Widok

LTE play Banino

Witam. Jeśli ktoś chciałby sobie sprawić LTE z Playa i używać na familijnym, to odradzam, bo to porażka... niestety uwierzyłem w ich super zasięg i teraz albo 1000 zł kary, albo bujanie się z tym do 2019 roku. ..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

a wystarczylo poczytac forum i by nie bylo problemu...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo się bierze na próbę, ja tak zrobiłem z 0range i potem z plusem i dwie rezygnację poszly bez żadnych kar, skoro nie działa to jak powinno więc operator nie spełnia warunków
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziwne bo mam lte z t mobile i smiga a niby te same anteny moze wina rutera jest tez mozliwosc zakupu wzmacniacza powinno pomóc ale oszuści w tym play
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

LTE z PLAY na królewskim działa dobrze jak coś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

ja mialem play mieszkam kolo rodzinnego i śmigał elegancko a mieszkam niedaleko familijnego teraz mam orange bo dalem sie namówić na super oferte i jest dramat ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłbym w tanie zapłacić tę karę, jeśli któryś z dostawców internetu w Banienie zaproponowałby jakieś fajne warunki. Tylko czy im będzie zależało na takim kliencie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam lokalne radio na familijnym od banińskiego dostawcy, lte sobie można wsadzić na wsi jak jest 1 nadajnik, z którego korzysta 1000 osób
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

elemenTH daj jakieś namiary na tego lokalnego dostawcę, jakie koszty ponosisz i z jaką realną prędkością to chodzi ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie chcę robić reklamy bo zaraz mnie tu napadną i zminusują ale ja się dogadałem z amelkiem i jestem zadowolony, osobiście polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

wpisz w google internet Banino i bedziesz mial wszystkich dstawcow, albo poszukaj tu na forum a odpowiednich tematach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tematy są szkoda tylko, że wymoderowane, wrzucałem kilka speedtestów i te posty poznikały
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo masz 91.224.225 zamiast 91.224.116 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam czy mam czy nie mam, ktoś zmienił podpis w mojej odpowiedzi o znikających speedtestach na anonim a to ja, elemenTH, tu na forum jak za komuny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lte może i byłoby lepsze, ale skutecznie lokalna społeczność blokuje budowę infrastruktury, znajdź miejsce i zgłoś do operatorów że masz wolne pod domem, i już będziesz miał super prędkość, a i inni skorzystają. Ale póki mentalność będzie taka, że korzystać to każdy by chciał ale od anteny min 3km mieszkać to prędkości wyższej nie będzie. Obecnie na prędkość można liczyć przy antenie max 2km od domu....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak jesteś takim społecznikiem to postaw tę antenę u siebie,będę dozgonnie wdzięczny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale tym samym odbierasz sobie prawo do protestu jezeli to się okaże ze u twojego sąsiada będą stawiać. A gdzies w końcu postwia....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie wiem jak z LTE, ale zasięg GSM Play ma zdecydowanie najlepszy. I to nie tylko u mnie na chacie, ale też w miejscach gdzie Orange pokazywało brak zasięgu poza domem - np przy Xavierze, Mulku czy centrum Fenix
Po kilku latach w Orange stwierdzam z pewnością że ta sieć do Banina nadaje się zdecydowanie najgorzej. Co ciekawe, Play ma też lepszy zasięg wewnątrz budynków np w centrum Gdyni ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam orange mieszkam obok fenixa i w mieszkaniu ma zasieg. Cos tu sciemniasz kolego. Nie zebym wychwalal orange. Internet mam z airnet jakos to chodzi ale bez rewelacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie byłem u ciebie w mieszkaniu więc nie wiem czy miałbym tam zasięg. W Lewiatanie i w jego okolicach np nie miałem. Nie, nie reklamuję play, niech każdy sprawdzi na własnej skórze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie ponownie.

Wysyłałem do Playa cały czas zgłoszenia reklamacyjne na play24 i rozwiązuje z nimi umowę bez ponoszenia kar.

Odetchnąłem z ulgą, że nie muszę się z nimi męczyć. Teraz kwestia jakiejś radiówki, tylko żeby to działało....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry