Widok

Kuchnie Lube

Witam:) czy ktoś z Was ma kuchnie Lube? Jestem ciekawa jak z ich wytrzymałością. Interesuje mnie też salon w którym sprzedają te kuchnie w Gdyni na Alei Zwycięstwa. Czy macie jakieś doświadczenia z tą firmą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam kuchnię Lube od 1997 roku. To dawne czasy, nie było wówczas takich możliwosci jakie są w tej chwili...Objeżdziłam wówczas różne sklepy z meblami kuchennymi i jak wreszcie dotarłam do ich sklepu fabrycznego na Przymorzu, to od razu byłam zdecydowana.
Fakt, nie były to tanie meble, ale nadal mi bardzo dobrze służą i zupełnie nie wyglądają na swoje lata.
Sprzęt agd zamontowany łącznie z meblami już w większości wymieniłam, natomiast jakość mebli jest nadal bez zarzutu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,

Zakupiłem meble w tej firmie, po namowach architekta, i co do jakości powłoki lakierskiej ok, lecz wykonanie "włoskie" pozostawia wiele do życzenia ! Ogólny wygląd dobry, lecz detale nie dopracowane.

Co się tyczy Sklepu i obsługi to bardzo miła do czasu zapłaty !
Ewentualne wady i usterki zapomnij o ich terminowym usunięciu, walczę z nimi już od miesięcy, a udowadniają, że wady lakiernicze, czy też za krótkie elementy to zgodnie ze sztuką !! Nie wiem gdzie się szkolili !

Jak chcecie mieć problemy, to proszę bardzo, ja się dałem wrobić, i dziś żałuję. !!!!!! Zdecydowanie Nie Polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanowny "Panie Bolku z konkurencji", nikt nie walczył z nami w sprawie reklamacji, skoro już Pan hejtuje to proszę wysilić się bardziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ja mam pytanie. Jak po latach odnowić fronty i blaty w meblach Lube? Z frontów poschodziła farba, z blatów poodpadała albo wytarła się okleina na brzegach. Nie chodzi mi o wymianę frontów w salonie Lube, bo za to policzyli mi majątek, tylko o jakąś renowację.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
podnoszę pytanie o to, jak odnowić fronty w kuchniach Lube. Może jakieś porady od doświadczonych?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odnowienie frontów nie zależy od tego czy są to meble Lube czy inne, ale od materiału z którego fronty zostały wykonane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowny Panie, nigdy nie zdarzyło się by z frontów Lube cyt. "poschodziła farba" albo okleina na brzegach blatów. Proszę nie rozpowszechniać kłamstw w sieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Droga załogo Mebella Design,
Posiadam kuchnię Lube. Zeszła i okleina na brzegach blatów, i farba z frontów i szuflad. Jakie rozwiązanie Państwo proponują? Zapraszam serdecznie do swojej kuchni na oględziny - proszę zostawić email, podam adres.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem kto podszył się pod pseudonimem "Mebella", ale wypowiedź o Bolku nie wyszła od nas czyli Mebelli Design
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj

Mam kuchnie LUBE od 5 lat i wszystko działa i z jakości jestem zadowolona jednak mąż jeszcze teraz mi wypomina, że kuchnia kosztowała majątek. szczerze mówiąc chyba ma rację i trochę się wtedy napaliłam patrząc z perspektywy teraz można kupiś super meble za połowe tej ceny i niczym nie bedą się różniły.

Pozdrawiam

Ania
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie zastanawia w tym wszystkim jedno. Polak musi się zastawić a postawić. Stąd takie, często niebotyczne, kwoty za urządzenie mieszkania. Przebywam od dłuższego czasu w pewnym kraju skandynawskim, zresztą wszystkie one się od siebie nie różnią i tutaj ludzie żyją długo i bez stresów, właśnie dlatego że tych ostatnich sobie nie robią.

Mieszkania urządza się tanio, kuchnia to z Jyska/Ikei, postoi parę lat to się ją wyrzuca i kupuje następną. Kompletnie nie ma przywiązania do mebli/wystroju/jakości materiałów. Urządza się za grosze, bez sentymentów, bo tu każdy wie, że gusta się zmieniają.

Tutaj nikt by nie wymyślał, jakiś stolarzy, mebli na zamówienie, na to stać naprawdę promile w całym społeczeństwie, bogatych ludzi.

Ot taka ciekawostka...

W Polsce nie do pomyślenia, co by pokazywać znajomym po wprowadzeniu się, nieważne że wszystkie skredytowane, często w Providencie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zmieniające się gusta Skandynawów...trudno mi to sobie wyobrazić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uważasz, że dalej chodzą w swetrach z owczej wełny i spodniach wyszytych rybią łuską ? Przecież to IKEA narzuciła Polakom gusta meblarskie a nie Polacy Szwedom, czyli jednak gusta się zmieniają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Raczej chodził mi o gusta Skandynawów, że sie tak nie zmieniają jak np. nasze.
Od kiedy jest Ikea w Polsce to nie zauważyłem jakieś istotnej rewolucji w produktach przez nich oferowanych. Wszystko klepią na podobną modłę, więc z uwagi na to, że są lokalnymi patriotami, więc wszystko ma swoich domach mają podobnie urządzone...nikt nikomu nie zazdrości, więc też nie przykłada do tego większej wagi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gusta się zmieniają nawet tutaj, IKEA i lokalny JYSK też co parę lat wprowadzają nowe style urządzenia mieszkania, ale mało kto na to zwraca uwagę.

Nie ma sensu z mojej strony podawać lokalnych cen urządzenia mieszkania, ale dzieląc to odpowiednio przez 3/5-4 (różnica pensji lokalnej do polskiej) ludzie urządzają cały wystrój mieszkania 50-60 metrów za 10 tysięcy zł.

W Polsce nie wypada, jak to ? Kuchnia z Jyska czy Allegro ? Musi być stolarz, blaty szafirowe bo granitowe już nie trendy, bateria do zlewu za 2 minimalne pensje. Potem przecież nie usną, bo to na lata (choć rok gwarancji), bo przez znajomi założyli droższą...

Kiedy podałem przykład dla takich ludzi, dlaczego nie jeżdżą Mercedesem a używanym autem, to mi parę osób odpisało, że ich nie stać na Mercedesa. Ale wyrzygać wszystkie pieniądze i jeszcze się zadłużyć na kolejny diamentowy kran to już można.

Polak to dziwna jednak jednostka chorobowa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie to nie dziwi. Ludzie robią dla siebie w domu po to, żeby mieć na lata i mieć solidnie. Do tego co chwilę się nie martwić, że coś się psuje etc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pier....sz...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

gdzie kupic tanio zlew do kuchni w Gdańsku (6 odpowiedzi)

witam, pytanie jw., w sklepach typu castorama praktiker? a moze gdzies w mniejszym sklepie?

Gdansk -Gdzie warto kupic ? (71 odpowiedzi)

Witam ! Jestesmy w trakcie szukania mieszkania 2-3 pok. Chciałem się poradzić gdzie wg. Was warto...

Wystrój mieszkania (88 odpowiedzi)

Witam Chciałąbym jakoś oryginalnie rozplanować wystrój swojego mieszkania. Zastanawiam się jakie...

do góry