La Fontaine

Restauracje

Gdańsk, Dyrekcyjna 2-4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dusia1601 - ocena Bardzo dobry lokal na imprezę. Dobre jedzenie i obsługa rewelacja.
~dusia1601
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 24 stycznia 2024

Kaz - ocena W listopadzie 2023 wyprawianą miałem imprezę urodzinową, niestety już 70...
~Kaz
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 9 grudnia 2023

Izabela - opinia wątek zamknięty Jednym słowem Mega restauracja, bardzo miła obsługa, pyszne domowe jedzonko,...
~Izabela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 czerwca 2021

Komunia Leny wątek zamknięty Komunia corki z resteuracji byla wspaniala. Jedzenie wysmienite obsluga...
~Kasia Zajmała
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 maja 2018

Idealnie! wątek zamknięty Po półtorarocznej przerwie zastanawialiśmy się, czy trzymają poziom. Przeszli...
~gogolpg
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 marca 2018

Obiad wątek zamknięty Fajne miejsce, super Patio :) Smacznie i miło...
~Jan i Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

Dobra jakość za przystępną cenę. Bardzo udana impreza urodzinowa !!! wątek zamknięty Bardzo dziękujemy za przygotowanie imprezy urodzinowej. Mąż był przeciwny...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Byliśmy z mężem na 3-daniowej uczcie z Grouponu. Smaczne jedzenie -...
~Polecam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 maja 2016

Zawiedzeni wątek zamknięty Sala Za potwierdzeniem szefowej restauracji o dostępności na określony...
~Gość
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 maja 2016

przestrasznie wątek zamknięty przestraszne nie tylko szarobure patio zdogorywającą, koślawą, ledwo sikającą...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2016

Pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Wykupilismy posilek z groupona, nie odczulismy jakiegokolwiek 'innego'...
~autor widmo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 marca 2016

Najgorsza Gdańska restauracja wątek zamknięty Nie polecam!!! szczerze odradzam!!! Były tylko cztery stoliki zajęte. W tej...
~Marta J
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 września 2015

Rozczarowana całością. wątek zamknięty Nie polecam i więcej nie odwiedzę, mimo dobrych chęci.
~Gość
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2015

super bardzo polecam wątek zamknięty Witam zakupilam grupon na makarony w tej restauracij i czego bardzo nie...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2015

klara - opinia wątek zamknięty Świetne jedzenie,wystrój i klimat! Kto by pomyślał,że w tym miejscu znajdzie...
~klara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2015

hmmm wątek zamknięty Jesli chodzi o wystroj restauracji - nie mój kliimat, trochę " biednie" i nie...
~ap-ch
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

ŻENADA wątek zamknięty Bylam z mężem na kolacji. Jedzenie fatalne, ceny wysokie. Krewetki twarde i...
~Daria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 maja 2015

Rewelacja wątek zamknięty Obsługa - sympatyczna, kompetentna, pojawia się w odpowiednich momentach. W...
~Gogolpg
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

POLECAM ALE.... wątek zamknięty Witam ostatnio postanowiłem kupić grupona i zarezerwowałem stolik z moją żoną...
~Zenek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

szczerze polecam !!! wątek zamknięty Bylismy tam na rodzinnym obiedzie i na pewno jeszcze nie raz wrócimy :)...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
77

postów

59

wątków

do góry