Widok

LEŹNO,SALON BEAUTY, KAMERZYSTA I SPÓŁKA

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Od mojego ślubu minęło już prawie dwa miesiące, jest to żywe wspomnienie i tak zawsze pozostanie....
Ten dzień był tak wspaniały dzięki paru osobom, które pomogły mi uczynić go tak wspaniałym
Pani Ruszczyńskiej, która zajmuje się organizacją wesel w Pałacu w Leźnie, naprawdę warto powierzyć tej Pani oragnizację przyjęcia, spisała się na medal, o nic nie musiałam się martwić, naprawdę wszyswtko było zapięte na ostatni guzik, chociaż mieliśmy bardzo sporo obaw - chociażby z powodu małej ilości miejsca w Pałacu
Kamerzyście - Pan Radziun Wojciech, który zrobił nam wspaniałą pamiątkę,a także jego bratu, który jako Dj spisał się na 5+
Kwiaciarni w Sopot Kamienny Potok(na przeciwko dworca skm) za cudowne wiązanki dla mnie, druchen i rodziców, naprawdę warto zaufać tej Kwiaciarni
Salonowi sukien Beuty - wypożyczana sukienka była przygotowana na 5+, naprawdę nie było warto kupować nowej, no i Panie okazały się bardzo wyrozumiałe w okolicznościach zwrotu sukienki i kaukcji
A także Kini - gabinet kosmetyczny na Fikakowie w Gdyni, za piękny prezent jakim był mój makijaż i pazurki, nie miałam próbnego, ale naprawdę się nie zawiodłam
Serdecznie wszystkim dziękuję !!! i Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc Margarett! Czy bys mogla prosze cos wiecej napisac na temat palacu w Leznie. Na ile osob robilas wesele, ile jest pokoji i ile kosztuja, no i ile kosztowal menu? Dzieki z gory.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry