Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ulubiona czekolada nowy temat Zaczne od siebie: gorzka mleczna nadziewana truskawkowa Za to nie lubie...
~nit4q
6

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 26 grudnia 2016

Sprawdzony przepis na muffinki, babeczki? nowy temat Macie moze cos ciekawego? i w jakich blaszkach pieczecie, silikonowych,...
~gosia
15

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 15 marca 2013

Sernik nowy temat Proszę o dobry przepis na sernik, taki który nie opada i nie pęka po...
~ania
1

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 18 marca 2017

Dobra restauracja z typowo polskim żarciem - gdzie w Gdańsku? nowy temat Przyjezdza do nas dobry znajomy, ktory nie byl jeszcze w Polsce. Chcemy Go...
~My.
114

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 6 maja 2013

Gotowanie - niby banalna sprawa .. ale jak sie nauczyc Witam Kuchareczki ... Moim problemem jest to że zupełnie nie potrafię...
~pomocy
26

ostatnia odp. 10 dni temu

dodano: 11 lutego 2014

gotowanie wege Jakie są waszym zdaniem najlepsze sposoby obróbki termicznej warzyw? Jak...
jakakaja
14

ostatnia odp. 14 dni temu

dodano: 20 czerwca 2016

Pomocy, podczas filetowania dorsza znalazłam w mięsie jakąś glistę!!! Kiedy czyściłam płaty z dorsza, żeby wyciągnąć ości natrafiłam na jakiegoś...
~baba
40

ostatnia odp. 15 dni temu

dodano: 23 grudnia 2012

Gdzie kupię "zdrowego" kurczaka? Od jakiegoś czasu wprowadzam w swoje życie małą rewolucję kulinarną, staram...
~kasia
18

ostatnia odp. 23 dni temu

dodano: 28 czerwca 2013

Automat do chleba Biedronka instrukcja+książka Witam, czy posiada ktos instrukcję i książkę do automatu do pieczenia chleba...
~M.
3

ostatnia odp. 23 dni temu

dodano: 10 stycznia 2015

Kwiatki z opłatka na ciasto - gdzie kupię? Czy gdzieś rzuciły się Wam w oczy takie kwiatki? Najchętniej rejon Gdańsk...
~asdad
1

ostatnia odp. 30 dni temu

dodano: 21 lutego 2017

~Ola
2

ostatnia odp. 30 dni temu

dodano: 13 lutego 2017

Sznycel z indyka na chrupko - mega przepis! Film: [URL]https://www.youtube.com/watch?v=-z3fn9aaviM[/URL] Składniki: 5-6...
~jimmy
0

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 lutego 2017

Pierogi na Święta Czy możecie polecić kogoś kto robi naprawdę dobre pierogi i zrobiłby na...
~Lusik
2

dodano: 29 listopada 2016

gdzie w gdańskuu można smacznie i orginalnie zjeść ? niekoniecznie w garniturze...raczej na luzie....
~bogna
29

dodano: 10 lipca 2013

pytanie do dziewczyn które kupują np. pół świniaka tak się ostatnio zastanawiam bo jesteśmy typowo mięsożerną rodziną (mąż na...
~magda
39

dodano: 30 października 2012

SZKOLENIA, KURSY GOTOWANIA Szukam szkoleń, kursów gotowania - RÓŻNYCH - dotyczących różnych tematów,...
~Ola
3

dodano: 7 grudnia 2016

Nabiał ze Strzałkowa - gdzie dostanę? Witam Poszukuję sklepu gdzie mają w sprzedaży nabiał ze strzałkowa, zależy...
-mTusia-
16

dodano: 16 listopada 2015

Poszukuję Pani do Pomocy domowej z umiejętnością gotowania Witam, Poszukuję zaufanej Pani do pomocy w domu i dogladnięcia dzieci w...
~Edyta
2

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 20 czerwca 2016

wasze ulubione ciasta - szukam 'nowych smaków' uwielbiam eksperymenty z pieczeniem i próbowanie nowych smaków..jednak czasem...
~justi
27

dodano: 14 grudnia 2013

Ryba w curry i mandarynkach Tym razem spróbowałem czegoś całkiem nowego. Do tej pory próbowałem ryby na...
~Jimmy
0

dodano: 30 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry