Widok

Kupno działki, Gdańsk czy Gdynia?

Planujemy z mężem kupno działki i budowę domu. Póki co mieszkamy w Szczecinie, i zastanawiamy się gdzie się wybudować, czy w Gdyni czy w Gdańsku.
Obydwoje pracujemy zdalnie więc mamy dowolność wyboru. Problem w tym, że ja jestem za Gdańskiem, a mąż za Gdynią :P
Może Wy podsuniecie jakieś za i przeciw tych dwóch miast? Gdzie Waszym zdaniem będzie się lepiej mieszkało rodzinie z dzieckiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie Gdynia, mniejsza patologia - w kontekście wychowywania dziecka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Serio takie masz zdanie o Gdańsku, że patologia? :P Bo ja jakoś zupełnie inaczej wyobrażałam sobie to miejsce jednak. Przynajmniej tak mi się wydaje jak kojarzę je z wycieczek za małolata.
A nie wydaje Wam się, że w Gdyni będzie o wiele trudniej znaleźć, bo jest tam mniej ofert, bo i miasto mniejsze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko Gdynia, tylko Kamienna Góra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli tam, gdzie najdrożej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zarówno w Gdyni jak i w Gdańsku są i fajne jak i zje****ne miejsca, wiele zależy od dzielnicy, od tego trzeba uzależnić cenę oczywiście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za Wasze opinie. Chyba faktycznie muszę przekonać się do tej Gdyni i póki co zacznę tam przeglądać oferty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Polecam pogadać z chłopakami z pomorskiegrunty.pl znają się na rzeczy i mają niektóre oferty działek na wyłączność, więc powinni przedstawić Ci i plusy i minusy jednej i drugiej lokalizacji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Czy warto zamieszkać w trójmieście lub okolicach. (74 odpowiedzi)

Mieszkam w centralnej Polsce i postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania biorąc pod uwagę że...

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (4 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

rośliny do ogrodu, gdzie kupić? (28 odpowiedzi)

Witam, szukam porządnego punktu ogrodniczego w okolicach Gdanska, gdzie moglabym zakupic rosliny...

do góry