Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piekarnia - chlebek - jaki najbardziej lubicie?? Dziewczyny z jakiej piekarni chlebek lubicie najbardziej i jaki?Tak sie...
magus
87

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 listopada 2013

KURS GOTOWANIA Witam, Czy są w Trójmiescie dobre kursy tematyczne? Co polecacie? Co byście...
~Dora
6

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 listopada 2012

Automat do chleba Biedronka instrukcja+książka Witam, czy posiada ktos instrukcję i książkę do automatu do pieczenia chleba...
~M.
56

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 stycznia 2015

Łopatoligicznie - przepis na rosół :) Szukam i szukam wszędzie w przepisach - kostka, ziarenka smaku albo Vegeta :/...
~iza
39

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 września 2011

hej! macie jakiś dobry przepis na bigos???? bigosik ze świerzej kapusty na słodko a nie z kiszonej. mam straszna chęc na...
angelika-sss
3

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 grudnia 2009

prawdziwy miód gdzie w Gdyni kupie dobrej jakosci miód np od jakiegos pszczelarza macie...
~anowi
20

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 marca 2009

bigos Drogie Panie Nie jestem orłem w gotowaniu, stąd moje pytanie: co dodać do...
~natasza
8

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 marca 2013

Grzyby! Nie będę zaczynał wątku od "yyyy...".. no i stary się przeterminował (za...
~sa∂yl
446

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 lipca 2016

Grill elektryczny ceramiczny - warto kupić? Ktoś ma, używa? Jak wrażenia? Łatwiej go utrzymać w czystości niż zwykły...
AgusiaGda
26

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2014

Gdzie dobry sklep z przyprawami w Gdańsku? jak w temacie Taki, żeby był duży wybór i bardziej niespotykane przyprawy np...
~Ania
30

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 września 2012

Gdzie kupię świeżutką cielęcinę? dla 5mies. dziecka :) pomóżcie
~Rumianek
20

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 sierpnia 2012

JAKI NAJLEPSZY SER NA SERNIK? ktory polecacie? i czy ktos ma fajny przepis na taki mega pyszny sernik...
mrenda
6

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 marca 2013

gotowanie wege Jakie są waszym zdaniem najlepsze sposoby obróbki termicznej warzyw? Jak...
jakakaja
35

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 czerwca 2016

~2xmama
5

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 stycznia 2014

Gdzie kupię "zdrowego" kurczaka? Od jakiegoś czasu wprowadzam w swoje życie małą rewolucję kulinarną, staram...
~kasia
27

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 czerwca 2013

sklep z kawą na wagę - gdzie w Gdańsku? Hej! Gdzie w Gdańsku jest taki sklep z kawą na wagę? Bardziej poszukuję...
~basiula
8

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 grudnia 2013

swojskie wędliny Czy wiecie może, gdzie mozna dostać swojskie wędliny bez konserwantów itp?...
karolinka_kb
12

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 marca 2013

Co dzisiaj na obiad??? cz.38 listopadowa Witajcie:)) Jestem dzisiaj tu pierwsza i zakladam nowy wątek, bo tamten już...
~mama b
222

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 października 2014

Nienawidzę gotować Może którąs z mam ma podobny problem i wypowie się jak sobie z tym radzi? :)...
~chuda
175

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 grudnia 2013

Sklep ze słodyczami - gdzie? Witajcie. Kiedyś w Sopocie na Monte Cassino był tzw. Sklep Bałtyku gdzie...
~gd
5

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry