Widok

Kuchnia na wymiar Komandor - proszę o opinie.

Czy ktoś korzystał z firmy Komandor przy zakupie kuchni? Mam dwie szafy wnękowe i jestem zadowolona, ale wiadomo, cała kuchnia to co innego. Mam małą kuchnię, potrzebuję kogoś z wyobraźnią do projektowania. Jak z jakością oraz ceną? A może inne sugestie jaką firmę wybrać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przy takim przypadku polecam bardziej Qualitum.pl .Są producentami i niema problemu z nietypowymi szafkami... no i najważniejsze cenowo są super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Odradzam tę firmę, radzę trzymać się od niej z daleka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Projektant" kuchni nie do przejścia. Kilka miesięcy bezowocnych maili, telefonów i spotkań. Jeżeli nie podoba się pierwszy projekt kuchni od razu można rozwiązać umowę zamiast tracić czas na kontakty z tym niby projektantem, który nie potrafi zaprojektować kuchni dostosowanej do wymiarów pomieszczenia. Zdecydowanie odradzam. Szkoda nerwów i czasu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

skąd ja to znam. Pan Jacek nie nadaje się na to stanowisko. nie umie się przyznać do błędów, zrzuca winę na klienta. nie potrafi dobrze pobrać wymiarów. dzięki jego projektowi dziś złożyliśmy reklamację u prezesa. czekam na telefon i zobaczę co mi zaproponują. niestety to nasza pierwsza kuchnia i zostaliśmy zrobieni w bambuko, ale nie zostawię tego tak.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W jakim stylu chcesz urządzić kuchnię? Jeśli lubisz nowoczesność i elegancję możesz szukać inspiracji na indelo.pl Wszystkie ich meble są świetnej jakości a do tego możesz wyposażyć u nich całą kuchnię! Osobiście uwielbiam taki styl i bardzo często dokupuję jakieś dodatki na ich stronie. Sprawdź koniecznie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

Jakie meble do salonu ? (141 odpowiedzi)

Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio w internecie komplet...

Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (51 odpowiedzi)

Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat?

Garaż na czas budowy domu (4 odpowiedzi)

Witam. Stoję aktualnie przed dylematem co postawić, garaż blaszany czy z pustaka? Chcemy przed...

do góry