Widok

LATINO SHOW BAND zna ktoś ten zespół? prosze o opinie

Wesele Temat dostępny też na forum:
t.j.w prosze o opinie o tym zespole? czy grał u kogos na weselu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słyszał ktoś jak oni graja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt nie zna tego zespołu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja będe miała ich na weselu - w lipcu 2010 więc pewnie zdam relację. Dostałam od nich płytkę demo z kilkunastoma piosenkami polskimi i latino - wydaje sie bardzo ok. Poza tym grywają na imprezach w całej Polsce - Dni Lęborka, Rudy Śląskiej, wybory Miss w aquaparku w Łodzi, myslę że gdyby byli do niczego to nie byłoby ich na takich wydarzeniach. Mam nadzieję że nie będę żałowała, chociaz mam obawy czy się sprawdzą (nie jest to jednak typowa muzyka do jakiej ludzie przywykli na weselu mimo że porywa do tańca) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hola quetal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
yo era integrante del grupo latino show ,pero yo me retire de ese grupo, ahora el grupo en que yo toco se llama cafe y son:-) , y tocan tambien musica latina y con mucho sabor :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestescie nuda !cafe y son czy jak sie narzywacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy mogłabyś napisać jak się sprawdzili?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z opóźnieniem ale mogę tylko polecić, polecić i jeszcze raz polecić :) Wybawiłam się za wszystkie czasy, byli świetni a na końcu wesela to wręcz błagałam o chwile przerwy bo już nie mieliśmy siły nadążyć. Naprawdę warto ! Chłopaki się starają, robią wrażenie na gościach bo każdy się pytał skąd mamy taki zespół. Muzyka taka, że nie ma siły - trzeba ruszyć w tany :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie!

Piszę do Państwa, aby zaproponować współpracę, która bardzo spodobałaby się gościom państwa lokalu, a mianowicie muzyka latynoska, grana na żywo przez rodowitych Latynosów. Zespół Café y Son gra świetne kawałki salsa, merengue, reggae, latynoamerykański, jak i hiszpański pop: od Gypsy Kings i Carlos'a Santan'y do Juanes'a. Z doświadczenia w całej Polsce wiemy, że dźwięki muzyki latino znakomicie wpadają w ucho tak imprezowiczom popijającym piwko przy barze, jak i tym spędzającym wieczór z rodziną przy obiedzie. W zespole Café y Son brzmi gitara akustyczna i basowa, conga, timbales, saksofon i pianino. Jeśli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem Latino Night, nie wahajcie się skontaktować się z nami telefonicznie lub drogą elektroniczną. Pozdrawiam gorrrrąco!
prosze zobac nasze video na you tube


Andres Nieva

anieva12@hotmail.com

0512 597 426
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://www.myspace.com/firefoxzespol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czy ty się nazywasz Latino Show band zdesperowany firefox spamerze?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
jedn z najlepsze zespołowych w trój miasta polecam
maja strona na Facebook
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
polecam tego zespól bardzo profesjonalne pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry