Widok

Kurs Barmański, gdzie?

Witam, szukam miejsca gdzie mógłbym zrobić kurs barmański. Jeśli ktokolwiek by miał coś do polecenia proszę pisać na mail siema91@gmail.com. Z góry dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurs barmański ?
Polecam Kraków www.szkolasmaku.pl
Firma działa stacjonarnie i posiada bardzo duży wybór alkoholi szkoleniowych : ) Dużo łatwiej znaleźć pracę i ją utrzymać. Więcej wiedzy mniej stresu w pracy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 28
Hej, ja polecam MSBiS byłem na ich szkoleniu w Krakowie ale sa jeszcze w Wawie i Poznaniu.Cóz moge powiedziec po tym kursie udało mi sie znaleśc pracę za barem i myślę że to mowi samo za siebie ;)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 20
Zdecydowanie polecam Międzynarodową Szkołę Barmanów i Sommelierów, dwa tygodnie szkolenia - miła atmosfera, dużo wiedzy i ćwiczeń.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 19
A czy są jakieś kursy czy szkolenia dla amatorów wina - tylko w Trójmieście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ja byłem na kursie sommelierskim w MSBiS.Naprawdę polecam kurs trwał tydzień i kosztował mnie 800zł ale było warto :) ja akurat miałem bliżej do Warszawy ale słyszałem że jeszcze organizują kurs w Poznaniu:)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 18
Nie wyobrażasz sobie jak wielkie korzyści zyskasz po zapisaniu się na

Darmowy !!! Kurs Barmanski " Dobry Barman bez kursu barmanskiego ale z wymarzoną praca!"

w nim dowiesz się jak
zyskac niewyobrażalne doświadczenie w oczach potencjalnych pracodawców !

zmienisz swoją osobowość na taką, którą pokocha twój szef

poznasz 20 wymaganych( podstawowych drinkow)

poznasz magiczne i nie magiczne triki barmanskie ! I to wszystko za darmo!!!

Wystarczy, że zapiszesz się na ten darmowy kurs online na kursy-barmanskie.pl

jeszcze kurs jest darmowy jednak po przekroczeniu miejsca na serwerze, będzie on kosztował 19 zł
Dlatego skorzystaj pierwszy za darmo!

Teraz wyobraź sobie, że z jakiegoś niezrozumiałego dla Ciebie powodu robisz rzecz tak nieracjonalną i sprzeczną z Twoim zdrowym rozsądkiem, że nie wchodzisz na tę stronę kursy-barmanskie.pl

Pozdrawiam Daniel Czepczyk

redaktor twojbar.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 35
Ja polecam Masters of Bartenders.
Bardzo szybko znalazłam pracę po tym kursie i poza tym nauczyłam się wielu rzeczy, których nie ma w innych kursach.
Polecam! http://www.mastersofbartenders.pl
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 14
Ja skończylam kurs w Masters of Bartenders, bardzo profesjonalny kurs. polecam!
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 14
Mogę Ci spokojnie polecić ten kurs z Goworku, bo go robiłem. Dzięki niemu pracuję teraz w fajnym klubie i zarabiam konkretną kaskę, także warto! pzdr!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14
A ja polecam MSBiS Poznań.
Super kadra, fajny program szkolenia.
Szkolenie trwa dwa tygodnie, kosztuje 1100 zł, ale są możliwe zniżki.
Wybrałam się na szkolenie z dwoa koleżankami, więc płaciłam pond 160 zł mniej (każda z nas), dlatego opłaca sie przyjść w grupie, bo taniej.

Mają oferty pracy dla swoich absolwentów.

Polecam!!!!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
witam.

ja natomiast bylem na kursie w ogolnopolskiej szkole barmanow i szczerze odradzam. Caly ten kurs malo profesjonalnie przeprowadzony, troche tak na sile zrobiony.
wybralem go glownie dlatego, ze byl tanszy niz w msbisie.
Teraz wiem, ze warto dolozyć, zaplacic wiecej i przynajmiej sie czegos nauczysz, a nie na odczepnego papierek dostaniesz.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlatego uważam, że jeśli chce się zrobić kurs lub szkolenie barmańskie, to warto wybrać najlepszą szkolę...

Ja na szczęście nie żałuję, że zrobiłam szkolenie w poznańskim oddziale MSBiSu :))
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zgadzam się, za jakość trzeba zapłacić więcej.. ale z drugiej strony szybciej się zwraca )
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tez robiłem szkolenie w msbisie i również POLECAM! Przyjemna atmosfera, kompetentni wykładowcy i indywidualne podejście do każdego kursanta. Bardzo duży nacisk na praktykę oraz budowanie naszego wizerunku jako barmana.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zgadza się! Jeśli chodzi kursy zawodowe to Międzynarodowa Szkoła barmanów i sommelierów jest najlepsza. Robiłam tam: Szkolenie Barmańskie i Kurs Barista - szczerze polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
zapraszam na szkolenia i kursy barmańskie, baristyczne, kelnerskie i inne gastronomiczno-hotelarskie do Świętokrzyskiego Centrum HoReCa oraz Świętokrzyskiego Centrum Szkoleniowo-Consultingowego http://www.scsc.pl http://www.sc-horeca.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz zerknąć na stronę http://www.hmacademy.pl/szkolenie-kelnerskie Mają tam różnego rodzaju szkolenia, właśnie z tej branży. I kelnerskie i dla baristów itp. Myślę, że znajdziesz też i coś dla siebie. Warto zerknąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

Czy nauka chińskiego jest trudna (5 odpowiedzi)

Jak w temacie. Czy język chiński jest bardzo trudny do nauki?

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

do góry