Widok

Kupię białe futerko

Wesele Temat dostępny też na forum:
Chętnie odkupię białe futerko. Bardziej futerko niż bolerko, gdyż ślub mam w styczniu i muszę mieć coś ciepłego. Może jest ktoś, kto chce odsprzedać swoje? Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaki rozmiar jest Ci potrzebny? Mam futerko, w którym sama brałam ślub, przy czym nie jest śnieżnobiałe a ecru. Rozmiar 36/38. Jeśli będziesz zainteresowana odezwij się do mnie na priv.
Wiele kobiet marzy o rycerzu w lśniącej zbroi. Ale większość musi zadowolić się giermkiem
w dziurawych skarpetkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też się z chęcią dowiem :)
ja rozmiar 38 /40 i szukam śnieżnobiałego.

Tylko obawiam się, że te sztuczne słabo grzeją :( a też mam w styczniu i boję się mrozu :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pod futerkiem miałam cienki biały sweter (tylko do kościoła) i było mi gorąco mimo, że kościół nie był ogrzewany a na dworze był mróz. Futerko było sztuczne. Teraz, z perspektywy czasu swetra bym nie założyła :)
Wiele kobiet marzy o rycerzu w lśniącej zbroi. Ale większość musi zadowolić się giermkiem
w dziurawych skarpetkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja własnie słyszałam co innego od kilku koleżanek..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ecru niestety nie może być :( Biała sukienka, więc kolorystycznie to nie zgrywa. A może któraś z dziewczyn ma takie futerko w kolorze szarym? Zarówno białe, jak i szare bardzo ładnie wyglądają :) a mój rozmiar to taki normalny, standardowy ;) 38 chyba :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja koleżanka (od której z resztą pożyczam ecru, choć szukam jeszcze białego) miała ecru futro do białej sukni i o dziwo nie wyglądalo to źle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszamy do naszego salonu, w którym może Pani wypożyczyć futerko.

Pozdrawiamy,
Salon Ślubny Laura Romano
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
cześć, ja mam do sprzedania śnieżnobiałe bolerko sweterek. Myślę, że nadawałoby się do założenia pod futerko, jeżeli będzie bardzo zimno, bo zakrywa praktycznie tylko ręce, więc byłoby prawie niewidoczne. Możesz zobaczyć je tu: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5839161943 Jeżeli będziesz zainteresowana możesz pisać na priv: magdalenakordek@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy aktualne, mam do sprzedania niedrogo za 30zł, proszę o odpowiedź na e-maila barberra@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Posiadam białe futerko. Ładne skromne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
można prosić zdjęcia wraz z ceną na maila? mozetomagia@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kupię

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

do góry