Widok

LIDL-LIDL I PO LIDLU

strasznie dużo u państwa niepotrzebnej agresji i wzajemnego ubliżania,
niepotrzebnie się nakręcacie,wystarczy uważnie przeczytać wrzucony link oraz dowiedzieć się o co w tym wszystkim chodzi-a tacy inteligentni .Jest to wymysł projektanta. Skontaktowałem z dyrekcją LIDL oni o niczym nic nie wiedzą.
życzę dalszej udanej zabawy ,może TESCO?
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
o tak, Skwer Banino - POWIERZCHNIA HANDLOWA NA SPRZEDAŻ kontakt: 506 40 40 06 :D Nie mąć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkaniec, może za wysoko się kontaktowałeś? :) Ja rozmawiałem z odobą odpowiedzialną za nowe inwestycje na tym rynku w Lidlu i mam zupełnie inne informacje :) Ale to mało istotne - czas pokaże... NIe mamy na to wpływu i tak :)

Miłego wieczoru
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieszkańcu - idź może pobiegać. Albo skontaktuj się sam ze sobą. Kompleksów nie wyleczysz na forum.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam newsa z samej góry - ponoć na 95% mają wybudować galerię handlową z płyt jumbo które zabiorą z okolicznych ulic a na drogi śnieg niedługo spadnie i nikt nie zauważy.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
i do galerii będą jeździły autobusy Albatros z częstotliwością co 10 minut, będzie 8 linii, całe Banino, każda ulica będzie maiła przystanek :P
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
a parking dla konia bedzie ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
koń się wielokrotnie pod żabkę zapowiadał, ale nigdy nie dotarł, a szkoda...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale macie problemy, ręce opadają, szok , że dla niektórych budowa Lidla na wsi to taka sensacja(no jo to wkońcu wieś ), są tu mistrzowie , którzy dzwonią do Lidla i są tacy którzy mają informacje z pewnego źródła.
p.s idźcie pobiegać
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
I po co to mądrowanie i ubliżanie:idż pobiegaj,
Mieszkaniec, może za wysoko się kontaktowałeś? :)że dla niektórych budowa Lidla na wsi to taka sensacja,są tu mistrzowie którzy dzwonią do Lidla
A JEDNAK MAM RACJĘ,{nawet projektant się wystraszył) pisząc te wypowiedzi chcecie pokazać że jesteście inteligentni jakoś to wam nie wychodzi,jestem ciekawy czy będzie was stać zwrócić honor
pozdrawiam .mieszkaniec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawa konia rozszerza się o parking dla furmanek - 3 miejsca.
Do tego pojemniki będą na suchy chleb.
Czekamy z Gniadym na inwestycję.
Wioooo ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
to nie są moje wpisy o koniu,atakujecie ze wszystkich stron. żenada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Widac, że te o koniu nie Twoje.
Bo są (przynajmniej niektóre) dowcipne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ci mogę kupić parking koło nowego Lidla?
Jak będą konji.....będzie wszystko zajęte.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I koniecznie poidła, poidła to i dziatwą podejdziemy. Mamy 500+ to nam się należy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry