LPG PTAK

Instalacje gazowe

Gdańsk, Piekarnicza 26

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maja - opinia Rewelacyjny serwis instalacji LPG. Profesjonalizm, terminowość i świetna...
~Maja
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 10 sierpnia 2023

Patryk Kamel - opinia dziękuje Wam za przerobienie mi samochodu na gaz. Przy tej cenie paliwa wasza...
~Patryk Kamel
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 czerwca 2022

Grzegorz - opinia Szybka i profesjonalna usługa. Polecam !!!
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 kwietnia 2022

Klaudia - opinia wątek zamknięty Oferta firmy Ptak nie była najtańsza na rynku trójmiejskim ale obsługa i samo...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 września 2021

K. - opinia wątek zamknięty Znalazłam miejsce, w którym klient otrzymuje prawdziwa pomoc. :) Trafiłam...
~K.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 lipca 2021

Sylwia - opinia wątek zamknięty W mojej ocenie jedna z najlepszych firm na rynku montujących instalacje LPG w...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lutego 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Trafiłem tam z polecenia kolegi i podtrzymuję warsztat godny polecenia....
~Tomasz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 października 2020

Arek - opinia wątek zamknięty Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla pracowników firmy lpg za...
~Arek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lutego 2020

Szymon - opinia wątek zamknięty Montaż gazu to dobra inwestycja szybka i pewna stopa zwrotu kapitału. Mi...
~Szymon
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 grudnia 2019

Renault Fluence wątek zamknięty Firma godna polecenia
~Robert Konofał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 października 2019

instalacja BRC Toyota Avensis wątek zamknięty Założyłam instalację BRC w najlepszej konfiguracji w nowej Avensis. Samochód...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 października 2019

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam. Szybko sprawnie. Super miła obsługa. Moje Audi A3 1.6i z 2002...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 czerwca 2019

Mitsubishi OUTLANDER 2.0 2015 rp wątek zamknięty Sprawnie / Profesjonalnie / Absolutnie polecam. Mam zainstalowana instalacje...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 czerwca 2018

CHRYSLER 300C wątek zamknięty Profesjonalna firma ,znająca sie na żeczy fachowy dobór instalacji do modelu...
~WALDEK
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 maja 2018

Skutecznie i szybko wątek zamknięty Polecam skutecznie dobrane części wszystko działa super
~JANUSZ WISSIOR
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2018

Godni polecenia wątek zamknięty Śmiało polecam. Instalacja trwała 1 dzień, ceny zbliżone do konkurencji i...
~Monika
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

Wymiana czujnika wątek zamknięty Naprawiałam instalacje gazowa w tym warsztacie.W jednym warsztacie w Leborku...
~kris
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 grudnia 2017

Citroen c4 wątek zamknięty Rekomenduje warsztat w ktorym zakladalem instalacje gazowa. Wesolych Swiat....
~Stanislaw Michalak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 grudnia 2017

montaz sekwencji brc wątek zamknięty Instalacja ktora mi zaproponowali to Opla dziala bardzo dorze. Czas montazu...
~Mikolaj
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 grudnia 2017

Chrysler Town Country wątek zamknięty Polecam! Zostawiłem samochód u ludzi, którzy montują gaz z przyjemnością i...
~mateo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 grudnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry