Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
~emilia
56

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 23 września 2016

Gdzie w Gdyni znajdziemy restaurację... nowy temat ....w której jest bar surówkowy - klient płaci raz za surówki i nakłada ile...
~mmmamija
0

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 21 czerwca 2017

gotowanie wege nowy temat Jakie są waszym zdaniem najlepsze sposoby obróbki termicznej warzyw? Jak...
jakakaja
20

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 20 czerwca 2016

Restauracja z kuchnią kaszubską na Kaszubach? nowy temat Czy znacie/możecie polecić taką restaurację w okolicach Dziemiany-Raduń (w...
~AgusiaGda
16

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 1 marca 2015

Fit czekolada przepis nowy temat Widzieliście ten przepis???? Robiłam wczoraj z orzechami laskowymi. Pycha!!!!
~Alicja z krainy czarów
0

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 18 czerwca 2017

garnki do kuchni nowy temat Chcę zakupić bardzo dobre garnki do kuchni. Z jakiego materiału są najlepsze?...
~karolcia
23

ostatnia odp. 11 dni temu

dodano: 28 lipca 2016

Pomocy, podczas filetowania dorsza znalazłam w mięsie jakąś glistę!!! nowy temat Kiedy czyściłam płaty z dorsza, żeby wyciągnąć ości natrafiłam na jakiegoś...
~baba
41

ostatnia odp. 14 dni temu

dodano: 23 grudnia 2012

Ryba w curry i mandarynkach nowy temat Tym razem spróbowałem czegoś całkiem nowego. Do tej pory próbowałem ryby na...
~Jimmy
5

ostatnia odp. 15 dni temu

dodano: 30 stycznia 2017

Gdzie kupię kurki(grzyby) na sosik? nowy temat wiem że mrożone to nie to samo co świeże ale chociaż coś ;) od dłuższego...
~ciężarna II trymestr
9

dodano: 24 stycznia 2014

Grill elektryczny ceramiczny - warto kupić? nowy temat Ktoś ma, używa? Jak wrażenia? Łatwiej go utrzymać w czystości niż zwykły...
AgusiaGda
10

dodano: 10 czerwca 2014

Wasze ulubione przekąski podczas oglądania filmu nowy temat Jak dla mnie to napewno: Lays Zielona Cebulka - Karbowane Zupki Chińskie...
~mario39
25

dodano: 13 marca 2016

Szukam namiarów na kucharki nowy temat Poszukuje kucharki która przygotowuje uroczystości, imprezy okolicznościowe...
Joanna3O
7

ostatnia odp. 17 dni temu

dodano: 23 maja 2013

Piersi z biedronki śmierdzą nowy temat Wczoraj otworzyłam, jeszcze było 5 dni do końca terminu a smród straszny!
mamaalanka
85

ostatnia odp. 19 dni temu

dodano: 9 lutego 2014

~nusia85
1

ostatnia odp. 20 dni temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Zbyt rzadki farsz na pierogi ruskie HELP! Nie znalazlam w sklepie normalnego twarogu i musialam kupic taki sernikowy,...
~Aniaa
9

ostatnia odp. 25 dni temu

dodano: 14 sierpnia 2012

przepis na fajne i niedrogie ciasto :) hej dziewczyny szukam w miare prostego i niedrogiego przepisu na jakieś...
Hania
35

dodano: 14 lipca 2014

Piekarnia - chlebek - jaki najbardziej lubicie?? Dziewczyny z jakiej piekarni chlebek lubicie najbardziej i jaki?Tak sie...
magus
43

dodano: 18 listopada 2013

grill gourmetmaxx UWAGA kupiłem i już po pierwszym grilowaniu mięsa okazało się że tłuszcz...
~tester
0

ostatnia odp. 27 dni temu

dodano: 29 maja 2017

potrawy na grila Niedługo zaczynamy sezon grilowy, chciałabym prosić o wasze ulubione przepisy...
~ania
14

ostatnia odp. 29 dni temu

dodano: 3 kwietnia 2017

Stryszni schab Jest taka metoda obróbki termicznego mięsa w niskich temperaturach, rzędu...
~dymny sa∂yl
7

ostatnia odp. 29 dni temu

dodano: 2 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry