Widok

Kuchnia na wymiar - cena - opinie

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Witam wszystkich ! :)
chciałabym prosić o pomoc w wyborze firmy, która zrobi mi meble kuchenne na wymiar. :)
Byłam z mężem w ikea - niestety ich rozwiązania nie sprostały moim oczekiwaniom.. i teraz poszukuje stolarza lub firmę projektową, która w sensownych pieniążkach zrobi mi kuchnię. (GDYNIA/KOSAKOWO)
W Ikea wycena była na 13 tyś zł - niestety więcej nie jesteśmy w stanie dać (ta cena obejmowała oświetlenie, szafki szuflady itd na elementach Blum, fronty, montaż i projekt)
Jakie firmy polecacie?? Chodzi o to, żeby była to firma rzetelna i wykonywała kuchnie w rozsądnych cenach :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mi kuchnie robiła firma Świat Wnętrz z Gdyni na Morskiej. Wyszło przepięknie i solidnie. Co do ceny to wszystko kosztowało 13500zł razem z sufitem podwieszanym i oświetleniem. Nie wiem jak to będzie cenowo wyglądało u Pani bo nawet nie brałem pod uwagę produktów z Ikei, ale w porównaniu do innych firm w Gdyni było najtaniej. Proszę podać e-maila to prześlę zdjęcia mojej kuchni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14
Witam
Jestem również zainteresowana grafika państwa kuchni, obecnie jestem na etapie prognozowania nowej kuchni i byłabym wdzięczna za podsunięte pomysły z państwa strony co do wyglądu .
Dorota Karpeta
dorota_karpeta63@,O2.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Naprawdę warto http://asdecor.pl/jak-urzadzic-wymarzona-kuchnie/ solidne meble.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście kożystałem z firmy, które reklamują się na giełdzie. Właściciel przyjechał, zrobił projekt graficzny i podpowiedział co i jak żeby zaoszczędzić na kosztach. Cena była o połowe tańsza niż z Ikea a jakość taka sama
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Dokładnie zrobiłam to samo moja kuchnia kosztowała ze sprzetami 7000zł a w Ikei 11000
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o namiary
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Składaliśmy zamówienie http://factors.com.pl/meble-na-zamowienie/ świetne wykonane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo proszę o namiary
satynova@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak 7tys kuchnia że sprzętami jak sam sprzęt kosztował 7 tyś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wam zatrudnić http://krakster.pl/jak-zbudowana-jest-nowoczesna-kuchnia-kaflowa/ zlecenie wykonane perfekcyjnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystalem ci*lu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Prostak łeb ci utne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ma pani jakieś namiary na tą firme
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tam stoi masa ludzi proszę o namiary u kogo były robione meble
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie całość robił http://chomil.pl/zrobienie-kuchni-na-wymiar/ jestem zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy można prosić o zdjęcia kuchni ma emaila i jaka ekipa wam robiła meble? Pozdrawiam, Monika Rożnawska. gabi_009@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kuchnie z Ikea, mają wygórowane ceny, niejednokrotnie trzeba iść na ustępstwa, systemy okuć na, których pracują są gorszej jakości mimo, że to rzetelny blum, tylko edycja dedykowana, o walorach estetycznych nie wspomnę. Wycena zawiera też koszty ukryte, transport, montaż, które nie są jednoznacznie oszacowane, moją kuchnie wycenili na 13,5 tys., po konfrontacji z kilkoma stolarzami oraz projektantami, wyszukany projekt z indywidualnie przygotowanym blatem z dębiny ect wyszedł 2 tys. drożej, ale każdy detal był przemyślany. Myślę, że czasami warto skonsultować się, że stolarzami, a nie stawiać na szablonowe rozwiązania. Swoja drogą polecam chłopaków z 4katystudio ( http://www.4katystudio.pl )tworzą cuda za bardzo przyzwoite kwoty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zatrudniłem http://krakster.pl/gdzie-znalezc-kuchnie-marzen/ bardzo solidne wykonanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Różnica jest taka że przy Ikea za kilka lat zmienisz fronty blaty i kuchnia znowu masz nową bo skrzynie zostają a pan który ci robił meble dziś jest a jutro go może nie być
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry . mogłabym poprosić o zdjęcia podaję moją pocztę 66pakulcia2wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłem http://www.flexiz.pl/uchwyt-do-szafki-prostota-uzytkowania/ warto do nich zajrzeć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda, że kuchnie Ikea mają ograniczenia i nie grzeszą oryginalnością a nie każdy chce mieć to co jest w co drugim mieszkaniu.

Ale pamiętaj, że kuchnia spoza Ikea o jakości porównywalnej z Ikea wyniesie Cię min 50% drożej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9
A jakie wymiary ma twoja kuchnia?
Moja w kształcie lit. U o wym. 3,2 x 2,4 została wyceniona na 20-24 tys. Czekam aktualnie na wycenę od firmy spoza Trójmiasta ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Polecam firmę LiMeble http://www.limeble.pl Projekt i wycena za darmo i niezobowiązująco.
spróbuj od nich wyceny
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
dziękuje - na pewno się do nich zgłoszę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
u mnie kuchnia będzie około 3,5 x 2,3, chhciałabym żeby była w białym połysku - blaty w kolorze drewna (nie drewniane bo są ciezkie w utrzymaniu).. cały dół w szufladach (nie koniecznie BLUM) może być coś tańszego. Szafka cargo 40 cm koniecznie.
Interesuje mnie kuchnia w literę U lub kuchnia L z wyspą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kształt U lub wyspa?.....chyba trochę za małe masz pomieszczenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie nie sama kuchnia będzie tyle miała - tak mniej więcej - salon z aneksem na 28 m2. z czego część ma być na kuchnię ... ale dokładnie nie znam jeszcze wymiaru.. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brałem firmę z Tczewa - za kuchnię gdzieś 8,5 linii blatów z wyspą zamykającą, cargo, domykaczami i innymi pierdołami + szafa zabudowana 1,85 szerokości, 2-poziomowa + pokój 9 m2 przerobiony i zabudowany na garderobę - w sumie wyszło gdzieś 13-14 tys. - ale to było 4 lata temu.
Z drugiej strony po tych 4 latach wszystko trzyma się świetnie.

Ile wyszło za samą kuchnię nie pamiętam - chyba 8-9 tys.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
WYSLIJ NR TEL LUB PODAJ MAILA, WYŚLĘ WYCENĘ - STOLARZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dorcia900@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
i poproszę jeszcze zdjęcia kuchni, które Pan wykonał...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
co to za firma mogę jakieś namiary ? - i jeśli możesz prześlij mi na e-mail zdjęcia swojej kuchnia: dorcia900@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Można prosić namiary na ta firmę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie. Ale ta firma jak sir nazywa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poleam Legatus-firma z Gdańska(Siedlce). Korzystają z bdb materiałów, sa otwarci na propozycje i uwagi klienta i zawsze cos podpowiedza. Robilismy u nich 2 kuchnie. Cenowo podobnie jak inni-nie są najtańsi,ale za jakość czasem trzeba zapłacić więcej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11
Piękna reklama - pozostaje ile trzeba za jakość dopłacić, bo czytając tu można dojść do wniosku, że dopłaca się akurat nie za jakość.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam kuchnię z IKEI - samem składałem. Meble są dosyć precyzyjne ale nie perfekcyjne. Jedyne do czego mogę sie przyczepić to system wyrównywania płyty przedniej w zabudowie zmywarki - bardzo szybko się wyrobił, jednym słowem lipa...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
byliśmy z mężem w Ikei - zrobiliśmy wymiar projekt i... niestety ale ich systemy i wymiary nie pasują w naszej kuchni.. oni mają gotowe komponenty i niestety ale nie mieści się to w naszej kuchni. Dodatkowo chce lodówkę o szerokości 70 cm - oni mają w standardzie 60 cm ... i niestety ale musieli by mi zaślepić te 10 cm ... a 10 + 10 itd. zabierze nam jakąś część miejsca w szafkach kuchennych...
ogólnie Ikea jest dobra ale na kuchnie gdzie ma być zrobiona na jednej ścianie albo w dużym pomieszczeniu... W projekcie z Ikei nie mieściła nam się nawet zmywarka..
dlatego musi być kuchnia na wymiar.. :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nam robil pewien pan kuchnie prywatnie i cenowo taniej jak w Ikei 2800 zl ale meble dopasowane idealnie i jakosc idealna, a w Ikei nie potrafia doradzic tylko aby sprzedac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witaj,
Polecam firmę tanieszafygdansk.pl.
Stolarz dokładny oraz przede wszystkim terminy zgodnie z ustaleniami.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja mogę osobiście polecić stolarza z firmy Limeble, pełna profeska, poleciła mi ich moja szefowa która zamawiala meble do swojego domu wyszły rewelacyjnie. U mnie też super, wyszły mebelki kuchenne lakierowane i zabudowa fornirowana łazienki. polecać będę napewno bo warto. Ich pracę można zobaczyć na www, bądź umówić się że stolarzem on przyjeżdża i na miejscu omawia co jak by pasowało co proponuje jaki materiał, sprzęt itd.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moje mieszkanko mieści się na poddaszu, wobec czego klasyczne, gotowe meble do kuchni zupełnie tutaj odpadają. Dlatego też pomyślałam sobie, że tak na dobrą sprawę jedynym rozwiązaniem będzie dla mnie skorzystanie z oferty firm, robiących meble na zamówienie. Przy czym przyznam szczerze, że bardzo spodobały mi się realizacje mebli kuchennych, utrzymanych w stylistyce tradycyjnej, jakie znalazłam na stronie Indeco Trójmiasto.
Czy może ktoś z Was zdecydował się na zamówienie u nich mebli?
Jeżeli tak, będę bardzo zobowiązania za podzielenie się Waszymi opiniami na ich temat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kuchni akurat nam nie robili, ale meble łazienkowe i regał na książki - polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My również korzystaliśmy z usług firmy tanieszafygdansk.pl Mamy małe mieszkanie, a kuchnia zrobiła się bardzo pojemna.
Kuchnia spełniła nasze oczekiwania, choć mieliśmy dylemat czy nie skorzystać z produktów IKEA lecz przy małych gabarytach pomieszczenia kuchni takie rozwiązanie się nie sprawdziło. Polecam rozwiązanie na wymiar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam Konar Meble - kreatywne stolarstwo. Mam od nich kuchnie, zapłaciłam 12 000 i ma wszystko co napisałaś. Wybrałam fronty dębowe ale proste nie takie jak mają w ofercie. Zrobili bez problemu, według zdjęcia :) aż śmiesznie to brzmi. Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Wiecie jak się robi kuchnię na wymiar ?

Bierze się miarkę i się mierzy...

Taki żart budowlańców, bo 3/4 kuchni w nowych mieszkaniach można zrobić z mebli modułowych i może gdzieś 1 cm zabraknie, czego nikt nie zauważy... A koszt jest śmiechu warty za porządne meble...

Ale nowo-bogaccy, czyt. nowo-zadłużeni, muszą błysnąć przed znajomymi w 32 m. kw. "apartment", że na pewno była na wymiar zrobiona i kosztowała tyle co 1/5 m.kw. mieszkania :)
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ja będę remontował niedługo kuchnię i akurat mam to szczęście, że jest duża i nie potrzebuję mebli na wymiar, ale nie zgodzę się, że to wymysł nowobogackich. Rodzice, mieszkając w domku jednorodzinnym mają bardzo małą kuchnię, gdzie bez projektu i mebli na wymiar, remont by się nie udał! Dzięki temu zyskali bardzo dużo przestrzeni, która wcześniej pozostawiała wiele do życzenia...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

W zupełności się zgadzam! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

No więc powiedzmy, że kuchnia na wymiar to odpowiednia do nietypowego pomieszczenia.

Zresztą z nazwy wychodzi to na logikę.

Ale reszta nowo-zadłużono-bogackich musi taką mieć...

Bo jak tu pierwsze party przy świecach zrobić ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Biedak -nienawistnik.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zadzwoń do Indeco wybrzeże. Zamawiałem od nich meble już dwa razy. Można im zaufać. indecoszafynamiare
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Sama też natrafiłam na moim zdaniem interesującą ofertę w Indeco Trójmiasto, z tym że mnie osobiście chodzi o wykonanie mebli do garderoby, wobec czego cóż, nie do końca jestem pewna, czy można im to zlecić.
Może ktoś z Was wie coś więcej na ten temat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sama zamawiałam meble u nich i powiem szczerze, że bardzo ładnie wykonano dla mnie meble do kuchni, przy czym z tego co wiem, zajmują się tam także robieniem mebli do innych pomieszczeń. Na realizację w Indeco Trójmiasto nie czekałam długo i generalnie jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nimi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mnie też namiary na dobrą firmę z Trójmiasto bardzo się przydadzą. Od dłuższego czasu szukam kogoś, kto zrobi mi ładne meble do garderoby i najpewniej skorzystam z oferty Indeco Trójmiasto. Ich realizacje świetnie się prezentują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam firmę limeble, facet ma rękę do projektów i realizacji robi wszystko: kuchnie, szafy, łazienki, garderoby itp.... można się dogadać w każdej sprawie. Czas oczekiwania nie mały ale naprawdę warto. Umie doradzić, podpowie jak zamienić żeby było dobrze wie w czym rzecz.... wiem, że wybierają go najbardziej wymagający klienci ;) meble wykonane są naprawdę solidnie i bez kombinowania. Jak w projekcie tak i w realizacji.... POLECAM !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kulenty mają fajne kuchnie, robią na wymiar. Mają ogrom modeli, i klasyczne i nowoczesne, co kto lubi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z Indeco ? U mnie niedawno był Pan z Indeco.Pomierzył ,wymierzył i na tym skończyła się współpraca z Indeco. Niby wszystko pod klienta robią jak mówił, ale my tak robimy albo nikt tak nie robi kwitował na końcu.Taka była z nim rozmowa . O szczegółach nic nie mówi bo chyba nie wie . Przecież to ja uzgadniam szczegóły i jak meble mają wyglądać u mnie w domu oraz jak mają być wykonane, przecież płacę za to niemałe pieniądze.Tak właściwie rozmowa o nowych meblach nabrała nerwowej dyskusji i po godzinie gadki o niczym pożegnałem przedstawiciela Indeco. Nie tak rozmawia się z klientem z którego ostatecznie firma żyje.
Zwróciłem się do zwykłego stolarza meblowe jakich mnóstwo w okolicy , a tam zupełnie inna rozmowa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

my kupowaliśmy jedynie szafę na wymiar od Indeco Wybrzeże i jesteśmy bardzo z niej zadowoleni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

http://kuchnieskandynawskie.pl/
polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

MdoKwadratu studio projektowe - aranżuja wnętrza i wpsolpracuja ze stolarzami - nie zapłaci Pani tyle co w studiu ;)
tel 512175878 Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na pewno omijaj z daleka INDECO TRÓJMIASTO. Nie rzetelni, duze opoznienia i brak fachowosci.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Meble robione na wymiar raczej są zdecydowanie droższe, ale też jakościowo lepsze, a także o wiele bardziej dopasowane, trzeba się więc zastanowić czy taka droższa opcja nam pasuje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Moim zdaniem i tak warto spróbować i zaprojektować swoje własne meble - wtedy będziemy mieli 100% pewność, że wpasują się w wystrój i możliwości pomieszczenia :) Ja projektowałam swoje meble z firmą Meblomet ze Starogardu Gdańskiego i jestem bardzo zadowolona. Polecam takie rozwiązania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Znalazłem super fachowca http://krakster.pl/jak-zbudowana-jest-nowoczesna-kuchnia-kaflowa/ bardzo rozsądna cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście, że najlepsze są kuchnie wykonane na wymiar, są bardziej funkcjonalne bo przestrzeń jest w 100% wykorzystana, coś takiego szczególnie sprawdza się w małych kuchniach. Takie meble na wymiar produkuje http://www.kuchniemerbau.pl/meble-kuchenne My mamy właśnie kuchnię od nich i cieszy nas już prawie trzy lata. Jest solidnie wykonana, z dobrych materiałów, długo nam posłuży, to zupełnie inna jakość niż meble z sieciówek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

a jak cenowo ? są drodzy czy porównywalni z sieciówką?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Również korzystałam z usług firmy na Morskiej, ale u mnie był to mały aneks i wyszło nam dużo mniej niż 10tys ;) I w sumie starczyło jeszcze na szafę na wymiar od Indeco Wybrzeże :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zgadzam sie z wcześniejszymi wypowiedziami, że meble tworzone na wymiar są droższe. Mnie i mojemu męzowi udało się jednak dzięki Indeco Trójmiasto kupić zestaw który łączył nowoczesny design i jakościowe materiały takie jak np . stal nierdzewna i szkło i zmiescisliśmy sie w zakladanej sumce. choc można było wziąć raty bez prowizji. W tej cenie otrzymaliśmy jakość ktora nam odpowiada. Przed podpisaniem umowy wzielismy wzorni kz salonu. Generalnie jesteśmy zadowoleni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

hej Ja swoją kuchnię zaprojektowałam dzieki wskazówkom, które znalazłam na blogu pewnego sklepu internetowego. U nich tez kupiłam meble kuchenne https://meble-kuchenne.warszawa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My jesteśmy w trakcie drugiej realizacji w Kuchniach Skandynawskich w gdańska. Cena nieco niższa od kilku firm z gdańska, a jakość naszym zdaniem znacznie wyższa. Projekty mają na najwyższym poziomie (prawie jak zdjęcia), robią faktycznie pod wymiar (wiele niestandardowych rzeczy, podwyższanie szafek, pomysłowe rozwiązania). No i mają ludzkie podejście do potrzeb klienta, nie wciskają niczego na siłę. Mają też dostępny cały sprzęt AGD, montują go bez dodatkowych opłat. Myślę, że kolejną inwestycje pod wynajem zrobimy także u nich bo nie możemy się do niczego przyczepić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja z moja dziewczyną polecamy Pana Krzysztofa, który zaprojektował i wykonał nam super kuchnię o jakiej marzyliśmy (mimo że nasze pomieszczenie było nietypowe). Jest z okolic Bydgoszczy, ale świadczy swoje usługi również na terenie Trójmiasta. Kilka jego projektów i kontakt jest na stronce http://www.trafioneprojekty.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie najlepiej jest zamówić meble na wymiar. Niektóre kuchnie są dosyć niewymiarowe i gotowe meble nie zawsze się sprawdzą. Ja mam kuchnię od firmy Roka69 i jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. Moja kuchnia wygląda teraz o wiele lepiej i jest dużo bardziej funkcjonalna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam classicmeble z Kosakowa - u mnie idealnie ( cena adekwatna )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam pracownie mebli VIGO http://www.vigomeble.pl Meble na światowym poziomie, profesjonalni projektanci i miła obsługa, dobre ceny. Szczerze polecam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdańskiej Fabryce Mebli aktualnie kończony jest projekt mojej wymarzonej kuchni. Super sprawą jest to, że jest tam dostępna tak szeroka paleta elementów wykończeniowych. Polecam współpracę z Panią Magdą. Jestem maksymalnie zadowolona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdyni piękne meble kuchenne mają w salonie należącym do sieci Max Kuchnie, jest to Meblofart na Owsianej. Wybór jest ogromny w dodatku pracownicy wyjaśniają wszystko czego nie wiesz.I przygotowali mi doskonały projekt. Teraz w kuchni siedze jeszcze dłużej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można naprawdę źle trafić z tymi meblami pod wymiar teraz, bo jest po prostu bardzo dużo firm a nie wszystkie trzymają standardy..Mi się sprawdziła marka Janas Meble, jadalnię u nich zamawiałem, wszystko zrobione na termin, dobry kontakt telefoniczny, cena zgodnie z umową i wstępnym kosztorysem wyszla.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama mam w domu meble z IKEA ale tylko dlatego, że mój mąż potrafił je zmontować... Kiedy doliczysz do nich montaż to cenowo już naprawdę nie ma szału i firma zajmujaca sie meblami na wymiar tez da rade w takiej cenie zrobic. a te z IKEA nie sa wpasowane od ściany do ściany... Jakiś czas temu moi rodzice robili meble w firmie EMPROSTREFA czy EMPROSFERA (jakoś tak :) ) i byli na prawdę zadowoleni. Dostali takie super zdjęcia w 3D gdzie praktycznie w 100% mozna było zobaczyc jak to bedzie wygladac. Terminowo tez ponoć ok, nie zajęło to co prawda jednego dnia (bo słyszałam, że niektóre firmy tak robią) ale chyba nie wierze ze taka kuchnia zrobiona w jeden dzien może byc dopracowana... w kazdym razie cenowo tez sensownie to wyszło bo jak robili porownanie w innej firmie to ponad 2000 drożej to troche roznica... jedyne co to podobno bardzo dokładny Pan montażysta, który dużo czasu spędził na wyrównywaniu drzwiczek żeby były równe kiedy mama juz chciała sie instalować w swoich nowych szafkach i zastanawiała sie kiedy sobie pojda... :) ale ogólnie polecają :) ja sobie spisalam numer bo chce szafe robic w korytarzu (600 268 758 jak coś...)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czasem też nie ma potrzeby na remont kuchni, wystarczy wymienić choćby fronty. Ja tak zrobiłem u siebie za pośrednictwem firmy https://leander.pl/inne-wedlug-zlecenia-klienta/ i mieszkanie zyskało wiele na samym wyglądzie. Szybko tanio i dobrej jakości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiadomo że meble z marketu są dla wszystkich co ostatecznie nie musi odpowiadać Twoim Oczekiwaniom. Zawsze może zostać odrobinę centymetrów do zagospodarowania oraz brak jakiejś półki albo pozostawiona przestrzeń która z powodzeniem mogła by dostarczyć miejsca do przechowywania ulubionych przedmiotów. W efekcie masz coś na długie lata co cię nie satysfakcjonuje i sprawie że musisz na to patrzeć codziennie.
Oczywiście jeśli twój szczyt finansów do 2 tysiące to może to nie wystarczyć na zakupienie mebli na wymiar, ale kwota od 3.000 daje szansę na indywidualną realizację. Jeśli więc potrzebujesz podpowiedzi w zakresie dobrych mebli na zamówienie polecam ci Firmę a w zasadzie #stolarnię Martom nr tel 733-555-680 http://martommeblenazamowienie.blogspot.com która wykonuje takie meble pod wymiar. Jeśli będziesz potrzebowała coś dodatkowego, to ich meble są też w Twoim ulubionym markecie z meblami. Jeśli dobrze pamiętam to możliwości mają duże do nawet dopasują ci cały sprzęt osprzęt AGD oraz dość unikalne systemy szuflad czy schowków rogowych które ułatwiają życie gdy już nakupujesz mnóstwo drobiazgów typu garki czy talerze.

Z mojej strony to tyle, jak by były jakieś pytanie to serdecznie polecam dodanie kolenego komentarza postaram się odwiedzić to forum i podzielić się swoimi doświadczeniami. serdecznie pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeprowadziłam się 2 miesiące temu do Gdańska, do nowego mieszkania w stanie deweloperskim. Zdecydowaliśmy się z mężem na współpracę z Indeco Trójmiasto. To co wpłynęło na naszą decyzję to m. in. ubezpieczenie prac montażowych czy bezpłatny transport, no a przede wszystkim bardzo atrakcyjny wygląd samych mebli :) Polecamy! Naprawdę z czystym sumieniem..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dla mnie ta firma https://www.roltrans.com.pl/meble-na-wymiar/ robiła meble na wymiar. Szybko się ze wszytkim uwinęli i nie wzięli dużo za robociznę. Kuchnia wygląda bardzo dobrze. mam wymarzoną wyspę na środku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę http://jagorwood.com/. Znajoma zamawiała u nich meble i była naprawdę zadowolona. W przystępnej cenie zrobili wysokiej jakości meble.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jagor wood wykonuje dobre meble na wymiar podchodzą indywidualnie do każdego klienta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre meble to z Ikea. Polecam. Spamerzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo polecamy Pracownie mebli na wymiar Gdańsk. Tak jak mówią robią wszystko na indywidualne zamówienie nie tylko jakieś standardy. Kupiliśmy meble kuchenne ale i narożnik wymierzony do naszego ,,małego'' dużego pokoju, szafę w przedpokoju i wyrysowany przez nas stolik pod telewizor. Robią też super sypialnie . U naszych sąsiadów zrobili takie łóżko kontynentalne super my nie mamy niestety miejsca. Też wymierzone dopasowane wezgłowie i z materacem 145 ( każdy cm cieszy).
Kiedyś kupiliśmy meble w Ikea i nie mieliśmy szczęścia już wiemy że lepiej korzystać fachowców póki jeszcze są.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawialiśmy u nich- http://www.bis-meble.com.pl To garderoby i szafy, oraz kuchnie na wymiar. Mają całkiem dobry cennik, a meble od nich są solidnie wykonane i bardzo wysokiej jakości. Serdecznie polecam! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiesz jaka firma zrobi dobre konstrukcje stalowe pod billboardy? Polecam wejść Ci na http://konstrukcjewarszawa.pl/ i zapoznać się z ofertami właśnie tej firmy. Uważam, że nie jedna osoba będzie chciała z tego skorzystać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

piękne meble na wymiar zamawiałam z firmy Roka69 :) solidnie wykonanie i dokładnie takie jakie chciałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

nam kuchnię na wymiar zrobili ludzie z Roelle Design roelledesign.pl. Mają siedzibę w Pruszczu Gdańskim na Korczaka. Naprawdę spoko firma :) mają doświadczenie, potrafią zaproponować fajne rozwiązania, a cena też jest całkiem spoko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok, a jak rozwiązaliście kwestię segregowania śmieci, ile macie koszy, gdzie je mieścicie? Szukam jakiegoś rozwiązania dla siebie https://fabrykaform.pl/kosze-i-worki-na-smieci poradźcie coś. Chciałabym być eko, ale kuchnia mała i nie wiem co robić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od siebie polecę http://www.meblejanas.eu/ o których zamawiałam kuchnię na wymiar, jakość naprawdę dobra no i były na czas. Obsługa pomogła we wszystkim, fajnie nam się współpracowało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A cenowo jak wychodzi ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a od siebie mogę polecić sklep internetowy, który ma bardzo duży wybór mebli https://marketmeblowy.pl/ ;) Co prawda nie są to meble na wymiar, ale zawsze warto rzucić okiem, a może akurat coś wam się spodoba ! :) Jest to firma przeze mnie i moich znamjoych sprawdzona, więc meble są na prawdę bardzo dobrej jakości i solidnie wykonane ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie najlepsze kuchnie na wymiar jakie są to te z Gdańskiej Fabryki Mebli. Ja mam swoją od 5 lat i nie miała żadnej sytuacji, aby coś się popsuło. Po takim czasie cały czas wyglądają jak nowe. W dodatku stosunek na linii cena-jakość jest fenomenalny! Jednym słowem zakup się kaluluje 
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracowałam w salonie Gdańskiej Fabryki Mebli 2 lata. Zawsze dostawałam wynagrodzenia na czas. Z przełożonymi również nie było żadnych problemów. Dlatego polecam współprace również w kwestii mebli, bo wiem, że są uczciwi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli będziecie szukać inspiracji, to polecam zajrzeć na ten blog: https://blog.mirjan24.pl/biale-meble-kuchenne-w-roznych-stylach/ :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam w takim razie Home Concept. Tak, rozumiem obawy, że to daleko, że aż Warszawa. Ale uwierzcie, warto. Po pierwsze, dla mnogości wyboru, którą oferuje ta galeria mebli. Po drugie, bo nie ma chyba drugiego takiego miejsca, gdzie można dostać fantastyczne meble na wymiar. Nasza kuchnia od emprojekt studio. Usługa jest kompleksowa a z kolei obsługa niezwykle kompetentna. Uważam, że gra jest warta świeczki ponieważ nigdzie, w naszych okolicach nie trafiłam na takie miejsce.
PS.Polecam odwiedzić także Studio Prostych Form
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Indeco Tójmaisto - bardzo szybka realizacja od wyceny do montażu. Projekt doskonale dopasowany do wymagań klienta. Efekt końcowy całkowicie zadowalający. Po prostu bomba!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
No za 13 to raczej nic dobrego nie będzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Może zerknij na firmę Zov? Zajmują się produkcją mebli kuchennych. Widziałam je na żywo u koleżanki i bardzo mi się podobały. Jakość wykonania jest bardzo dobra, wręcz nie było się do czego przyczepić pod tym względem..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli ktoś z was zastanawia się nad zakupem kuchni to polecam sprawdzić ofertę Gdańskiej Fabryki Mebli. Mają do wybory kuchnie w stylu klasycznym i nowoczesnym w zależności od tego co się nam bardziej podoba i odpowiada zapotrzebowaniu. Wyróżniają się one jakością wykonania, trwałością zastosowanych rozwiązań i niepowtarzalnym designem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę poelcic z calego serca Emprojekt, który ma salon w Wawie w Home Concept. Profesjonalna obsługa, świetne meble na wymiar warte swojej ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę polecic z całego serca firme Jasta Bis w Kosakowie
Panowie robili mi całą kuchnie, szafe zabudowana w przedpokoju i sypialni.
Jestem bardzo zadowolona, zawsze zaproponują jakieś fajne rozwiązanie.
Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam kuchnie zrobioną na wymiar z emprojekt. Mają salon w Home Concept w Wawie. Jestem z niej bardzo zadowolona, polecam odwiedzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zamawiałam meble z drewna pod wymiar do salonu, to cenowo wyglądało odrobinę inaczej. Ale najważniejsze, by projekt oraz jego funkcjonalność sprostały Twoim oczekiwaniom. Mam nadzieję, że remont przebiegł sprawnie i znalazłaś firmę godną zaufania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja stwierdziłam że nie muszę mieć kuchni na wymiar, wolę zainwestować więcej w sprzęt do niej. Meble jak meble one mi nie pomagają gotować :) A jednak płyta indukcyjna, piekarnik czy blender są ważniejsze niż to jaki blat będzie miała kuchnia. Wybrałam sobie płytę Electrolux Pure Bridge i jestem z niej mega zadowolona. A meble mam z Ikea ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może ktoś mógłby doradzić przy wyborze zmywarki. Zastanawiam się nad Electrolux Comfort Lift, przekonuje mnie możliwość podniesienia dolnego kosza do góry. Ale nigdy wcześniej nie miałam zmywarki i nie wiem na co zwrócić uwagę przy jej wyborze..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, ja mogę polecić firmę WMI-dekorator z Elbląga. Fajny projekt i realizacja. Nam robili kilka lat temu, ale wszystko działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kuchnie & wnętrza aurelia malamis
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzialałem jakiś czas temu z firmą http://alkapro.pl/produkty/okna/ i dali rade z zamówieniem a miałem bardzo skomplikowane. Jak ktoś szuka czegoś nietypowego to polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam firmę MebleWagerman ze Słupska produkująca piękne meble na wymiar http://www.meblewagerman.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie inne są bardzo dobre firmy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chcecie naprawdę dobre meble?
Ci z pierwszych pozycji ogłoszeń ciągle gonią za nowym klientem bo nie mają ich z poleceń.
Podarujcie sobie opinie bo są najczęściej dęte.
Szukając wykonawcy przejrzałem kilka stron kierując się zdjęciami wykonanych mebli.
Wybrałem takiego, który mi odpowiadał i nie zawiodłem się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam sprawdzić opinie na google maps - tam ludzie wypowiadaj się o firmach. znajdziesz jakąś fajną firme dla siebie
porównaj ceny okien - http://twoje-okna.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mnie zastanawia jedna rzecz.napisalam do 30 różnych firm z Trójmiasta i okolic z prośbą o wycenę mebli.wyslalam projekt wraz z wymiarami. Kuchnia mała 4.5m..Chcialam kuchnie bez bajerów i bez udziwnień. Odpisały mi trzy firmy proponując cenę z kosmosu. Każdy się tłumaczył że musi z czegoś utrzymać zakład itp. To nie wyobrażam sobie ile musi kosztować kuchnia 8m2.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę Ci polecić firmę Wosmebl , na runky od 25 lat, firma z doświadczeniem i wykonują bardzo dobre meble
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystałem z usług firmy Meblox. Zaprojektowali mi całą kuchnię pod wymiar na elementach Blum. Nawet sprzęty dobrali tak, aby wszystko ze sobą współgrało, i co najważniejsze w przystępnej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osobiści nie kupowałam kuchni na wymiar, wybrałam modułowe meble kuchenne. polecam nawet do mało ustawnych pomieszczeń. Szafki łatwo można sobie dopasować, a cena jest bardzo zachęcająca.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trudno znaleźć solidnego wykonawcę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dalej szukam kogoś kto zrobi mi kuchnie na wymiar. Bez bajerów bez cichych domykaczy. Ciche tylko w szufladaxh. Naprawdę szukam kuchni prostej. Kuchnia malutka 2.00x2.25 plus blaty. Bez sprzętów. Sprzęty mam swoje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam kuchnie modułowe. Są stosunkowo tanie i całkiem przyzwoite. Można zamówić z montażem albo bez. Dobierasz odpowiednie szafki według własnych preferencji i wymiarów kuchni. Do tego zamawiasz blat na wymiar. Po dostarczeniu elementów w paczkach wszystko montujesz w kuchni. Na rynku jest dosyć duży wybór takich mebli
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nam kuchnie na wymiar tworzyła firma Wosmebl z Rzeszowa i jesteśmy bardzo zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może ktoś się odezwie na meila i wyceni kuchnie. Tak jak pisałam wyzej 2.00na 2.25m2. Nie mam wymogów chce tylko szafki po sufit na jednej ścianie i szafki dolne tam gdzie się da. Plus zlew jednokomorowy. Podaje mojego meila. Jeśli ktoś będzie zainteresowany prześlę rzut kuchni i projekt który sama mam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

justyna834@gazeta.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od siebie mogę ci polecić firmę meblox. Zaprojektowali mi meble do kuchni i sypialni i jestem mega zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście polecam https://www.hendi.pl/ szeroka oferta w super cenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mi świetne meble na wymiar https://duet-szafy.pl/oferta-mebli-na-wymiar-krakow/ zrobił DUET z Bagrowej. Szczerze mogę polecić tą firmę. Mają wieloletnie doświadczenie, są bardzo solidni i dokładni a wszystkie meble idealnie dopasowane do wnętrza, wykonane z wielką starannością i dbałością.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ładne meble na wymiar robi firma Myllek. Trafiają dokładnie w to co się chce, ponieważ bardzo dokładnie słuchają czego się oczekuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam firmę Meblox. Dostosują meble do wielkości kuchni, wszystko dokładnie wymierzą. Jakość mebli jest naprawdę świetna, wszystkie terminy w umowie dotrzymane. Meble były gotowe na czas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przygotowana oferta dostępna jest między innymi w ofercie mebel-partner . pl/ więc jak ktoś będzie szukał mebli do biura to na pewno będzie w stanie coś sensownego wybrać. Oczywiście tych różnych propozycji jest sporo i każdy coś sensownego będzie w stanie tam znaleźć dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ze swojej strony mogę polecić meble na wymiar Warszawa! Bardzo rzetelna firma, która działa nie tylko na terenie stolicy!

Cos więcej można o nich przeczytać tutaj: http://grzeda-wroclaw.com.pl/2020/10/13/sprawdz-oferte-mebli-od-classic-meble-pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W moim przypadku meble robiło Studio Wiking ze Szczecina i ja jestem bardzo zadowolony z tego co udało im się przygotować. Meble super się prezentują, jakościowo też są na bardzo dobrym poziomie więc wydaje mi się, że ta oferta powinna każdemu przypaść do gustu, widać że wiedzą co robią i jak dobre meble zrobić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W https://www.google.pl/ jest ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Warszawa jednak daleko, a na miejscu bez problemu można znaleźć jakiegoś wykonawcę ma meble. Z drugiej strony mogą byc gotowe meble. Pełno ich na allegro, olx, czy sklepach online np. edinos.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli kuchnia na wymiar, to tylko od http://www.fraktal.waw.pl/ gorąco polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Studio Wiking masz nowoczesny, komputerowy model kuchni i praktycznie 100% odbicie tego, co dostaniesz w rzeczywistości, więc już ten sam fakt jest bardzo wartościowy dla klienta. Dwa mają podejście długoterminowego wsparcia technicznego, jakby coś z meblami się działo. Obsługa klienta rewelacja, oceny wysokie, mają mnóstwo pozytywnych opinii, sam mam od nich kuchnię lata temu robioną to do tej pory utrzymuje nowoczesny standard.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja wybrałem do mojej kuchni meble ze stali nierdzewnej połączone z drewnem.
Zamówiłem je na https://gastroprodukt.pl/meble-gastronomiczne/ Okazuje się ze meble nierdzewne nadają się nie tylko do przemysłu, ale do domowej kuchni również.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sumie stal nierdzewna w kuchni to niegłupi pomysł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Luvio robią meble eleganckie i stosunkowo tanie, jak porównasz z konkurencją. Dwa, nie odrzucają, jak piszesz żadnego zamówienia, a to jest ogromna przewaga. Rzadko się zdarza wnętrze, do którego nie trzeba dodać pewnych specyficznych, specjalistycznych elementów. A oni to zrobią. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybrałam http://krakster.pl/jak-zbudowana-jest-nowoczesna-kuchnia-kaflowa/ uwielbiam taki styl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Meble pod wymiar zamawiałam do swojego domu online. Dokładnie tutaj (http://www.mw-design.pl . Jestem zachwycona wykonaniem i realizacją zamówienia. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z przyjemnością mogę polecić firmę http://tanieszafygdansk.pl.
Zakres usługi obejmował wykonanie kuchni na wymiar oraz szafy w przedpokoju.
Prace przebiegały sprawnie i fachowo, zarówno na etapie projektowania jak i na etapie samego montażu.
Zaletą było przede wszystkim wywiązanie się z terminu, gdyż na etapie remontu borykaliśmy się z terminami Wykonawców.
Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo ciekawe komentarze odnośnie aranżacji kuchni można znaleźć w tym temacie. Zawsze inspiracje znajdziemy w internecie na specjalnych blogach prowadzonych przez amatorów, a także przez producentów materiałów wykończeniowych. Pytanie jakie trzeba sobie zadać to czy będziemy w stanie sobie poradzić z takim projektem? Nie każdy ma wyobraźnie przestrzenną na tyle rozwiniętą by zrobić to od ręki. Dlatego też większość ludzi szuka kompleksowych rozwiązań tego problemu. Jeśli chodzi o kuchnia na wymiar szczecin to IziKuchnie z tego co się orientuję ma darmową wycenę razem z projektem. To bardzo ważne bo nie wszystkie firmy oferują to w pakiecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bezpłatne konsultacje z projektantem mebli masz przy ul. Grunwaldzkiej 301 w Gdańsku, więc radzę się przejść, nawet w celach rozpoznania dostępnych na rynku materiałów. Masa ciekawych systemów organizacji do kuchni. Szafy otwierane w taki sposób, że Cię zaskoczy. Kilka poziomów, priorytet pod konkretne akcesoria, wszystko zabezpieczone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oferta bardzo ciekawa http://looksun.pl/gdzie-szukac-dobrych-tanich-moteli-w-zielonej-gorze/ każdy wybierze coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zapraszam na swoją stronę:
https://twoj-szczesliwy-remont.business.site

myślę że najlepiej kupić zestaw w Castorama lub Black Red White gdzie są najniższe ceny a korpusy są robione z tych samych płyt co kuchnie na wymiar. Dzisiaj ceny materiałów w porównaniu z poprzednimi latami bardzo wzrosły więc jeśli ktoś szuka oszczędności, to tylko zamawiać przez internet np. szafy przesuwane i szukać na miejscu montażystę, który to skręci. Jest duża konkurencja na rynku więc można negocjować cenę.
Pozdrawiam, zapraszam do kontaktu: Karol // https://twoj-szczesliwy-remont.business.site // 796 747 529
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobrym pomysłem było zatrudnienie http://maca-polska.pl/przepiekne-kuchnie-dla-kazdego/ wyśmienicie wykonana praca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybór odpowiedniej firmy jest ważny. Zwróć uwagę na to jakich materiałów używają do produkcji mebli. Lepsze zawiasy, możliwość otwierania szafek uchylnie, wygodne mechanizmy i porządne wykończenie szuflad da nam gwarancję wygody korzystania z mebli przez długie lata. Podobnie jest w kwestii wyboru blatu. Blat kamienny albo z konglomeratu będzie drogi, ale moim zdaniem warto jest zainwestować dla wygody i dla wygladu. Blat taki będzie również bardziej wytrzymały. Sporo porad znajdziesz tutaj: https://www.luxuryproducts.pl/hokery-do-kuchni-i-jadalni.html W zakresie tego jak dobrać dodatki takie jak krzesła czy hokery. Osobiscie lubie ciemniejsze kuchnie w macie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim jeśli chodzi o kuchnię to moim zdaniem najważniejsza będzie funkcjonalność i pod tym kątem ja byłem szczególnie zadowolony z oferty ZOV (http://www.zovkuchnie.pl i to na ich meble się zdecydowałem. Projekt, który zaproponowali był z dobrym zamysłem i wykonanie również tak się prezentuje. Jeśli chodzi o mnie to jestem zadowolony z ich propozycji. Polecam jak szukacie dobrych mebli do kuchni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się, że w kuchni ta funkcjonalność ma ogromne znaczenie. Dzięki niej możemy znacznie usprawnić sobie te codzienne czynności jak chociażby gotowanie. Jednak ja twierdzę, że meble to nie wszytsko w kuchni liczy sie też wyposażenie. W ostatnim czasie miałam do czynienia z młynkami do soli i pieprzu https://www.superwnetrze.pl/mlynki-do-soli-i-pieprzu,k2435.html i stwierdzam, że są dużym ułatwieniem i łatwiej o lepszą organizację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra to poszaleję :D
Szukam:
1. mebli na wymiar - będzie dużo załamań i kątów
2. mebli z litego drewna z blatem z granitu lub innego kamienia (nie znam się więc tu zaufam projektantowm)
3. oświetlenia do kuchni i jadalni - ledy w ścianach i w podłodze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My robiliśmy kuchnię ze studiem http://www.asseri.pl Od projektu do zakończenia. Wyszło super. Wszystkim polecamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie wyposażenie meblowe w warszawskim mieszkaniu robione przez http://www.LUVIOmeble.pl i jeśli chodzi o nich to jestem bardzo zadowolony z tych propozycji. Wykonanie na dobrym poziomie, spore doświadczenie po stronie firmy więc wydaje mi się, że na pewno będą w stanie coś tam sensownego zaproponować jeśli chodzi o takie meble i to wykonanie będzie faktycznie na bardzo dobrym poziomie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zadowolony jestem z wykonania http://www.goralinfo.pl/niebywale-piekne-szafy-pod-wymiar/ świetna robota.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No a w jakim stylu podoba Wam się kuchnia? Szukam właśnie jakichś inspiracji. Pozdrawiam! :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwróć uwagę na ofertę ZOV (http://www.zovkuchnie.pl Jeśli chodzi o meble do kuchni to bardzo dobra oferta, duży wybór różnych propozycji więc można na spokojnie dla siebie coś wybierać. Meble zróżnicowane w ofercie więc też łatwiej coś wybrać dla siebie, jakiś sensowny projekt. Dla mnie istotne, że ten wybór bardzo szeroki a jednocześnie można także liczyć na ich ofertę jeśli chodzi o jakość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

kocham ten spam 212.7.215.* człowiek z rozjechaną świadomością: Michał Józef Jacek Greg ccc....itd
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chcemy zaopatrzyć się w naprawdę fajne urządzenia do naszej gastronomii, to polecam https://technologis.pl/ - mają świetny sprzęt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem każdy chce mieć piekną i praktyczną kuchnie w swoim domu. Jeżeli macie w planach remont kuchni, to chciałbym Wam polecić ofertę sklepu internetowego, w którego ofercie znajdziecie najróżniejsze zlew do kuchni . Jest to sklep, z którego sam skorzystałem w trakcie remontu kuchni i był to bardzo dobry wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś z Was jest na etapie umeblowania kuchni? Jeśli tak to koniecznie postawcie na meble na wymiar. Z takiego rozwiązania możecie skorzystać, wybierając meble kuchenne firmy Smolis Meble. Na http://smolis-meble.pl/meble-kuchenne-sycow/ znajdziecie pełną ofertą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Meble na wymiar jak najbardziej tak ale chciała bym też blaty kamienne i posadzkę w tym samym stylu. Czy znacie firmę godną polecenia, która wykonuje takie rzeczy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest taki zakład kamieniarski Rosita który robi również blaty kuchenne, parapety i posadzki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzięki, już znalazłam ich stronę :) mają bardzo duży wybór materiałów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajne rozwiązanie http://studioplazinscy.pl/meble-do-niewielkiej-kuchni/ jesteśmy zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie było się nad czym zastanawiać https://wagasmaku.pl/dopasowany-zlew-do-szafki/ zlew miałem upatrzony od dawna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U moich rodziców na Białołęce kuchnię robiła firma http://www.LUVIOmeble.pl i są bardzo zadowoleni. Faktycznie wygląda to świetnie, estetyka w klasyce dopasowana do innych elementów wnętrza. Widać po nich duże doświadczenie w wykonywaniu mebli i też nie robią wszystkiego po kosztach co ma spore znaczenie bo te meble są faktycznie zrobione na wysokim poziomie i można będzie też liczyć na ich trwałość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie wszystko zmieniałem http://cobonautic.com/niezwykly-mebel-pod-zabudowe/ zmiana na ogromny plus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie meble w biurze zrobione na wymiar przez meblemad.pl. Pracownicy zadowoleni, całość funkcjonalna i zachowana w świetnej estetyce więc myślę, że będzie można się na te propozycje zdecydować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możliwe, że oferta http://www.luviomeble.pl będzie dobrą opcją jak chodzi o meble na wymiar. Bardzo dobrze wykonane, duże doświadczenie po ich stronnie, starannie podchodzą do tematu. Jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie mogę polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o projektowanie mebli na wymiar, to z czystym sumieniem mogę polecić meble firmy Flaming: https://www.meble-flaming.pl/
Jakość, która cieszy oko na lata :D!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akcesoria kuchenne oraz fronty można zamówić również przez internet. Działanie takie będzie o wieel tańsze od zlecenia mebli w studio mebli kuchennych. Właśnie tak zrobiliśmy z meżem oraz jesteśmy zadowoleni bo kuchnia wygląda bardzo ładnie oraz jest dobrej jakosci.

Od siebie polecam stronę:
https://uchwytymeblowe24.pl/zawiasy-meblowe-z-domykiem

Można znaleźć tam dobrej klasy zawiasy meblowe z domykiem.

Inspiracji szukajcie na pinterest. Na stronie jest cała masa pomysłów na kuchnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłem http://factors.com.pl/solidne-fronty-kuchenne/ polecam sprawdzić to naprawdę dobry wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie jeśli chodzi o meble na wymiar to w Warszawie firma Luvio się tym zajmuje i można także na ich stronie http://www.LUVIOmeble.pl zobaczyć jak to wygląda i z jakimi meblami będzie się można spotkać w ofercie tego właśnie producenta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetną kuchnię na wymiar zrobiła dla nas firma mebledomagala.pl i bardzo ich polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

w fajnej cenie kuchnie na wymiar zreazliowala dla mnie firma mebel Domagala, super jakosc i wykonanie top polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najlepiej moim zdaniem wybrać się do stolarza, zobaczyć jego projekty i tyle ;) Albo samemu próbować coś odnowić. Ja np. teraz chce odnowić komodę mojej babci, która jest z lat 70-tych w stylu retro. Potrzebuję jeszcze tylko nóżek meblowych coś jak w tym stylu https://bimeb.pl/akcesoria-meblowe/nogi-nozki-meblowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

heeej a polecacie moze jakies przenosne kuchenki gazowe? znalazlam takie, popularna firma - https://sklep.gaspol.pl/gotowanie-kuchenki-gazowe co myslicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli potrzebujesz zoptymalizować przestrzeń w nieruchomości meblami to idź na konsultacje przy Modlińskiej 342 w Warszawie, konkretnie Luvio Meble.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wykańczając kuchnię warto wygospodarować miejsce na zmiękczacz wody, aby osad z kranówki się nie osadzał na naczyniach i armaturze. Polecam urządzenia dostępne na zmiekczaczewody.com.pl, są niezawodne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry