to jest chore ze kobity ktore znaja prawdziwy sklad tego leku i wiedza jak on dziala nadal go stosuja! Boshe gdybym wiedziala od poczatku co to za swinstwo przeciez nigdy bym nie wziela...ale skoro wiele znajomych stosowalo te tabletki i dobrze sie po nich czulo i widzialo efekty to pomyslalam czemu nie...... skoro nic mi nie grozi....... omg i znowu dół ;/ musze przestac o tym myslec!!!!!!!!!




image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mowi sie madry polak po szkodzie....świeta prawda !!!!!!




image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i tu sie amsta mylisz bo ten produkt posiada swiadectwo i certyfikat jakosci i jest dopuszczony do obrotu na terutorium Polski i Uni Europejskiej jako dietetyczny srodek spozywczy
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Milunia bedzie dobrze :) zrób sobie szczegółowe badania krwi.. podobno po stosowaniu tego "lekarstwa" podwyższa się m.in. stężeniu niklu we krwi :( (Nikiel w zbyt dużym stężeniu uszkadza błony śluzowe, powoduje odczyny alergiczne, zmiany w chromosomach, w szpiku kostnym, może przyczyniać się do rozwoju komórek nowotworowych.)
Ten specyfik oprócz narkotyku ma jeszcze duzo metali cięzkich w sobie i zanieczyszczeń..
Radze.. dobrze się przebadać .. :)

ps. może lek z różnych źródeł ma inny skład chemiczny .. może miałaś pecha i trafiłaś na najbardziej paskudną wersje? albo.. Twój organizm źle przyjął ten "lek" i chyba dobrze.. bo czy wyobrażasz sobie brać go np. 2- 3 miesiące?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ło matko i córko wtedy bym dopiero miala jazde jakbym tak długo go stosowała!!!! własnie jestem w trakcie robienia badan szczegolowych - czekam teraz na wyniki...mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze!! a co do nowotworu to jestem ..... zaniepokojona bo moj tatus zmarl własnie na raka, którego miał w sobie conajmniej od 16 lat, a ja wtedy gdy umarł miałam 16 lat :( wiec jest prawdopodobienstwo ze tez moge miec nowotwor.....poki co nie podchodze do tego az tak dramatycznie i wole o tym nie myslec!! narazie ciesze sie zyciem......




image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm.. tak jak Aspartam który jest najbardziej niebezpieczną substancją dodawaną do żywności ! ! !

udokumentowane symptomy wymienione w raporcie jako powodowane przez aspartam to: Bóle głowy / migreny, zawroty głowy, napady epilepsji, nudności, drętwienia, skurcze mięśni, przybieranie na wadze, wysypki, depresje, zmęczenie, drażliwość, częstoskurcz serca, bezsenność, problemy z widzeniem, utrata słuchu, palpitacje serca, trudności z oddychaniem, ataki niepokoju, niewyraźna wymowa, utrata smaku, szum w uszach, zawroty głowy, utrata pamięci i bóle stawów. Badacze i lekarze studiujący niekorzystne działanie aspartamu stwierdzili, że jego spożywanie może się przyczynić do wywołania lub pogorszenia stanu w następujących chorobach chronicznych:(2) guzy mózgu, stwardnienie rozsiane, epilepsja, chroniczny syndrom zmęczenia, choroba parkinsona, choroba alzheimera, opóźnienie umysłowe, chłoniak, wady wrodzone, fibromyalgia, i cukrzyca(!). Aspartam jest kombinacja trzech substancji chemicznych: Kwasu asparaginowego, fenyloalaniny i metanolu!!!!

No i co z tego? Aspartam jest dodawany prawie do wszystkiego .. także do żywności dla małych dzieci!! skandal .. ale coz.. jak za tym idą wielkie pieniądze.. to przeciez warto jest truć ludzi, bo kto się bedzie nami przejmował?!

ps. to tylko niewielka część raportu o aspartamie (napisana przez badaczy, lekarzy i chemików na całym świecie).. reszta jest bardziej przerażająca...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oba te specyfiki są zatwierdzone przez Państwa na całym świecie.. więc.. jak widac nie warto ufać certyfikatom!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ech taka jest własnie polska rzeczywistosc! truja nawet male niewinne istotki ;/ istny koszmar a miliony ludzi nawet nie wiedza co jedza....czy to wczesniej tylko lekko smierdzialo czy tez moze bylo juz zielone? bleee ochyda jak mozna tak ludzi oszukiwac.... nie dziwota ze tyle jest teraz roznych chorob, zatruc itp...... az przykre jacy ludzie sa pazerni na kase i nie mysla o konsekwencjach




image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest na liscie narkotykow;/

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co jest na liscie narkotykow chyba amfetamina bo chyba nie ten lek?
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to idz sie przejdz na Policje i podaj im ta nazwe:] zobaczysz reakcje:] hihihih cos na ten temat wiem, wiec ciiiiii .... :] ten lek nie ma zadnych atestow i nie jest dopuszczony w Polsce do sprzedazy :] to tez wiem:] ale nie wazne- megmeg faszeruj sie tym, zycze powodzenia:] i kondolencje od razu..

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
amsta boze jak ty cos napiszesz to zalamac sie mozna ;/ wez sie zastanow kobieto co ty wymyslasz? ile ty masz lat?;/ ja chyba wiem to najlepiej bo miałam akcje z policja i nic nikt wczesniej nie slyszal o tym leku nikt im nieczego podobnego nie zglosił. Poza tym policja sprawdzala czy jest ten lek na liscie narkotykow itp. wiec prosze nie wymyslaj sobie.....
Poza tym megmeg nie napisala ze ma zamiar brac te tabletki! omg jak mnie denerwuja takie osoby;/ - chyba mam zły dzień!!!!




image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewno masz okres:] nie bede sie z toba klocic.... broncie tego specyfiku, :) polecajcie go :] bravo, tylko dajcie na siebie namiary:] ok?

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Boshe dziewczyno opamietaj sie;/ nie nie mam okresu poprostu nie lubie ludzi, którzy wymyslaja coś zeby zwrócic na siebie uwage itp. moim zdaniem Ty właśnie taka jesteś!!
Przepraszam czy ktokolwiek bronił i polecał tutaj te tabletki?????????????
NIKT!! po to utworzyłam ten wątek zeby ostrzec dziewczyny przed tym świnstwem i zeby go nie brały!!! amsta.... n/c zastanów się nad soba!!!




image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zobaczcie ile tego na allegro:

http://www.allegro.pl/search.php?string=MEIZITANG

ladne kwiatki....

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nom! masa jest tego w necie;/




image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobrze o mistrzu!!!:P <żenada>

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poza tym Milunia odnosze wrazenie ze lubisz sie mnie czepiac:] moze chcesz sie spotkasz in real i odwaznie mi all pow. w twarz??czy twedy juz bys wymiekla??:> ja Ci nie ublizam, a ty mi notorycznie..po prostu powiem dosadnie- odwal sie ode mnie, jasne??? :]

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
amsta troche przeginasz, wkladasz nam w usta zdania, ktore nigdy nie powiedzialysmy i wybacz ze to napisze ale chyba masz troszke klopoty z czytania ze zrozumieniem
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tansza forma amfy? co ty mowisz amfa jes tak tania ze nie trzeba robic jej tanszej formy
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie mówili o tym środku w radiu "na swiecie zabił conajmniej kilkadziesiąt osób"


straszne..

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
edch..ale dziewczyny twierdza ze ma atest i jest legalny LOL :D heheheheh

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no w radiu mówili cos innego .... nie ma zadnego atestu... zwykłe oszustwo

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no no:)) ja wiem...a le laski tu twierdzily co innego i baaaaa i za moje ostre komentarze anty meizitiang mi nawet naublizaly ;) coz...moze je sprowadzaja ;)hehehe uwaga ..patrzcie jak teraz sie na mnie we dwie rzuca :D

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze bardzo megmeg, poczytaj sobie...... a potem sie madrz :]
http://media.wp.pl/kat,37954,wid,8312575,wiadomosc.html?rfbawp=1147854406.729&ticaid=119ea

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
amsta napisala:
zgadzam sie!!to sa pochodne amfy!!!tansza forma amfy!!!sa na liscie narkotykow

to juz ci tlumacze kochana amstuniu jakie sa pochodne amfetaminy:

Substancje pochodne amfetaminy, nielegalnie zażywane i sprzedawane, to meta-­amfetamina, amfetamina, ekstaza i meta-katinon, produkowane pokątnie, w nielegalnych laboratoriach chemicznych, a także fenetylina i pemolina, pochodzące z rynku legalnego.


W preparacie MEIZITANG znajduje się sibutramina, substancja o działaniu podobnym do amfetaminy - mówi dr Wojciech Waldman, toksykolog z AMG.

i kto tu się mądrzy i atakuje?

image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czemu ty tak ty tabletek bronisz???? sprowadzasz je czy co????? :] ciekawe ja je potepiam , na maxa odradzam...a Ty mnie kontrujesz..bravo :))) interes kwitnie???

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też warto poczytać:
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=12591&wid=8312575&rfbawp=1147855917.705
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie bronie tych tabletek i gdybys umiala czytac ze zrozumieniem to bys to wiedziala, denerwuja mnie tylko te bzdury wyssyte z palca ktore ty wypisujesz i madrzysz sie jakbys wszystkie rozumy pozjadala i to nie tylko w ty watku, nie dziwie sie ze tyle osob sie pod ciebie podszywa, bo ty tymi swoimi wypowiedziami ich prowokujesz

OCZYWISCIE ODRADZAM BARANIE TYCH TABLETEK

image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a najwieksza przyjemnoscia dla mnie jest wkurzac ciebie:))) bo ty sie tam gotujesz przed tym monitorem, a ja sie smieje i serio na luziku podchodze :)))) mam prawo wyrazac swoja opinie, zdanie itp:)) i tego ty mi nie zabronisz...i uwierz mi ze jak sie ode mnie nie odczepisz to ja tez nie popuszcze :] i bedziemy sie tak zrec na tym forum :)) bynajmniej sie cos dzieje... :))) hehehe a to ze sie za mnie podszywaja tez jest super :))bynajmniej widze ze jestem w centrum uwagi :)) I like it :] hihihihih

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i Milinia miala racje co do twojej osoby :):)

pozdrawiam

image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)) a Zenek i Zbychu tez mieli racje co do ciebie...cholera z kim ja dyskutuje ?!!:D hahahahahahahah -gotuj sie gotuj...

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe i kto tu sie gotuje:):)
pozdrowionka
:)

image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie :))) ej.. no a sadzisz ze jest sens sie tak "droczyc"?? :)) eee dla mnie non sens :))))) dzis taka paskudna pogoda... ja mam stresa ogromnego przed obrona ;))) dajmy se lepiej na luz..... :))))) jak sadzisz??

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w tym sie zgadzam, dajemy na luz i powodzenia na obronie

image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
amsta , mam pytanie , ile masz lat ?

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok, supeerrr:))))))) no nie dziekuje ;)))))) a meritum tego watku : nie zazywaj tego g...a !! :)) nie kloc sie ani z meg meg ani z amsta bo to bez sensu ;))) :)) PiS ;)) :P Pomaranczko, 23 jeszcze.. a czemu..skoro pisze ze sie bronie(mgr)... to mniej raczej nie mam ;)))))

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam

http://fakty.interia.pl/news?inf=749376

17.05.2006 08:04
Uwaga! Na Pomorzu pojawił się niebezpieczny chiński "lek" na odchudzanie. Działa podobnie do amfetaminy, uzależnia jak narkotyk i może zabić.


Najpierw do szpitala psychiatrycznego, a potem do Kliniki Toksykologii gdańskiej Akademii Medycznej trafiła pacjentka w stanie psychozy, donosi "Dziennik Bałtycki". Kobieta -biorąc nielegalnie sprowadzany z Chin preparat - próbowała schudnąć.- W preparacie tym znajduje się sibutramina, substancja o działaniu podobnym do amfetaminy - mówi dr Wojciech Waldman, toksykolog z AMG.

Preparat meizitang jest reklamowany w internecie jako "hit w odchudzaniu", który po 30 dniach stosowania pozwala na zmniejszenie wagi nawet o 12 kilogramów. Można go bez problemu kupić na internetowej aukcji lub u osób, przedstawiających się jako "lekarze medycyny chińskiej". Tymczasem meizitang spowodował już na świecie śmierć co najmniej kilkudziesięciu osób!

Ostrzegają przed nim zarówno niemieccy, jak i brytyjscy lekarze. Specjaliści podkreślają, że sibutraminę można zażywać wyłącznie pod kontrolą specjalisty.- Już dwukrotnie nie dopuściliśmy do przemytu tego preparatu - twierdzi Jolanta Twardowska, rzeczniczka Izby Celnej w Gdyni. - Pierwszy raz w lutym, drugi w minionym tygodniu. Łącznie zatrzymaliśmy na granicy 13 600 tabletek.

(PAP)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja mama brała te tabletki przez miesiąc. Ja spróbowałam i po 4 dniach odstawiłam, bo czułam, że coś jest z nimi nie tak. Faktycznie w o ogóle straciłam potrzebę jedzenia. Nie miałam ochoty na nic.
Pierwszym objawem była niesamowita suchość w ustach, której nigdy wcześniej nie miałam. Nie pomagało picie wody. Miałam przez to problemy z mówieniem iczułam się bardzo niekomfortowo.
Poza tym nie byłam w stanie na niczym się skupić. Odnosiłam wrażenie, że mój mózg rejestruje wszystko z opóźnieniem. Nie miało znaczenia czy próbowałam się uczyć, czy oglądać film w telewizji. To było okropne. Do tego kołatanie serca, mdłości. Bardz, bardzo złe samopoczucie. Po odstawieniu tabletek dochodziłam do siebie przez około 2 tygodnie. Dodam jeszcze, że w trakcie ich przyjmowania byłam bardzo rozdrażniona i histerycznie nerwowa.

U mamy skończyło się to dużo gorzej. Pewnego dnia poczuła bardzo silny ból w karku. Była przekonana, że to od przeciągu. Gdy przyszłam ją odwiedzić zauważyłam, że się jąka i momentami lewy kącik ust bezwiednie jej drga, albo sztywnieje. Natychmiast zadzwoniłam do neurologa i niemal siłą zaciągnięłam ją na wizytę. Okazało się, że te tabletki ( o których lekarka już słyszała, bo na oddziale kardiologii na Zaspie leżały dwie pacjentki) spowodowały tę reakcję. Było podejrzenie udaru i krwawienia podpajęczynówkowego. Natychmiast skierowali mamę do szpitala i położyli na oddział.
To wpływ tych tabletek.
Kuracja trwała 6tyg. Wątroba i trzustka rozwalone. Psychika też. Stany nerwowe i lękowe...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny,

poniewaz ja rowniez mam problemy z odchudzaniem - a jako ze na rynku legalnym (np. apteki) czy nielegalnym (jak ci slynni tutaj lekarze medycyny chinskiej) jest tyle preparatow pomagajacym takim osobom jak ja - sprawa ta zajal sie moj narzeczony. Po wielu dyskusjach stanelo na tym ze "pozwolil" mi brac jako suplement srodki firmy Olimp - Term Line II (przy dawce z opakowania - 2 tableki dostalam drgawek bo za duzo kofeiny - moj organizm toleruje tylko 1 tabletke na raz) oraz L-karnityna plus. No i oczywiscie steperek ktory sam osobiscie mi sprawil:) Do tego jakies lzejsze jedzonko niz do tej pory.

Mam nadzieje ze waga wkoncu drgnie bo ja mam do zrzucenia jakies 20 kg:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystkie leki na odchudzanie ktore hamuja apetyt sa syntetyczna amfetamina i naturalnie dzialaja na kazdego inaczej dlatego tez powinno sie brac je pod kontrola lekarza . Sa osoby ktorym to bardzo pomaga bywa i inaczej ale nie przesadzajmy odrazu ze straszeniem smiercia jesli oczywiscie sie przyjmuje dawke przepisana od lekarza i ma sie zdrowe serce a przedawkowana to nawet aspiryna moze zaszkodzic .

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
23 lata a w głowie.....wiatr...omg cholernie mi ciebie żal;/ współczuje....




image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odwal sie ode mnie!!jasne??!!!!!!!!

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/news.phtml?id_news=19504

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
loool...ciemne!! fajnie sie wściekasz :P




image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem ze te tabletki sa ryzykowne ale i tak bardzo zalezy mi na ich zakupie prosze bardzo o namiary gdzie moge dostac Meizitang czerwony orginalany za dostepna cene z gory bardzo serdecznie dziekuje zostawiam swoj nr gg Marta 6248970
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chyba cos podobnego do Meridii,bralam ja 3 miesiace i efekt był super,nie chcialo mi sie jesc na poczatku,potem zaczelam chociazby na sile jesc zeby jakos istniec a i tak chudlam(albo psychika dzialala)
Jakis czas temu wyszly mi te tabletki, zadzialaly zle na moja watrobe,do dzis mam problemy.mojej znajomej po tych tabl pojawily sie problemy z tarczyca.nie wiem jaki to trzeba miec organizm zeby nic sie po nich nie narobilo.no coz kazdy uczy sie na bledach...
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przerazajace jest to,zeby szczuplo wygladac ktos bedzie faszerowal siebie z pelna odpowiedzialnoscia czyms takim, skutki uboczne rozumiem, ze malo mowia?!
zycze w przyszlosci zdrowej i bezproblemowej ciazy i staolego poziomu hormonow :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Amsta: Nie widać wcale żebyś na luziku podochodziła do tej rozmowy, ale za to widać że masz naprawdę problem ze zrozumieniem tekstu. Wszystko przekręcasz i się rzucasz bardzo…

Co do aspartamu, szkodzi spożywany w dużych ilościach lub regularnie. Może nie jest we wszystkich produktach, ale na pewno w tych typu LIGHT np.: gumy do żucia, coca cola light i inne. Aspartam zastępuje słodzik. Warto czytać etykiety produktów, aby nie spożywać go nagminnie, oczywiście najlepiej wcale.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawdziłam Meizitang nie ma już na allegro (wycofany 3 miesiące temu)
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i dzieki bogu, ODRADZAM...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Amsta: Nie widać wcale żebyś na luziku podochodziła do tej rozmowy, ale za to widać że masz naprawdę problem ze zrozumieniem tekstu. Wszystko przekręcasz i się rzucasz bardzo…" chciałam to napisać, a na dodatek dziewczyna nie odróżnia słowa bynajmniej od przynajmniej...

a co do tabletek to kiedyś w wątku o odchudzaniu chyba pisałam, że to ma w sobie właśnie pochodne amfetaminy i trzeba uważać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
he mnie rozśmieszają takie historie z tymi waszymi problemami Meizitang działa i konie a jeśli ktoś woli krytykować to niech przestanie się obrzerać duzo i nie będzie ,,gruby,,i po kłopocie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdybym miała zamiar zrzucić parę zbędnych kg to napewno tabletki odstawiłabym na ostatnie miejsce. Jeśli diety, ćwiczenia, regularne zdrowe posiłki nie pomagają to najlepiej wybrać się do dietetyka niż sięgać po chemię...
___________________________________________________

"A gdyby tak świat leżał u Twych stóp...?"

''Nie odkładać marzeń, bo nie zmieszczą się na półce"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupcie sobie meridie, ma bardzo podobny skład a sa dostepne rozne dawki, ja biore najsłabsza i mi pomaga. Brałam kiedys meizitang i tez nie polecam, natomiast meridia jest ok, z tym ze nie liczcie na to ze całkiem odechce wam sie jesc. Ja mam apetyt ale z meridia łatwiej mi zrezygnowac np z kolacji i słodyczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja bratowa w podobny sposob kupila ADIPEX , ktory w niektorych panstwach jest legalny, u nas jednak moze go przepisac lekarz w wyjatkowych przypadkach, tez jest na AMFETAMINIE

bratowa miala tyle szczescie ze poinformowano ją co wolno a czego nie przy tych tabletach, ale miala objawy brania amfy po prostu, musiala zmuszac sie do jedzenia, problemy z serce, skoki nastrojów, wybuchy agresji, w efekcie od niejedzenia bezmyslnego psuje sie skora, wlosy itp w pol roku wyniszcza sie organizm tak jak przy anoreksji :)

najgorzej ze specyfikami niewiadomego pochodzenia, dawkii amfetaminy i innego syfu moga byc niebezpieczne, zroznicowane (bo nikt tego przeciez nie kontroluje co do jakości) i moze skonczyc sie fatalnie.


niewiem jaką trzeba byc desperatką zeby ryzykowac branie takiego gowna, ja mam rozmiar 44, nie jestem z tego moze zadowolona bo to średnio zdrowe, ale zyje mi sie przednio i nie narzekam ani na brak towarzystwa ani tez zainteresowania ze str facetów :)


pytam: SKAD TAKA DESPERACJA?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja brałam MEIZITANG czerwony nie miałam jakiś dziwnych objawów typu : kołatanie serca,potliwość itd..normalnie spałam i się dobrze czułam . Oczywiście jak ktoś wpieprza te tabletki jak cukierki pali pety albo popija je piwem to się nie dziwie ,że później narzeka na skutki uboczne.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa i co do ciąży to wydaję mi się ,że to nie od MEIZITANGÓW nie możesz zajść tylko problem tkwi w czymś innym bo ja normalnie zaszłam po odstawieniu tabletek i problemów nie było..a tak na marginesie ile ćpunek i pijaczek zachodzą normalnie w ciąże lekarz postawił jakąś chorą diagnozę ;/ no i na koniec to ile tabletek zjadłaś ,że miałaś taki wysoki poziom amfetaminy całą paczkę na raz czy co?! nie mogę czytać tego :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety nawet małe dawki narokotyku mogą zaszkodzic i to bardzo, generalnie zawsze pobieranie tego typu aktywnych substancji zostawia syf w organiźmie na długo.



sporo moich znajomych brała rózne leki na odchodzanie, przez adipex, meridie, linee i Alli, i bez wyjątku wszyscy:



po lekach z grupy amfetaminowych blokujacych neuroprzekaźniki, wszyscy predzej czy później mieli problemy z sercem, co niosło a sobą kiepski sen, kołatania, problemy z koncentracją - czyli objawy po prostu lekkiego ćpania





po lekach typu Alii i Linea - s****zka którko mówiąc, podrażnienie żołądka, jelit, bóle brzucha, wrzody



po Meridii - problemy żoładkowe i jelitowe + problemy z sercem - po odstawieniu mega JOJO





także naprawde, nie warto rozwalac zdrowia, te świństwa nie wychodzą z organizmu ani w miesiąc, ani w rok, nie sądzę, zeby było warto tak się niszczyć, chociaż przewiduję że zdesperowana polka = brak myślenia, i opamiętanie się przyjdzie dopiero przy poważnych problemach ze zdrowiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jeszc ze jedno, w filmie Requiem dla snu, pani Sara (mamusia) brałą właśnie leki oprte na pochodnych amfetaminy (czyli wszystkie Adipexy, Meizitang, Zelixa i MERIDIA (tak one tez jest na pochodnych amfetaminy)

te wszystkie leki uzależniają, powodują rozwałke wątroby, po odstawieniu zwyczajny głod narkotykowy + nerwice, stany lękowe, i co najgorsze powrót uczucia GŁODU (który wcześniej blokowały na poziomie mózgu)

warto poczytać fota gdzie ludzie po meridii w 99% opisują wybitny efekt jojo, jak po utracie 30 kg, w pol roku po odstawieniu Meridii przytyli około 40kg spowrotem.


Tego typu leków nie mozną brać długoterminowo, nawet na receptę, wieć predzej czy później jojo nastąpi

jesli ktos bedzie brał na LEWO, predzej czy później wyląduje na OIOMie

mimo, że szanuję decyzje desperatek, nie mogę nazwac tego typu "dbania o siebie" inaczej jak zwykłym debilizmem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przebrnełam przez cały wątek-

jestem zszokowana.
...a potem przyjdą noce
jak psy wierne pod nasz dom...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
leki typu meridia zostały wycofane z legalnego obrotu

wszystkie info są na stronie urzedu rejestracji leków

tu link do komunikatu na temat leków opartych na Sybutraminie

http://www.urpl.gov.pl/komunikaty/2010/EMA_Sibutramine_PL.pdf


miłej lektury
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a tu lista róznych aneksów do leków, warto poczytac, jest tam tez o Alli i jego nowych skutkach ubocznych
i o innych lekach

http://www.urpl.gov.pl/bezp_prod_lecz.asp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny napisze cos dla kazdego to ze kazdy ma inny organizm to wiemy to ze kazda substancjia dziala inaczej na kazdego to tez wiadomo ,ale to ze kazda tabletka na odchudzanie zawiera pochodna amfetaminy to moze ktos nie wie bez roznicy czy to meridia ,adipex ,mezi.itd wiadomo zeby człowiek sie odchudzil i nie jadł musi byc jakas substancjia kyora powoduje brak apetytu a to wywoluje amfetamina i kokaina ,wiec jak nastolatka chce sie odchudzic i bierze tabletki to niech sie nie dziwi ze ja boli głowa itd jest za młoda na takie rzeczy tylko osoby dorosłe i swiadome tego ze to nie sa ziola moga takie tabletki zamawiac ale nie dzieci .pamietajcie o tym,nie ma cudow nie jesz bo musi cos dzialac na twoj mozg i wiadomo co dziala cudow nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dorosła osoba tez nie moze, pochodne amfy tak samo rozpieprzaja mózg i ciało dorosłego jak i młodego :) - no młodego znacznie szybciej...

między innymi dlatego wiekszosc tych tabletek jest nielegalna bo szkodliwa, a nawet jesli ktos nie ma objawów negatywnych od razu - w ciągu 10 lat wyjdą wszystkie skutki uboczne w ten czy inny sposób :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moge powiedziec tyle ze brałam meizitang ale bylo to dobrych 5 lat temu, ma sklad prawie taki sam jak meridia a meridia wtedy jeszcze miała zawrotna cene. Schudłam w krotkim czasie to fakt, ale miałam jakies kołatania serca, nagle zmiany temperatury, wachania nastroju itp. Wkońcu odstawiłam bo zauwazyłam ze zle wpływa na moje zdrowie przede wszytskim psychiczne. Mialam jakies dziwne lęki i zachowania niepodobne do mnie. Także ja odradzam takie specyfiki...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja brałam 4miesiace adipex i jestem zadowolona jadłam wszystko i chudłam zadnych ubocznych działan polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Meizitang to to samo co wycofana zelixa??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

aaa..g*wno mnie to obchodzi

fajnie

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda, że kobiety są pod taką presją na chudnięcie, że sięgają po takie środki i odchudzają się ograniczając kalorie, a tym samym gwarantują sobie efekt jojo i znów złe samopoczucie, spadek poczucia wartości siebie, i znów jakaś drakońska dieta....
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie moge czytac takich rzeczy....

ludzie cpaja mefedrony,kokainy,amfetaminy,metaamfetaminy,mdma itp itd i jakos nie laduja w szpitalu po tym a tu nagle po tabletkach na bazie amfetaminy takie historyjki... szpitale, stany wrecz po opetaniu przez jakiegos demona...

sorry ja w to nie wierze

a jak ktos wierzy to niech sie w weekend przejdzie po gdanskich i sopockich klubach - malo tam nacpanych biega? jesli malo to zapraszam na festiwale na sunrise, na woodstock, na tomorrowland - tam juz napewno co drugi lata nacpany i co? myslicie ze oni wszyscy pozniej do szpitala trafiaja i biegaja po lesie nocami? albo ze po takim sunrisie nie moga wrocic do pracy bo maja skutki uboczne jak u autorki postu?

sorry ale nie wierze w to, ze tableteczki na bazie scierwa wywoluja takie stany, to jest mocno podkoloryzowana historyjka

sama juz wiele widzialam, wiele tez juz probowalam i nigdy nie slyszalam o podobnych rzeczach, no chyba ze ktos wpieprzy kilka opakowan jakis gowien to wtedy jak najbardziej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brałam te tabletki 3 lata temu. Jedno opakowanie 30 tabletek za 120 zł. W pierwszym miesiącu schudłam 5 kg. Przez kolejne 2 miesiące nie brałam, utrzymywałam wagę. Potem znowu miesiąc brania i kolejne 5 kg. Łącznie 10 kg zrzuciłam, taki był mój cel, więc na tym skończyłam. Nie odczułam absolutnie żadnych zmian podczas brania tabletek. Nie byłam pobudzona, nakręcona, nie miałam problemów ze spaniem, jadłam normalnie, odpuściłam tylko słodycze. I to wszystko. Byłam zadowolona. ale do tego trzeba podejść z głową, a nie laski biorą tabletki a potem jeden jogurt na 2 dni, bo trzeba szybko schudnąć... I efekty zamiast zadowalające są tragiczne. Ja musiałam podejść w miarę z dystansem, bo to było przed planowaną ciąże i nie mogłam z siebie zrobić worka nieszczęść. Po osiągnięciu wymarzonej wagi, po 2 miesiącach "zabraliśmy się" do dzieła :) I już za pierwszym razem zaszłam w ciążę, bez problemów, wszystkie wyniki super, mały okaz zdrowia. To był dobry wybór. Nie żałuję, ale może też i nie każdemu polecam, bo wiadomo - każdy organizm inny...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Strasznie przesadzasz idź i zabij albo zjedz tego chińczyka bardzo dobrze źe zwiał. Tabletek na Subitraminie nie podaje sie osobom psychicznie chorym bo fisiują i wychodzi z nich ukryta choroba lub zaburzenia osobowości. Na początku bierze się pól tabletki przez około tydzień. Wcale nie powodują niepłodności tylko ogromną potencje sexualną i wieczną Ruje. Biore je dość często bo tyje zawsze w zimie mam juź 38 lat i od 15 roku źycia przyjaźń z Subitraminą.Mam dwuch synów nie jestem bezpłodna a ty jesteś poprostu Nawiedzoną chisteryczką
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niektore sa zbyt mocne albo maja za duzo chemii, ja sie bardzo dobrze czuje po B SHAPE, zawiera ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z z nasion fasoli ekstrakt z pieprzu kajeńskiego wszystko naturalne, i co najwzniejsze nie chce sie po nim jest, nie mam apetytu a to najwiekszy wrog diety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tak samo, nic złego mi się nie działo. Trochę pobudza no i oczywiście pomagał spalać kalorie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry